Snjeguljica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Snjeguljica

PostPostao/la OS187DC » 20 pro 2009

Jel moguće da je utakmica Adrianeon Grmošćica odgođena zbog snjega? Nekako mi to nije jasno.
Stolklas je doputovao iz Slovenije u Osijek na utakmicu nekih 400 km.
Novska se sakupila sva mada ima igrača koji imaju i po 180 km do kuglane ili 120 km lokalnih cesta preko Papuka i Dilja.
Kandit otputuje u Split ako su išli preko Bosne imaju 490 km, ako su išli kroz Hrvatsku imaju 700 km.
Nije mi jasno koliko je to snijega bilo na autocesti Zagreb-Rijeka ijako ima nekih 180 km da nisu mogli proči.
Nisam da se kažnjavaju klubovi ali ajmo nagrađivati one koji su uspijeli doči na utakmicu s obzirom na nevrijeme. :lol:
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Snjeguljica

PostPostao/la tomcat » 20 pro 2009

Bravo OS187DC dobro si to primjetio kao i većina kuglačkog svijeta.Samo su oni odgodili utakmicu i to bez problema jer je na HAK stranicama bilo vidljivo da cesta prema RI prohodna i bez snijega.Kapa dolje slavoncima koji su se namučuli doći na utakmice kao i ostali.Zanima me ko im je to odobrio i što će sad povjerenik lige reči na to(vjerojatno ništa?)ili će i dalje samo za neke biti privilegija kao i uvijek do sada.
tomcat
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la sasa » 20 pro 2009

u zagrebu je oko 11 počelo snježno nevrijeme (ne padanje nego mećava uz puno vjetra)
u to vrijeme igrao se turnir mladih u velikoj gorici
do tamo (nekih 25 km) trebalo je sat i pol
do zaprešića oko sat vremena
filip zelić je iz vlaka već upoznao cijeli medački džep do tada
riječani iz medveščaka nisu ni krenuli na put prema zgb

utakmica zaprešić-čakovec počela je s nekih pola sata kašnjenja

natezati voditelja lige zbog 'privilegija' zvuči jadno i iz tople kuće gledati HAKove stranice je jako pametno s mogućnošću hrpe 'pametnih' komentara
neka im se bilo što dogodilo na putu, onda bi ga opet razapinjali jer im je rekao da moraju na put?

čestitke svima koji su se usudili ići na put
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la milos » 20 pro 2009

Tako je Saša, u pravu si. Iako je pitanje logično i nameće se samo po sebi, ne znam u kojem smo mi tako važnom biznisu da bi trebalo stavljati glavu u torbu da ga se obavi? Koga je to oštetilo odgađanje utakmice? Svaka čast Osječanima na putu u Split i ostalima koji su se dali na (snježni) put, ali mislim da bi i njima bilo pametnije da su to odgodili. Ustvari, zbog nevremena je trebalo biti odgođeno cijelo kolo. Inače mi na ovom forumu puno priloga izgledaju kao kritika radi kritike, iliti u slobodnom francuskom prevodu 'masturber la masturbation pour elle-meme'.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la el'bolanjo » 20 pro 2009

A baš volite otvarat teme za svaki k....

Kandit je krenuo u petak, da se Trnoružice naspavaju (kad već pucaš na bajke). Mislim da Stoklas ne mora proći Gorski kotar, a s obzirom da je u Jaski palo pola metra snijega...ne treba dalje ni objašnjavat. Na televiziji se moglo vidjet da je u Rijeci nakon xx godina snijeg po prvi puta paralizirao gradski promet, a i neki igrači adrianeona su upravo iz Gorskog kotra tako da nisu samo Zagrepčani bili u problemima. Utakmica će se 99% odigrati već idući tjedan, ako vašim komentarima aludirate na namještanje, preporučam vam da...ma nećemo opet o povijesti, ionako više volim zemljopis.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Macna » 20 pro 2009

Bravo tablice i mačak!! Jebeni ste, vama treba dati nobelovu nagadu da glupost, baš šteta što su toplu vodu već izmislili pa ne morate vi, ali izgleda da vama nije dovoljno topla :twisted: :twisted:

Kažeš cesta je bila prohodna pa.. to je najbitnije jel tako?!? pa ako je tako zašto se onda recimo ne vozi(š) po masleničkom ili krčkom mostu kada puše olujna bura.. pa prohodna je!! asfalt je ravan i još postoji!! ne kužim zašto ih uopće zatvaraju kada "vjetrić" puše :shock: :shock:
Vidi se da niti jedan od vas ne pozna taj kraj (GORSKI KOTAR) tako da vam je pametnije da šutite..

Zadar mijenja kuglane kako se nekome sprdne, a za ovako nešto se nađu pametnjakoviči i pametuju iz tople sobe i udobne stolice o odgođenoj utakmici koja je od tolike važnosti da neka gospoda neće moći mirno spavati!!

