Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
domi
Tek protipkao

Re: Puštanje utakmica

Post Postao/la domi »

je je ... prvi dio prvenstva smo kupovali utakmice, sad moramo nešto i prodavati, treba zaraditi , ipak je recesija. Što volim kad se jave ovakvi genijalci ko Kajta, koji sve znaju.E pa prijatelju, vidim da imaš bolje informacije od nas svih,možda bi ti svima nama rekao koliko smo mi to dobili...baš me zanima .
A osim toga, ak te već zanima Bulka već tri godine nije dobio poen protiv Grmošćice, tako da ispada da stvarno je siguran poen za njih...vidim da ti je humor na razini...

Luka,ipak je Medvešćak dao više, bar su nas nahranili...a vama smo pustili, pa smo vam još večeru platili...

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

i Zadru ste pustili!?...stvarno nemate obraza!

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

goran bratkovic je napisao/la:i Zadru ste pustili!?...stvarno nemate obraza!
he he..prvih šest kola smo bili u fazi " sve pobijedi", a sad smo u onoj " sve izgubi"

...pa rekosmo da rješimo to prvenstvo, da ne bude više nedoumica

...p.s. i njih smo nahranili... :lol: :lol: :lol:

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

domi,
u kuglanju sam prije nego si se ti rodio, niti si znao što je kuglanje a ovi tvoji komentari samo potvrđuju tvoju kuglačku kvalitetu
vidim kako si kvalitetno i sinoć odigrao
što se tiće utakmice sa grmošćicom pitaj Z.Jagića koji kaže da su vam dali(niste vrijedni spomena te svote)
rekao sam vam da će se to obiti vam u glavu,pogledajte koliko imate protiv zadra
predlažem vam da otvorite po uzoru na Hlebine naivu za kuglanje s tobom kao kustosom.

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

el,bolanjo
točno je da je informacija iz vašeg tabora, kako ti kažeš iznutra,
to je informacija ali tko može dokazati da je to vidio ja iskreno kažem da nisam niti me briga ,
ja samo pokušavam tim iznošenjem eliminirati takove radnje koje još niže spuštaju kuglanje

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Taman da smo i neš dali, a nismo jer nemamo trenutno da budem iskren, sigurno ne bi Zoki Jagić znao za to, njega vidimo jedanput tjedno na utakmici, tak da je on zadnji koji bi znao za sive stvari...

:twisted: koliko vi nudite da pustimo u subotu :shock:

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

to je došlo od vas to su njegove riječi unutar vaših odnosa,sve dalje je besmisleno

kuglačica
Nevini

Post Postao/la kuglačica »

bjelovar je najomraženiji klub uz zanatliju! Zašto? zbog činjenice da se u 90% slučajeva na domaćim utakmicama desi neki incident
to se počelo događati i na vanjskim kuglanama
uz sav respekt pojednicima, ali većina publike (pa i neki igrači) i u bjelovaru i u andrijevcima vrijeđa i nema respekta prema igračima. psuju, vrijeđaju, viču u hitac, nešto slično se događalo na staroj kuglani u kutini
onaj koji bi trebao biti uzor (Glavan), još više kuha atmosferu i pridonosi još većoj zahuktaloj atmosferi
pozdravljam Košutića i njegov potez kojim je potjerao Glavana, još da malo kultivira publiku i bilo bi i njegovoj ekipi možda lakše za igrati, a gostima bi bio gušt doći igrati

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

Kao što rekoh, genijalac si kakvog treba tražiti. Voda je izgleda gadno do grla došla u Bjelovaru kad vidiš urote na svakom uglu. Kad raspolažeš sa toliko informacija, daj molim te napiši šta smo mi to dobili, nemoj se skrivati iza fraza tipa " niste vrijedni spomena iznosa ". Vjerujem da je Z.Jagić na forumu,pa bi i njega molio da napiše šta zna. Baš me zanima je li taj iznos veći od 300.000 koliko bi dobili od grada, da smo bili ispred Konikoma. Ovako smo pustili Grmošćici za neku siću, pa pustili da nas Konikom obiđe i nek oni pokupe gradsku lovu. Nama ne treba, mi smo prodali dečkima iz Grmošćice, pa imamo za financirati cijelu iduću sezonu.Smiješan si koliko i tvoje iluzije. Kandit nije Grmošćicu pobijedio već tri godine, ni doma ni u gostima. Onda ispadne da im pustimo svake godine po dva puta, nek ljudi imaju 4 sigurna boda svake godine.Po tvojoj logici, sumnjiva je i onda utakmica Poštar - Bjelovar, protiv nas su imali 3730, protiv zadra 3770, a protiv vas jedva 3600. Nemoj se skrivati iza nekakvog nepoznatog nicka i vrijeđati ljude, jer ionako svi ovdje znaju tko si. A dobro si rekao, da si u kuglanju prije nego što sam se ja rodio, jer vidim da ti trebaju naočale. Inače bi vidio da jučer nisam bio na tekmi.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

U subotu putujemo u bjelovar, i iskreno uopće mi nije ugodno...hvala "kuglačici" na ovom postu, i ja bi neš napisao, al kao što rekoh, u subotu putujem u BJ :lol:

Bjelovaru jedino hvala što su 2006. "povukli" Ponikve u prvu ligu...al kad počnu neš gubit, ili je utakmica neizvijesna sve je na rubu incidenta

jedino ja mislim da misliš na Globana

Odgovorite