Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
SLAVONAC

Re: Puštanje utakmica

Post by SLAVONAC »

Nemam ja ništa protiv Zanatlije ali su mi Bjelovar i Medveščak draži, a ako pročitaš malo pažljivije na nekoliko tema na ovom forumu ne jedan nego više ljudi je napisalo zašto i koga ne vole u Zanatliji a ja zato nisam kriv nego ti, poneki tvoji igrači, malo nakostrešena publika i poneki sudac. Pozdrav i sretno Vam bilo.
mrmak
Nevini

Post by mrmak »

Inače to moj klub nije, koliko sam ja pročitao po imenu se navodi samo Leko koji je iz Vinkovaca i Ivan Gavran kao sudac, a za ostalo nito nije naveden po imenu nego samo po funkciji koju je obnašao tako da neznam o kome govoriš.
domi
Tek protipkao

Post by domi »

Dobri su dečki iz Zanatlije, izuzev par pojedinaca koji su mi se zamjerili. Volio bih da ostanu u ligi, baš zato što nas je sa ovog kraja malo i moramo se držati zajedno. I baš mi je zato bezveze da uvijek ispadne utakmica na rubu skandala zbog ponašanja par pojedinaca.
mrmak
Nevini

Post by mrmak »

Domi za ovaj post svaka ti čast
Miroslav Kovač

Post by Miroslav Kovač »

Dečki,
Ja nemam protiv nikoga ništa,pa tako niti protiv Zanatlije.Pričanja o negativnoj atmosferi u Andrijevcima i nekim drugim mjestima su mi apsolutno bez veze iz jednostavnog razloga što za takvo ponašanje imate svi vi,kao i ja relativno lako rješenje.Na njihovu bezobraštinu,staneš,otpuhneš,koncentriraš se,baciš kuglu i srušiš 7,8 ili 9.Ponoviš sve to par puta i oni svi su tiho ko male bebe.Znači to,oko publike ili oko nekih igrača mi je bez veze.Ali...
Ako govorimo o sportskim uvjetima u kojima se odigrava utakmica,onda je to po mojem mišljenju nešto sasvim drugo.Za mene je kuglana u Andrijevcima potpuno neregularna i uopće ne znam kako je dobila licencu za odigravanje prvoligaških utakmica.Prvi i najveći problem je svjetlost na kuglani,koja je takva da se osjećaš kao da si u nekom tunelu,a ne na kuglani.Ako toj tami dodaš ugasito plavu boju staza,nekakvu svijetlo plavu boju podloge oko zaletišta,te šargopirgastu(sivu sa crnkastim točkama)dasku položnicu,dobit ćete savršenu kombinaciju kako nekog igrača zbuniti,pogotovo u prvih nekoliko hitaca na svakoj stazi.S obzirom na te činjenice,koje Zanatliji daju pravu domaćinsku prednost u svakoj utakmici,smatram da ne korištenjem takvih prednosti nisu niti zaslužili ostati u prvoj ligi,a tim više što nisu dobili niti jednu utakmicu vani,ili možda griješim.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post by el'bolanjo »

Miroslav Kovač wrote: Ako govorimo o sportskim uvjetima u kojima se odigrava utakmica,onda je to po mojem mišljenju nešto sasvim drugo.Za mene je kuglana u Andrijevcima potpuno neregularna i uopće ne znam kako je dobila licencu za odigravanje prvoligaških utakmica.Prvi i najveći problem je svjetlost na kuglani,koja je takva da se osjećaš kao da si u nekom tunelu,a ne na kuglani.Ako toj tami dodaš ugasito plavu boju staza,nekakvu svijetlo plavu boju podloge oko zaletišta,te šargopirgastu(sivu sa crnkastim točkama)dasku položnicu,dobit ćete savršenu kombinaciju kako nekog igrača zbuniti,pogotovo u prvih nekoliko hitaca na svakoj stazi.S obzirom na te činjenice,koje Zanatliji daju pravu domaćinsku prednost u svakoj utakmici,smatram da ne korištenjem takvih prednosti nisu niti zaslužili ostati u prvoj ligi,a tim više što nisu dobili niti jednu utakmicu vani,ili možda griješim.
Onda mozemo rasptavljati o stupovima u Zapresicu i zidu i radijatoru na stazi 1 u Zadru...navodno su sve kuglane izmjerene od strane gosp. Baricevica (o kojem smo vec dosta rekli) i sve je u skladu s propisima....

Sto se Zanatlije tice imaju bod u gostima protiv Grmoscice..... :cry: :cry:
Miroslav Kovač

Post by Miroslav Kovač »

Onda mozemo rasptavljati o stupovima u Zapresicu i zidu i radijatoru na stazi 1 u Zadru...navodno su sve kuglane izmjerene od strane gosp. Baricevica (o kojem smo vec dosta rekli) i sve je u skladu s propisima....

Sto se Zanatlije tice imaju bod u gostima protiv Grmoscice.....
Mislim da ti usporedba nije baš na mjestu(niti stupovi,niti radijatori se ne nalaze u igračkom prostoru),a što se tiče boda Zanatlije protiv vas,pravo je čudo da vam nisu uzeli oba boda,s obzirom kako ste tada igrali(čast izuzetcima).S druge strane,i Bjelovar i Medveščak su imali čiste pobjede u gostima.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post by zeko »

bolanča, ne lupetaj nanulama!
nemoj da i ti poput petrovića budeš nepoželjan na skoro svakoj kuglani u hrvatskoj!
smiri tu svoju jezičinu, biraj riječi i sve će biti OK!

za tvoj stil u obliku piruete koja više liči na izbačaj diska ili kladiva ne bi bilo dovoljno zaletište dugo 5m niti široko 7m, i iz te perspektive razumijem tvoju kritiku ali budi fer prema kolegama i prijateljima iz drugih klubova i provjeri informaciju prije nego napišeš nešto bez ikakve veze

dogovori se sa dečkima iz Zaprešića i Zadra pa dođi sa metrom i mjerama koje su po propisima na te dvije kuglane pa češ da mjeriš malo prije nego što lupaš gluposti bez ikakve veze i na temelju nekog svog subjektivnog dojma
razbijač
Tek protipkao

Post by razbijač »

elbolanjo, di si baš našo te dvije kuglane za usporedbu sa neispravnim??
sharky
Tek protipkao

Post by sharky »

razbijač wrote:elbolanjo, di si baš našo te dvije kuglane za usporedbu sa neispravnim??

Vjerujem da jesu po propisima ali meni osobno ruka udara u stup ako se normalno zaletim... kako Zaprešiču na 1 i 3 tako i u Zadru na stazi 1...
Post Reply