Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Puštanje utakmica

Post Postao/la andrej kovač »

Kako su neki u svojim postovima i pitanjima u njima doveli u pitanje regularnost utakmica,a samim time i lige,evo mjesta gdje svoja saznanja mogu podijeliti sa svima nama.Molim samo argumentirane odgovore,jer oni koji su to radili,ako jesu,zaslužuju da ih se izbaci iz kuglačkog sporta,jer takve stvari su samo dno dna.Nemojte ocrnjivati ljude,ako nemate relevantne činjenice.

leo
Tek protipkao

Re: PUŠTANJE UTAKMICA

Post Postao/la leo »

andrej kovač je napisao/la:Kako su neki u svojim postovima i pitanjima u njima doveli u pitanje regularnost utakmica,a samim time i lige,evo mjesta gdje svoja saznanja mogu podijeliti sa svima nama.Molim samo argumentirane odgovore,jer oni koji su to radili,ako jesu,zaslužuju da ih se izbaci iz kuglačkog sporta,jer takve stvari su samo dno dna.Nemojte ocrnjivati ljude,ako nemate relevantne činjenice.

Osobno nisam bio na utakmici OGLASNIK-KONIKOM 4:4,ali sam čuo od raznih ljudi iz raznih klubova i regija da je na toj utakmici bilo čudnih situacija (zadnje čišćenje Maričića-koliko sam čuo bilo je podosta promašenih kugli).Možda sam u krivu,ali da se skine sumnja bilo bi najbolje da se objavi njegov zapisnik sa te utakmice pa neka ljudi sami donesu zaključak.Ja bih bio najsretniji kada bi bio u krivu.

sharky
Tek protipkao

Re: Puštanje utakmica

Post Postao/la sharky »

dok sam igro za Đurđenovac,Našice su nam pustile da bi išli u drugu ligu :o

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

u 2.HKL sjever se zadnjih par sezona u posljednjih nekoliko kola uvijek svi rezultati nekako čudno poklope ekipi Đurđevca pa da budu na kraju 2. ili 3...

jednom se možda desi nek rez da ti ide u korist, al njima malo prečesto da ne bi bilo sumnjivo...

zato se toplo nadam da će im se ove sezone sve to obit o glavu pa da će ispasti iz lige...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

U 2. HKL Zapad se i propozicije prilagode da KK "TELEKOM" ne bi ispao iz lige...

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

Nikola je napisao/la:U 2. HKL Zapad se i propozicije prilagode da KK "TELEKOM" ne bi ispao iz lige...
hehe......ovaj dosta toga zna....:D

batina
Tek protipkao

Puštanje utakmica!

Post Postao/la batina »

molim sve objektivne promatrače da se jave i iskomentiraju ovih par kola do kraja prva od sumljivih konikom-medveščak

goran bratkovic
Tek protipkao

Re: Puštanje utakmica!

Post Postao/la goran bratkovic »

samo sam čekao ovakve priče...ajd sada kada je teme već načeta bar dajte maštovite komentare!
kada se ispucate napisati ću vam ja kako je ta utakmica išla iz hica u hitac...da ne pokvarim zabavu

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Ha, ha, da objektivne!? U ovom slučaju, javiti bi se trebali samo oni koji su bili na utakmici, zar ne? Ti si pod 'objektivne' vjerojatno mislio samo na pristalice teorija urote i serije FX files. Što se 'puštanja' tiče, i mi se svi pitamo zašto je Dragaš pustio Kuiću da ga pobijedi? Vodio je 2:0 u setovima, imao 32 čunja razlike, nakon 90 hitaca 22 razlike i onda ne baci zadnji hitac. Istekne mu vrijeme, a dovoljno je bilo pogoditi 1 'drvo' da mi dobijemo utakmicu. Sorry Gorane što sam otkrio djelić događanja s ove 'sumnjive' (ili se ipak kaže sumljive?) utakmice.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

ma nema veze...samo me zanimalo kaj sve bude napisano o tome

Odgovorite