Kladionica 1. HKL

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
pdragicevic
Tek protipkao

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la pdragicevic » 14 pro 2009, 17:35

Sad baš neznam ko je prepotentan,kad smo igrali derbi protiv Zaprešića tada su isto igrali na mertojaku Trilj-Željo,pa su neki igraći Želje govorili nama da če mo mi izgubit od Zaprešića i da če nas oni pobjedit u Čakovcu da nemamo šanse protiv nijh na njihovoj kuglani.Sama utakmica Željo-Poštar i nije bila sportska,bojim se da smo dobili Bjelovar 2 po navijanju..Navijači Želje su se više veselili kad bi neki igrač Poštara falio nego kad bi njihov srušio devetku,atmosfera nije bila sportska,iz gledališta je bilo grubih rijeći,npr.Ovaj igrać nije ni za treću ligu hahaha,pa do šalova i dresova od Dinama kao da Dinamo igra a ne Željo mislim da su to ipak sitne neljudske provokacije,zapravo jadne provokacije.Gdje smo god došli u Hrvatsku u bilo koji grad igrat utakmicu lijepo poslije svake utakmice bi obje ekipe sjele zajedno i popili piće,al mi očito nismo bili dobro došli jer nas niko poslije utakmice nije počastio pićem ni sjeo sa nama,a ipak je to običaj u 1HKL da se počasti poslije utakmice..Gosp.Rambo zapamtite da se bodovi nepišu prije nego što se utakmicu odigra,kao što je Željo učinio,pa onda ko je sad prepotentan!Pozdrav

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 14 pro 2009, 17:59

pdragicevic je napisao/la:Sad baš neznam ko je prepotentan,kad smo igrali derbi protiv Zaprešića tada su isto igrali na mertojaku Trilj-Željo,pa su neki igraći Želje govorili nama da če mo mi izgubit od Zaprešića i da če nas oni pobjedit u Čakovcu da nemamo šanse protiv nijh na njihovoj kuglani.Sama utakmica Željo-Poštar i nije bila sportska,bojim se da smo dobili Bjelovar 2 po navijanju..Navijači Želje su se više veselili kad bi neki igrač Poštara falio nego kad bi njihov srušio devetku,atmosfera nije bila sportska,iz gledališta je bilo grubih rijeći,npr.Ovaj igrać nije ni za treću ligu hahaha,pa do šalova i dresova od Dinama kao da Dinamo igra a ne Željo mislim da su to ipak sitne neljudske provokacije,zapravo jadne provokacije.Gdje smo god došli u Hrvatsku u bilo koji grad igrat utakmicu lijepo poslije svake utakmice bi obje ekipe sjele zajedno i popili piće,al mi očito nismo bili dobro došli jer nas niko poslije utakmice nije počastio pićem ni sjeo sa nama,a ipak je to običaj u 1HKL da se počasti poslije utakmice..Gosp.Rambo zapamtite da se bodovi nepišu prije nego što se utakmicu odigra,kao što je Željo učinio,pa onda ko je sad prepotentan!Pozdrav
Ne znam što se događalo koji tjedan ranije u Splitu, al o susretu u Čakovcu Paško lažeš od prve do zadnje riječi.

Kao prvo: Unatoč besparici KK Željezničar je još uoči sezone kontaktirao sve klubove glede zajedničke večere nakon tekme...većina ih se nije udostojila ni odgovoriti na ponudu, nego ih se trebalo dodatno nazivati i skoro pa moliti da se sjedne zajedno. Tko je pristao na druženje mislim da se sasvim pristojno i okrijepil i podružil.
Poštar je nanovo bio kontaktiran tokom proteklog tjedna i njegov čelni čovjek je izrijekom odbio zajedničku večeru argumentom da je njegova ekipa "...malo komotnija pa više voli stati putem kad im se prohtije, nego da se mora ići odmah nakon tekme večerat...".

Nadalje, što se tiče nekorektnosti tu je vaše sprdanje došlo do izražaja već od samog početka. Stigli ste na kuglanu prije Željezničara, a po njihovom ulasku u kuglanu (Pigac i Pokrivač kad su ulazili) Grubar i ekipa koja je bila oko njega na šanku počela je vikati "stočari" što je često isti igrač i ponavljao tokom kompletne utakmice iz prvih redova u takozvanom navijanju...uz flašu u ruci, naravno.
Zatim, smjestili ste se za stol iza staze 3 i 4 i cijelu utakmicu ste lupali stolom o konstrukciju i stakleni zid...

Već na prvom hicu zagrijavanja Čote, ti si osobno posprdno komentirao kao kako su to vas (zvijezde) poslali na ovakvo groblje od kuglane...a sve zato što su daske tvrđe pa kad se baci kugla sa balkona petog kata ne klizi po stazi...i takvi vaši komentari su se nastavljali cijelo vrijeme.