Topli pozdrav i svaka čast tko je jučer putovao, a Zeleni moraju u Haag zbog mogućeg namještanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Macna
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la vskender » 20 pro 2009

da je netko jučer bio u gorskom kotaru ( ne na glavnoj cesti, nego u nekom selu) znao bi o čemu se radi! a 2 igrača adrianenona su s tog područja. ceste su bile zatrpane snijegom i neočišćene u vrijeme kad se trebalo krenuti na put. a mislim da je važnija sigurnost ljudi nego odigravanje utakmica. Lijep pozdrav iz Gorskog Kotara!!!
vskender
Tek protipkao

PostPostao/la zorislaw » 20 pro 2009

trebali bi se ugledati na Banditića
sletiš autom s ceste pa ako treba otpužeš do kuglane
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zjopa » 20 pro 2009

Moram demantirati sašu jer do gorice nema 25 km već 18 a koliko se putovalo do Zaprešića znam ja koji sam se odlučil do Zaprešića ići gradskim prijevozom.Od gorice do ZG 40 min. a onda kroz grad do Zaprešića 2,5 sati.O tome toliko jer ipak smo mi turopoljci 7 grad u državi ili ti skoro metropola.Imao sam namjeru napisati rezultate sa turnira u Varaždinu a to je:1-Stoklas 627 2.Mušanić 626 3.Benedik 618 4.Galjanić 613 5.Hafnar 606 6.Košak 602 7.Filipančić 598 8.Fučkar ,Funda i Benčević itd. dalje neznam jer je preveć zima(-22 stupnja celzija i nešto više promila :lol: :lol: :lol: ).Ipak je to Zagorje hrvatsko a ima nešto i u zraku bez obzira na zimu :lol: Malo da vas skrenem sa teme o odgađanju tekme zelenih jer je poznato da samo Štefković ima zimske gume na autu i možda je to razlog jer nisu mogli svi stati kod njega. :lol: :lol: :lol:
PS.Pozivam vas da dođete gledati četveroboj sutra na kuglanu Zaprešić u narodnom načinu uz vrlo atraktivne i poznate igrače ali mislim da o klasnim i atraktivnim igračima će napisati ga100(javi se,javi se).Nastupit će i dosta reprezentativnih igrača drugih zemalja .Vidimo se sutra i za ljubitelje mutne pive ima je na našoj kuglani.Pozdrav.
zjopa
Tek protipkao

PostPostao/la ga100n » 21 pro 2009

zjopa je napisao/la:Moram demantirati sašu jer do gorice nema 25 km već 18 a koliko se putovalo do Zaprešića znam ja koji sam se odlučil do Zaprešića ići gradskim prijevozom.Od gorice do ZG 40 min. a onda kroz grad do Zaprešića 2,5 sati.O tome toliko jer ipak smo mi turopoljci 7 grad u državi ili ti skoro metropola.Imao sam namjeru napisati rezultate sa turnira u Varaždinu a to je:1-Stoklas 627 2.Mušanić 626 3.Benedik 618 4.Galjanić 613 5.Hafnar 606 6.Košak 602 7.Filipančić 598 8.Fučkar ,Funda i Benčević itd. dalje neznam jer je preveć zima(-22 stupnja celzija i nešto više promila :lol: :lol: :lol: ).Ipak je to Zagorje hrvatsko a ima nešto i u zraku bez obzira na zimu :lol: Malo da vas skrenem sa teme o odgađanju tekme zelenih jer je poznato da samo Štefković ima zimske gume na autu i možda je to razlog jer nisu mogli svi stati kod njega. :lol: :lol: :lol:
PS.Pozivam vas da dođete gledati četveroboj sutra na kuglanu Zaprešić u narodnom načinu uz vrlo atraktivne i poznate igrače ali mislim da o klasnim i atraktivnim igračima će napisati ga100(javi se,javi se).Nastupit će i dosta reprezentativnih igrača drugih zemalja .Vidimo se sutra i za ljubitelje mutne pive ima je na našoj kuglani.Pozdrav.

Pozdrav Zjopa i svi kugloljupci ! Naravno pozivam i ja sve ljubitelje kuglanja možda na jedan od zadnjih živučih turnira ili Memorijala Vladimir Rešetić - Reša koji se igra narodnim načinom . Uz domačine Torbare,Zaprešića i Bana Jelačića dolaze nam dragi gosti iz Zagreba - Obrtnik , koji se eto odazivaju drugu godinu za redom .Nadam se fer korektnoj borbi i nadasve "borbenoj" od svih sudionika , a poslije kao što Zjopa kaže zabava uz odojka , bažul i krumpir salatu , te nadam se pokoji kolač ak ženske ispeku . Naravno ljubitelji mutne pive i bistrog vina će nadam se isto doći na svoje .Pozdrav svima .I do viđenja danas popodne u Kugli .
ga100n
Tek protipkao

Sljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.