PRIPREMNE PRIJATELJSKE UTAKMICE

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: PRIPREMNE PRIJATELJSKE UTAKMICE

Post Postao/la Krunoslav » 07 kol 2013, 09:59

Mi još nismo niti počeli s pripremama a kako onda da znamo za pripremne tekme?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 kol 2013, 11:48

Što je to pripreme? :shock:
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 07 kol 2013, 16:21

Pripreme. Pazi to ti je da počneš prva dva tjedna sa 30 hitaca onda pojačaš na 60 pa pred prvenstvo možda uspiješ i svih 120 odigrati.Tako ti ovdje kod mene počinje većina "igrača" jer im se upale mišići.Naročito od velike igre.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 kol 2013, 09:35

heku je napisao/la:Pripreme. Pazi to ti je da počneš prva dva tjedna sa 30 hitaca onda pojačaš na 60 pa pred prvenstvo možda uspiješ i svih 120 odigrati.Tako ti ovdje kod mene počinje većina "igrača" jer im se upale mišići.Naročito od velike igre.
:lol:
Ja obično prvi trening odradim na 60 hitaca pa upala mišića pa 120 hitaca pa ponovno "muskulfiber" pa andoli pa onda jedva hodaš par dana... A mogu bez problema trčati satima na nogometu :mrgreen:
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 08 kol 2013, 15:35

Ma ja sam mislio da ćeš shvatiti zez... a ti ozbiljno.
Pa kada smo igrali 200 normalno je bilo odigrati 2 puta ,davno je to bilo kada su se upalili mišići i rit.Toga danas više nema. Na 120 prije završiš nego si počeo.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 kol 2013, 08:35

lukodp je napisao/la:
heku je napisao/la:Pripreme. Pazi to ti je da počneš prva dva tjedna sa 30 hitaca onda pojačaš na 60 pa pred prvenstvo možda uspiješ i svih 120 odigrati.Tako ti ovdje kod mene počinje većina "igrača" jer im se upale mišići.Naročito od velike igre.
:lol:
Ja obično prvi trening odradim na 60 hitaca pa upala mišića pa 120 hitaca pa ponovno "muskulfiber" pa andoli pa onda jedva hodaš par dana... A mogu bez problema trčati satima na nogometu :mrgreen:
Ako igraš i trčiš ko naši prvoligaši onda je normalno da si dobio upalu mišiča :lol: ja danas nakon prvih 120 hitaca hodam ko da sam jahao na bačvi :oops: dva dana
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 kol 2013, 08:54

lukodp je napisao/la: Ja obično prvi trening odradim na 60 hitaca pa upala mišića pa 120 hitaca pa ponovno "muskulfiber" pa andoli pa onda jedva hodaš par dana... A mogu bez problema trčati satima na nogometu :mrgreen:
To ti je zato što je nogomet sport a kuglanje nije (po nekima) :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 kol 2013, 12:33

Krunoslav je napisao/la:
lukodp je napisao/la: Ja obično prvi trening odradim na 60 hitaca pa upala mišića pa 120 hitaca pa ponovno "muskulfiber" pa andoli pa onda jedva hodaš par dana... A mogu bez problema trčati satima na nogometu :mrgreen:
Na takvu izjavu da je nogomet sport a kuglanje ne pala je opklada za klopu i pijaču koja je glasila ovako. Šest nogometaša kuglat će protiv šest kuglača a za dva dana igrat će nogomet (ista ekipa koja je kuglala) golman i pet igrača u polju. Normalno kuglači su pobijedili 6:0 a nakon dva dana neki nogometaši su jedva hodali a golman je branio samo ono što ga je izravno pogodilo a utakmica je završila nerješeno pa su klopu i pijaču morali platiti "sportaši :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 kol 2013, 13:48

cezar je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:
Na takvu izjavu da je nogomet sport a kuglanje ne pala je opklada za klopu i pijaču koja je glasila ovako. Šest nogometaša kuglat će protiv šest kuglača a za dva dana igrat će nogomet (ista ekipa koja je kuglala) golman i pet igrača u polju. Normalno kuglači su pobijedili 6:0 a nakon dva dana neki nogometaši su jedva hodali a golman je branio samo ono što ga je izravno pogodilo a utakmica je završila nerješeno pa su klopu i pijaču morali platiti "sportaši :lol:
:lol: Navukli ste ih ...
Ako ste drugoligaški kuglači onda morate igrati s drugoligaškim nogometašima, pa da vidimo ;) :D
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 kol 2013, 18:50

Luko pobjedili bi prvoligaše, pa čak i Bavarce ;)

Odgovorite