Kladionica 1. HKL

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
OS187DC
Tipka sa dve ruke
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 vel 2009, 11:23

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la OS187DC » 18 lis 2011, 07:39

PAROVI SLJEDEĆEG (6.) KOLA
Osijek: Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska: Novska — MKK Rijeka 6:2
Slavonski Brod: Zanatlija — Grmoščica 5:3
Zagreb: Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Split: Trilj — Zadar 0:8
Plitvice: Velebit — Zaprešić 2:6

Djole junior
Nevini
Postovi: 13
Pridružen/a: 19 ruj 2011, 13:02

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Djole junior » 18 lis 2011, 12:54

Konikom-Osijek — Poštar 8:0
Novska — MKK Rijeka 3:5
Zanatlija — Grmoščica 5:3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 5:3

dzokovic
Zna gdje su sva slova
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 ožu 2009, 21:21

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la dzokovic » 18 lis 2011, 13:00

Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 5:3
Zanatlija — Grmoščica 3:5
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 2:6

8.kolo 23.10 (unaprijed odigravamo)
Zanatlija-Postar 3-5

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 7:1
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 3:5
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 6:2
Mlaka — Istra 6:2
Split — Zagreb 3:5
Zadnja izmjena: dzokovic, dana/u 20 lis 2011, 12:07, ukupno mijenjano 2 puta.

fizzo
Tipka sa dve ruke
Postovi: 410
Pridružen/a: 05 vel 2009, 17:20

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la fizzo » 18 lis 2011, 14:44

Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 5:3
Zanatlija — Grmoščica 5-3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 3-5

8.kolo 23.10 (unaprijed)
Zanatlija-Postar 3-5

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke
Postovi: 572
Pridružen/a: 16 lip 2009, 08:35

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Kegelmaniac » 18 lis 2011, 15:56

Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 3:5
Zanatlija — Grmoščica 6-2
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 3-5

Avatar
Nikola
Raspisani lik
Postovi: 637
Pridružen/a: 20 vel 2009, 03:35
Lokacija: Ogulin

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Nikola » 18 lis 2011, 17:58

Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 6:2
Zanatlija — Grmoščica 5-3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 7:1
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 3-5

8.kolo 23.10 (unaprijed)
Zanatlija-Postar 5-3

Avatar
Krunoslav
Forumsko piskaralo
Postovi: 1608
Pridružen/a: 07 vel 2009, 11:19
Lokacija: Slavonija

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Krunoslav » 19 lis 2011, 07:36

Konikom-Osijek — Poštar.................... 7:1
Novska — MKK Rijeka........................ 6:2
Zanatlija — Grmoščica....................... 5-3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer........ 8:0
Trilj — Zadar................................... 0:8
Velebit — Zaprešić.............................3-5

8.kolo 23.10 (unaprijed)
Zanatlija-Postar............................... 5-3

Luce
Tek protipkao
Postovi: 27
Pridružen/a: 20 svi 2009, 11:50

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Luce » 19 lis 2011, 12:26

6.kolo
Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 6:2
Zanatlija — Grmoščica 5-3
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 7:1
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić -3:5

8.kolo 23.10 (unaprijed)
Zanatlija-Postar 3-5

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 7:1
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 5:3
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 7:1
Rijeka: Mlaka — Istra 6:2
Split: Split — Zagreb 5:3

Avatar
Nikola
Raspisani lik
Postovi: 637
Pridružen/a: 20 vel 2009, 03:35
Lokacija: Ogulin

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la Nikola » 19 lis 2011, 12:40

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 7:1
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 3:5
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 6:2
Rijeka: Mlaka — Istra 6:2
Split: Split — Zagreb 3:5

Avatar
rambo
Tipka sa dve ruke
Postovi: 507
Pridružen/a: 05 vel 2009, 21:56
Lokacija: Čakovec

Re: Kladionica 1. HKL

Post Postao/la rambo » 19 lis 2011, 13:47

Konikom-Osijek — Poštar 7:1
Novska — MKK Rijeka 6:2
Zanatlija — Grmoščica 2:6
Medveščak 1958 — Kandit-Premijer 8:0
Trilj — Zadar 0:8
Velebit — Zaprešić 5.3

8.kolo 23.10 (unaprijed odigravamo)
Zanatlija-Postar 6:2

6.kolo
Podravka — Sloboda-TVIN 6:2
Graditelj-Zaprešić — Rijeka 5:3
Zagreb-Zaboky — ENDI-Tekstilac 6:2
Mlaka — Istra 6:2
Split — Zagreb 2:6

Odgovorite