Najzgodnija kuglačica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Techa
Tek protipkao

Re: najzgodnija kuglačica.....

Post Postao/la Techa » 10 vel 2009, 20:52

ja mislim da o tome nije potrebno ni raspravljati.. mala đej doo hara svim stazama.. ima u glavi, ima u guzi, ima u stavu, i ne da nikome, ni maloljetna ni punoljetna! ;)
a vi patite i molite za njen pogled.. hehe

The Jury has Reached a Verdict!!

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko » 10 vel 2009, 20:56

hahahaha......

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 10 vel 2009, 23:35

nemoras nas bacat na koljena odmah....sorry kaj smo tvoj ASS zaboravili.... :lol: :mrgreen: :oops:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 vel 2009, 23:08

Ah vi mladi vrlo ste izbirljivi, za sada, a kada budete stariji, malo više stariji, puno više kuglačica će vam biti zgodno.
Vidjet ćete - iskustvo

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 13 vel 2009, 23:32

što im vredi da su zgodne kad su forumski nepismene :D

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 14 vel 2009, 01:30

Forumski pismene ili nepismene mislim da vam je tema degutantna.Najbolje da se raspravlja o tebi i el"bolanju ili kako već jer ste vi na svemu što se otvori.Ako si otvarao forum za sebe i za njega bolje da ga zatvoriš ili bolje ako si već neki Admin a jesi onda bi moga takve stvari malo reducirati osim ako se ne iživljavaš i čak uživaš da se piše o tebi ili njemu, njima itd.Ja vam velim da je najljepši Čarli a najveći ima Zrile pa šta mislili o tome. Vas dva narcisa sad malo patite.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 14 vel 2009, 10:06

tomcat je napisao/la:Forumski pismene ili nepismene mislim da vam je tema degutantna.Najbolje da se raspravlja o tebi i el"bolanju ili kako već jer ste vi na svemu što se otvori.Ako si otvarao forum za sebe i za njega bolje da ga zatvoriš ili bolje ako si već neki Admin a jesi onda bi moga takve stvari malo reducirati osim ako se ne iživljavaš i čak uživaš da se piše o tebi ili njemu, njima itd.Ja vam velim da je najljepši Čarli a najveći ima Zrile pa šta mislili o tome. Vas dva narcisa sad malo patite.
ako ti je najljlepši čarli to onda napiši tmo gdje se traži najzgodniji kuglač, a ne kuglačica
a ako si mjerio i probavao kolike tko ima pimpeke to si ipak mogao zadržat za sebe
makar će ti neke cure bit zahvalne na toj informaciji

ovaj dio foruma je za opušteno igranje
pa ti vidi jel ti je dovoljan forum da se malo opustiš ili ćeš nazvat zrilu...

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 14 vel 2009, 10:06

tomcat je napisao/la:Forumski pismene ili nepismene mislim da vam je tema degutantna.Najbolje da se raspravlja o tebi i el"bolanju ili kako već jer ste vi na svemu što se otvori.Ako si otvarao forum za sebe i za njega bolje da ga zatvoriš ili bolje ako si već neki Admin a jesi onda bi moga takve stvari malo reducirati osim ako se ne iživljavaš i čak uživaš da se piše o tebi ili njemu, njima itd.Ja vam velim da je najljepši Čarli a najveći ima Zrile pa šta mislili o tome. Vas dva narcisa sad malo patite.
Koji car... :D :D :D :D

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 14 vel 2009, 11:54

najzalosnije je kad te majka priroda uskrati za smisao za humor....

ajde da ovom tomcatu bude srce na mjestu, nek netko otvori temu najljepsa macka ili macak....

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 14 vel 2009, 12:48

Čini mi se da je tvoj post do sada najdegutantniji sa najmanje logike i pameti. Ako već nemaš kaj pametno za reć, ili ti se forum ne sviđa -brate, imaš gumb: odjava, možeš izbrisati profil - imaš puno mogućnosti! Dozvoli da imamo svoje mišljenje i ideje, to se zove demokracija. Ako se slažeš sa sadašnjim stanjem u kuglanju - iznesi mišljenje ili još bolje, činjenice. Mi ćemo se truditi da te demantiramo. A mislim da smo u nečiju narcisoidnost i ego ipak taknuli!
Btw, glasam za Ines Hasić!

Odgovorite