Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Post Reply
goran bratkovic
Tek protipkao

Re: Puštanje utakmica

Post by goran bratkovic »

a utakmica Bjelovar-Medveščak? meni se čini da je i tu bilo puštanja!
ŽIVJELO PUŠTANJE!!!!!!!!!!
0013
Zna gdje su sva slova

Post by 0013 »

KAJTA wrote:domi,
u kuglanju sam prije nego si se ti rodio, niti si znao što je kuglanje a ovi tvoji komentari samo potvrđuju tvoju kuglačku kvalitetu
vidim kako si kvalitetno i sinoć odigrao
što se tiće utakmice sa grmošćicom pitaj Z.Jagića koji kaže da su vam dali(niste vrijedni spomena te svote)
rekao sam vam da će se to obiti vam u glavu,pogledajte koliko imate protiv zadra
predlažem vam da otvorite po uzoru na Hlebine naivu za kuglanje s tobom kao kustosom.
Ne znam ko si ni što si vjerovatno si iz bjelovara i od kud ti pravo da mene prozivaš o nekom puštanju? Aj molim te predstavi se i ljepo reci gdje i kome ja govorim o nekom puštanju. Kud baš mene koji dođem samo na tekme rjetko kad i na trening.

P.S.
Ako te baš zanima i Klek nam je pustio zar to nije očito? Jebiga recesija je pa je lako kupit tekme ipak Grmoščica ima love ko blata pa nam nije problem kupit.
KAJTA
Tek protipkao

Post by KAJTA »

domi,nisi razumio
cilj ovoga je brbljanje a ne vrijeđanje ikoga niti si ima tko to pravo svojatati
poruka tog brbljanja je da sportskim rezultatima u kuglanju vratimo draž toga sporta,pa što se priča za ostale sportove jer ovo je razmjenjivanje brbljanja pa ako nešto čujaš kao što rekoh ne treba biti to vrijeđanje ili nema potrebe pisati o bilo čemu,
iznio sam što sam čuo a pravu istinu zna svako osobno.
goran bratkovic
Tek protipkao

Post by goran bratkovic »

lijepo, lijepo...priprema se teren za subotnju utakmicu!
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post by el'bolanjo »

stari moj kad ja pisao sve što sam čuo, izbio bi rat na forumu...malo si istraži činjenice prije nego što ovak bubneš, i u ovom slučaju jagića dovedeš u nezavidnu poziciju, evo sam ti se javlja (0013) da nema pojma o čemu pričaš...
domi
Tek protipkao

Post by domi »

sorry Kajta, ali ti si prvi počeo sa optužbama, Mi smo se svi lijepo šalili na račun ovog puštanja, samo si ti malo zabrijao previše na to. Ne možeš reći da je to brbljanje pa pričati o svemu i svačemu,odnosno o onome što je i nije istina. Ako imaš neki dokaz reci, ako ne onda nemoj izmišljati. Mene osobno vrijeđa kad me netko proziva za puštanje, jer rođenom bratu ne bi pustio. I pored toga, dovedeš Z.Jagića u neugodan položaj, čitaj njegov post, pa češ vidjeti da dečko nema pojma o ničemu.

Zoki, sorry što si se našao u ovoj raspravi ili ak sam te nečim uvrijedio, al slobodno mi se javi privatnom porukom pa ću ti nešto reći
sharky
Tek protipkao

Post by sharky »

Zadnji put nas je Kandit dobio kad su se oni borili za opstanak :o fridl 510 i ja 520 :o :o :o
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Location: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post by ZrntscheZ »

Kao posve objektivni promatrač sa strane, jer nisam u 1.ligi pa me samim time ni ne zanima direktno tko će ispasti ove godine, mogu reći da je bilo u najmanju ruku neobičnih i čudnih rezultata u posljednjih mjesec dana...počevši upravo od pobjede Bjelovara u Splitu na što sam prvi skrenuo pozornost ovdje pa ste rekli da je sve čisto, mada sada kada odjednom opet rade po 200 čunjeva više sumnja se ponovo pojačava...
al ok, nek je čisto...
takvih rezultata je bilo nekoliko...
moje mišljenje je da su se neki klubovi malo preračunali...ono, kao pa ajde ako im pustimo neće nama faliti, a sad se pokazalo da im ipak fali...prvenstveno tu mislim na Konikom koji je protiv Medveščaka odigral 150 čunjeva slabije nego sljedeću najslabiju domaću kroz cijelu sezonu...stalno su na 3550-3650, a sad odjednom 3400...Znam da nije bilo Mušanića (dal je stvarno bio bolestan ili ne, ne ulazim tako daleko), al on svejedno ne nosi 150 drva jer unatoč svojoj kvaliteti čovjek ne radi ipak 750.