I apsolutna je laž da se navijalo protiv kuglača Poštara...bodrili su se isključivo domaći igrači i njihov učinak...
A što se tiče dinamovih dresova i šalova u našem kraju je to normalna pojava uvijek...nitko tokom navijanja nije ni spomenul dinamo već se samo povremeno skandiralo "Željo" ili ime kojeg od kuglača
Ne vrti se cijeli svijet oko vas pa da se zbog toga netko specijalno oblači...Međimurci su gotovo veći dinamovci od većine Purgera i imati dres, kapu, šal dinama je jednako učestalo kod ljudi kao što je i krumpir na stolu za ručkom.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic » 14 pro 2009, 18:33

A da te ja pitam,zašto se onda na kraju utakmice Turk mislim da je on brat vašeg Turka što igra za vas ispričavao za navijanje,da je bilo malo grubog navijanja,ja sam bio odma kraj Pokrivača kad su na stazama 3-4 igrali Plevnjak i Lasić i kad je god Lasić promašijo ili izbio u čiščenje on je vikao dobra je dobra nastavi tako,isto tako i kad je Čubelič griješio iz publike su govorili ovaj nema pojama slučajno je na ekipnom našao preko 600,A kad smo ja i Klarič igrali i kad ste nam skinuli mislim 50 čunjeva u prvih 30 onda je publika govorila da smo ja i Klarić za treču ligu gazi ih nemaju pojma,dali je to normalno navijanje,Ti sudiš na stazama 3-4 i nama nedaš da se mrdnemo dok sekundiramo, a dozvoljavaš svom tati da sa staze čeri gdje je sekundiro dovikuje i sekundira na stazu dva,dali je to dozvoljeno.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 14 pro 2009, 19:06

pdragicevic je napisao/la:Ti sudiš na stazama 3-4 i nama nedaš da se mrdnemo dok sekundiramo, a dozvoljavaš svom tati da sa staze čeri gdje je sekundiro dovikuje i sekundira na stazu dva,dali je to dozvoljeno.
Nikome nije dozvoljeno unutar seta se pojavljivat ili premjestat i naravno da to nisam dopustao. Iz Zelje to nitko nije ni radil nego ste se samo vi htjeli presetavati. Za dovikivanje je bio upozoren i vise nije radio, isto kao sto je to bio slučaj i sa Cotom koji je radio istu stvar kad je sekundirao Cubelicu,takodjer na stazi 4.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic » 14 pro 2009, 19:26

A samo da znaš da je Pokrivač u Splitu govorio da če mo mi izgubit od Zaprešića i da će nas oni dobit da nemamo šanse protiv njih u Čakovcu da su dobili Konikoma da če nas još lakše,i onda Pokrivać još tako lijepo navija kad igrač loše baci kuglu da samo tako nastavi igrat.Kad kažeš da ja lažem da su tako navijali zašto je onda Turk na kraju pružao ruku i ispričavo se za navijanje,vaši navijači govore da smo mi za treču ligu pa koja ste vi onda liga ako vas igraći treče lige pobjeđuju na vašoj kuglani.Neda mi se raspravljat više o tome dobro znam kakva je atmosfera bila,kako su se navijaći ponašali i to nije bilo dobro,zato se i Turk ispričao jer nije bilo ugodno to slušat,al nema veze dva boda su u đepu i to je najvažnije.a Željo kad bude dolazijo u Split bit će dočekan pravo sportski kao i svaka druga ekipa jer ipak smo mi svi prijatelji i netreba dizat nikakve tenzije bezveze,al ču ti opet ponovit u Bjelovaru su najgori navijači to cijela Hrvatska zna i nemojte dopustit da o vama tako misle je zbilja nije ugodno kad čuješ kako neki navijaju,gledaj svoju ekipu i navijaj za svoje.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 14 pro 2009, 19:58

Već sam kazal da ne znam kaj je bilo u Splitu, a ne vidim sto je tolko loše u tome da je Pokrivac samopouzdano najavljival pobjedu...zar treba defetisticki i malodusno ući u tekmu?! Dobili ste tekmu i nitko vam to nije osporil. Moja reakcija je bila samo zbog izmišljotina o nekorektnoj atmosferi. Ako je i jedna osoba doviknula koji put nešto kontra vas to ne znaci da je publika u CK nekorektna već se radi o pojedincu. A kolko je njega jednog bilo ružno cuti, tolko je onda i na potenciju bilo "ugodno i milina" slušati "sportske" upadice vas 3-4-5-6 ili kolko vas je već bilo u tom raspolozenju.

pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic » 14 pro 2009, 20:05

Da je bilo fer i športsko navijanje onda Turk nebi pružao ruku isprike.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 14 pro 2009, 20:11

ej momci poslušajte ju što kaže, tamo od 35 sekunde na dalje http://www.index.hr/video/film.aspx?id=8119

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 14 pro 2009, 21:07

sasa je napisao/la:ej momci poslušajte ju što kaže, tamo od 35 sekunde na dalje http://www.index.hr/video/film.aspx?id=8119

To Saša majstore! 8-)

Ajmo kladare se držati,a za razgovore "ugodne" imate PP pa se dopisivajte do mile volje. :lol:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 15 pro 2009, 07:33

sasa je napisao/la:ej momci poslušajte ju što kaže, tamo od 35 sekunde na dalje http://www.index.hr/video/film.aspx?id=8119
ma tupila mi to isto i neki dan na kavi...valjda je bila ljubomorna jer se osjećala inferiorno... :roll:
u svakom slučaju, not interested... 8-)

Odgovorite