Povijest kuglanja u Hrvatskoj

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Povijest kuglanja u Hrvatskoj

Post Postao/la lukodp » 08 ruj 2011, 10:45

Pozdrav,

Molim ako netko ima kakvih saznanja gdje pronaći relevantne podatke na gore navedenu temu. Literatura, članak u novinama, na internetu, rekla-čula-kazala.... svejedno, napišite ispod ili na PM ili na mail (luko.delponte@gmail.com)...
Podaci mi trebaju da bih popunio i nadopunio dio stranica kluba (http://kkciglenica.com/kkciglenica/?page_id=1244) koji se odnosi na kuglanje kao sport opčenito kako kod nas tako i drugdje (povijest, organizacije, klubovi...). Pravila, napuci itd. me ne zanimaju previše ;)

Unaprijed hvala na svakom doprinosu i komentaru.
Luko Del Ponte

Nikola
Raspisani lik

Re: Povijest kuglanja u Hrvatskoj

Post Postao/la Nikola » 08 ruj 2011, 12:30

lukodp je napisao/la:Pozdrav,

Molim ako netko ima kakvih saznanja gdje pronaći relevantne podatke na gore navedenu temu. Literatura, članak u novinama, na internetu, rekla-čula-kazala.... svejedno, napišite ispod ili na PM ili na mail (luko.delponte@gmail.com)...
Podaci mi trebaju da bih popunio i nadopunio dio stranica kluba (http://kkciglenica.com/kkciglenica/?page_id=1244) koji se odnosi na kuglanje kao sport opčenito kako kod nas tako i drugdje (povijest, organizacije, klubovi...). Pravila, napuci itd. me ne zanimaju previše ;)

Unaprijed hvala na svakom doprinosu i komentaru.
E, da mi prije 10-ak godina nije virus poharao komp poslao bih ti svoju maturalnu radnju (Razvoj kuglačkog sporta u Hrvatskoj i Ogulinu)...

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 09 ruj 2011, 07:16

Luka znam da je veliku arhivu Osječkog kuglanja ima Tibor Bece izrezivao je članke iz novina jedno 30 godina zadnjih, isto tako Miroslav Liović ( tajnik Osječkog kuglanja ) vjerojatno ima arhivu dosta veliku, rezultati fotografije, Dragutin Kerže ( urednik sportske redakcije Glasa Slavonije) mislim da je objavio prije nekoliko godina neku knjigu na tu temu Miroslav Liović ti može biti poveznica za Keržea.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 ruj 2011, 13:44

Puno hvala g. Lioviću iz Osijeka, g. Baričeviću iz Crikvenice i g. Gorniku na pomoći. :D
S obzirom na količinu podataka, moguće je da se rubrika Povijest kuglanja na stranicama kluba pretvori u nešto puno večeg opsega.
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 ruj 2011, 14:31

Luko po do sadašnjim prognozama Ciglenica 100% prvak :lol:

Odgovorite