Za ime Svijeta

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Za ime Svijeta

Post Postao/la OS187DC »

Temu otvaram čisto da se svi prisjetimo anegdota koje su se događale u Svijetu kuglanja u klubu ili reprezentaciji. Pa započnimo..... Sam naslov teme je odabran kako bi podsječao na jednog od upečatljivijih izbornika Hrvatske reprezentacije. :lol:

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: Za ime Svijeta

Post Postao/la el'bolanjo »

Definitivno naj upecatljivijoj anegdoti nisam prisustovao, ali ako je vjerovat Mariju Salaju, a nema razloga ne vjerovat... kad je L.B.(nije bolancha) u ranu zoru na balkonu mamuran docekao jutru i vidio jednog naseg kuglackog djelatnika kako se proteze i uzviknuo.. ISUS!!!!!....da bi mu ovaj rekao da nije isus nego Miro Semenski

nadam se da sam pricu dobro zapamtio i da se svi sopmenuti nece ljutit

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan »

evo jedne priče..
2003 kadeti pod vodstvom g.Jagića su bili prvaci svijeta, naslov se slavio u Varaždinu u jednoj birtiji, nakon pre-nekoliko piva i slušanje iste pjesme 3 sata( rumunjski hit nezanm točno naziv) dotični N.U. i M.B. se sjete jedne pametne ideje..
U 4 ujutro ukradu bicikl smetlaru i voze se s njim po centru grada.. SHOW... :lol: :lol:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

milan je napisao/la:evo jedne priče..
2003 kadeti pod vodstvom g.Jagića su bili prvaci svijeta, naslov se slavio u Varaždinu u jednoj birtiji, nakon pre-nekoliko piva i slušanje iste pjesme 3 sata( rumunjski hit nezanm točno naziv) dotični N.U. i M.B. se sjete jedne pametne ideje..
U 4 ujutro ukradu bicikl smetlaru i voze se s njim po centru grada.. SHOW... :lol: :lol:
2003???? hmmm???? zar nije bila 2003 maturalac u Augsburgu za juniore??? a kadetskog prvenstva nije bilo... :P
how about 2004??? zar ne??? :) i sta je M.B. radio tamo, kad nije bio kadet??? :P hihiihhihih.... sala... :D

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan »

da 2004,my mistake.. bio je počasni gost..

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

milan je napisao/la:da 2004,my mistake.. bio je počasni gost..
Ok... :D salila sam se inace... :D samo mi je nakako doticni M.B. bio padobranac u celoj prici... pa sam zato pitala.... :D

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

Prije 20 godina u Sesvetama se pojavio jedan mladi perspektivan igrač a sada je isti taj igrač još uvijek najmlađi samo što više nije perspektivan. Na žalost to je istinita kuglačka priča

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

http://www.youtube.com/watch?v=ZsvF04Pfykw
ovo je snimljeno na kuglani ali nećemo otkriti na kojoj

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Kaže Hečim Grandiću: "Branko nazvala me tvoja žena i pitala jesi li bio na treningu ja odgovorim jesi" , nato će Grande sav u brizi skupljati snagu i pita ženu "što si zvala Hečima i provjeravala me jesam li bio na treningu", a Grandeova Mira se sva zbuni i kaže nisam, Grande nazove Hečima i "pita tko tu koga voza" , Hečim mu odgovoroi "pa moram te malo protresti da proigraš". ;)
Šta je pozitivna šok terapija... :lol:

plese
Tek protipkao

Post Postao/la plese »

OS187DC je napisao/la:Kaže Hečim Grandiću: "Branko nazvala me tvoja žena i pitala jesi li bio na treningu ja odgovorim jesi" , nato će Grande sav u brizi skupljati snagu i pita ženu "što si zvala Hečima i provjeravala me jesam li bio na treningu", a Grandeova Mira se sva zbuni i kaže nisam, Grande nazove Hečima i "pita tko tu koga voza" , Hečim mu odgovoroi "pa moram te malo protresti da proigraš". ;)
Šta je pozitivna šok terapija... :lol:
hahahahahahahaha e ovo je predobro :D

ma joj ljudi, na obrtničkim igrama za prvi maj....e to je zajebancija...totalna...4-5 dana čistog sprdanja... :D
dalo bi se tu svašta napisati...samo se treba sjetit :D
KK "ZANATLIJA" Kutina

Odgovorite