Kladionica 1. HKL

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
šeherezada
Nevini
Postovi: 12
Pridružen/a: 11 stu 2010, 13:33

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la šeherezada » 21 lis 2011, 12:31

Re: Kladionica 1. HKL

Konikom-Osijek — Poštar 7-1
Novska — MKK Rijeka 6-2
Zanatlija — Grmoščica 5-3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8-0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 5-3

8.kolo 23.10 (unaprijed odigravamo)
Zanatlija-Postar 6-2

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 7:1
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 6-2
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 7-1
Mlaka — Istra 5-3
Split — Zagreb 5-3

dražen45
Tek protipkao
Postovi: 27
Pridružen/a: 14 srp 2011, 13:16

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la dražen45 » 21 lis 2011, 14:44

6 kolo-muški
Konikom-Osijek-Poštar 7-1
Novska-MKK Rijeka 7-1
Zanatlija- Grmošćica 5-3
Medveščak 1958-Kandit-Premijer 7-1
Trilj-Zadar 1-7
Velebit-Zaprešić 2-6

6-kolo-žene
Podravka-Sloboda-TVIN 7-1
Graditelj-Zaprešić-Rijeka 4-4
Zagreb-Zaboky-ENDI-Tekstilac 6-2
Mlaka-Istra 6-2
Split-Zagreb 2-6

Mesko
Zna gdje su sva slova
Postovi: 242
Pridružen/a: 07 vel 2009, 15:09
Lokacija: Gospić

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Mesko » 21 lis 2011, 21:40

Konikom-Osijek — Poštar 7-1
Novska — MKK Rijeka 5-3
Zanatlija — Grmoščica 3-5
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8-0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 5-3

8.kolo 23.10 (unaprijed)
Zanatlija-Postar 5-3

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 7-1
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 5-3
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 6-2
Mlaka — Istra 3-5
Split — Zagreb 3-5

Avatar
kegler_star
Tek protipkao
Postovi: 66
Pridružen/a: 08 vel 2010, 20:33

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la kegler_star » 21 lis 2011, 22:32

6 kolo-muški
Konikom-Osijek-Poštar 7-1
Novska-MKK Rijeka 6-2
Zanatlija- Grmošćica 5-3
Medveščak 1958-Kandit-Premijer 8-0
Trilj-Zadar 1-7
Velebit-Zaprešić 2-6

6-kolo-žene
Podravka-Sloboda-TVIN 7-1
Graditelj-Zaprešić-Rijeka 6-2
Zagreb-Zaboky-ENDI-Tekstilac 7-1
Mlaka-Istra 5-3
Split-Zagreb 3-5

dražen45
Tek protipkao
Postovi: 27
Pridružen/a: 14 srp 2011, 13:16

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la dražen45 » 22 lis 2011, 09:35

8-kolo unaprijed odigravamo
Zanatlija-Poštar 6-2

Avatar
newform1
Forumsko piskaralo
Postovi: 1851
Pridružen/a: 05 vel 2009, 23:09
Lokacija: Zagreb

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la newform1 » 22 lis 2011, 12:43

6 kolo-muški
Konikom-Osijek-Poštar 7-1
Novska-MKK Rijeka 6-2
Zanatlija- Grmošćica 6-2
Medveščak 1958-Kandit-Premijer 7-1
Trilj-Zadar 1-7
Velebit-Zaprešić 3-5

6-kolo-žene
Podravka-Sloboda-TVIN 7-1
Graditelj-Zaprešić-Rijeka 6-2
Zagreb-Zaboky-ENDI-Tekstilac 6-2
Mlaka-Istra 5-3
Split-Zagreb 3-5

Avatar
kegler_star
Tek protipkao
Postovi: 66
Pridružen/a: 08 vel 2010, 20:33

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la kegler_star » 23 lis 2011, 00:12

8-kolo unaprijed odigravamo
Zanatlija-Poštar 6-2

OS187DC
Tipka sa dve ruke
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 vel 2009, 11:23

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la OS187DC » 25 lis 2011, 07:39

PAROVI SLJEDEĆEG (7.)
KOLA (29.10.2011.)
Zaprešić ‐ Konikom‐Osijek 6:2
Zadar ‐ Velebit 6:2
Kandit‐Premijer ‐ Trilj 6:2
Grmoščica ‐ Medveščak 1958 3:5
MKK Rijeka ‐ Zanatlija 5:3
Poštar ‐ Novska 4:4

Avatar
Croman007
Raspisani lik
Postovi: 832
Pridružen/a: 06 vel 2009, 13:28
Lokacija: Novska

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Croman007 » 25 lis 2011, 10:44

Poredak nakon 6.kola - muški
65 - Nikola
59- fizzo,b.krajacic
58 - krunoslav
54 - pinta,croman
52 - zrntschez
49 - kegel star
48 - macna,hun,sheherzada
47 - rambo
45 - ito
44 - mesko
42 - maestro
41 - kegelmaniac,hamilton,newform
33 - OS 178 DC
27 - luce
25 - devetka987,dzokovic
24 - djole junior
19 - dražen45
16 - saša
9 - gm1978,čunjoglavac
6 - zeko
5 - rambata
1 - MR.BEAN

Poredak nakon 6.kola - žene
38 - pinta
37 - hamilton
36 - kegel star
35 - sheherzada
33 - hun,croman,newform,nikola
28 - ito
26 - mesko
25 - fizzo
24 - macna
22 - maestro
21 - luce
18 - dzokovic
16 - rambo
14 - devetka987
6 - cunjoglavac
4 - dražen45
2 - Kegelmaniac

Božidar Krajačić
Tek protipkao
Postovi: 49
Pridružen/a: 16 vel 2009, 20:23

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Božidar Krajačić » 26 lis 2011, 07:50

Zaprešić ‐ Konikom‐Osijek 6:2
Zadar ‐ Velebit 7:1
Kandit‐Premijer ‐ Trilj 6:2
Grmoščica ‐ Medveščak 1958 2:6
MKK Rijeka ‐ Zanatlija 3:5
Poštar ‐ Novska 6:2

Odgovorite