a samim time što svi govore kako je BJ najnepoželjniji domaćin onda je lako izračunati da ljudima draže ići u ZG igrati nego u BJ, pa kad već mogu birati rađe nek ostane Medveščak.
mislim da je BJ praktički u bezizlaznoj situaciji...vjerujem da Medveščak pobjeđuje u Ogulinu, a onda doma neće protiv BJ propustiti šansu.
pogotovo ak i unutar samog BJ ne štima mnogo toga (tu sam već ranije pital Kajtu zašto drže Maneva u igri ako ih tankira namjerno pa mi nije odgovoril)...

ali sve će se jednom to svima obiti o glavu...

a što se tiče igranja u BJ moram također potvrditi da je to izrazito neprijateljski nastrojena publika, a i ne samo publika.
čak i u sklopu 2. lige kada igra vodeći klub sa posljednjeplasiranim bjelovarskim (koji uz to nema ni pobjede nakon 8 kola) zakuha se i stvara se pritisak, a u tome prednjače loši suci, Blaško kao čistač kuglane (!!!) i nekulturna publika...
sami igrači još su najmanje krivi i čak jedini fair.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
KAJTA
Tek protipkao

Post by KAJTA »

da ti javno odgovorim ono što ja znam pa sam prosudi ili prosudite sami
Manev je potpisao ugovor sa bjelovarom.Najbitnije je u tome što se on obavezao da će ostvarivati prosjek od 625 čunjeva u njemu.
Vidi kakav mu je prosjek sada.Točno je da je dogovoreno da će na kraju polusezone se napraviti korekcija ostvarenog učinka.Svako od vas zna kako se izračunava prosjek.Koliko mi je poznato Bjelovar ima ustrojeni pravilnik o nagrađivanju Umjesto hranarina kojega su igrači prihvatili i potpisali.Svjedok toga mogu biti neka se ne ljute Jagići koji su dali svoj itekako športski doprinos i koliko mi je poznato oni su odradili svoje i klub je ispoštovao svoje obaveze.To što sportaši tipa Maneva sada se vade da kao nije to u redu,da kuglana nije pripremljena itd to je samo prikazivanje vlastite slabosti.Isto mi je poznato da je prema njemu Bjelovar više nego korektan jer mu je ispunio svaku svoju obavezu.I što se dešava ,kažu mi da mu je na posljednjoj utakmici ispala kugla .prijestup uz to napravio ,otišla u kanal i izgubio poen za 5 čunjeva.Postavljam pitanje koliko je bio spreman za tu utakmicu,da ne govorim dalje ili prije.Gdje je Bjelovar sada,što misliš da je Košutiću lako kada ti grad da takav objekat a ti na pragu 2 lige.Najžalosnije je da igrači imaju veliko mišljenje o sebi a rezultati koma i stalno su se nadali da će se Manev trgnuti.Otišla je sezona u krivom smjeru,čini mi
se velika pogreška u karakteru ljudi jer da bi nešto dobio moraš dvostruko trenirati.Apsurd je time veći jer Ž.Košutić se dokazao kao junior,rezultatima i sada je oslonac te ekipe,Kasumović igras najzreliju sezonu i treći je u državi.Već prije sam iznio da bi trebali imati otvoreni registracijski pravilnik a ne da su igrači ovako kao zaštićeni a klubovi nemaju mogučnost 10-12 igrača podjednake kvalitete držati pogotovo u današnje vrijeme.Bolanči da odgovorim neka mi nabroji sedmorku rukometaša zagreba ,11-cu dinamovaca-------------sve zagrepčani.Šport ne pozna granice priznaju se samo rezultati datog momenta.
0013
Zna gdje su sva slova

Post by 0013 »

KAJTA wrote:Koliko mi je poznato Bjelovar ima ustrojeni pravilnik o nagrađivanju Umjesto hranarina kojega su igrači prihvatili i potpisali.Svjedok toga mogu biti neka se ne ljute Jagići koji su dali svoj itekako športski doprinos i koliko mi je poznato oni su odradili svoje i klub je ispoštovao svoje obaveze.
To mogu potvrditi da smo stari i ja odradili svoje najbolje što smo znali i mogli a isto tako mogu potvridit da je i Bjelovar ispoštovao sve do zadnje lipe.
Post Reply