Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
arcy
Tipka sa dve ruke

Re: Puštanje utakmica

Post Postao/la arcy »

Kod ovog drugog susreta koji odlucuje o opstanku, ekipe su podjednake i ulog prevelik da bi prepustili slucaju. Ako se odigra 4-4 nemoze im se nista prigovorit, i zato kazem bili bi glupi kad se nebi dogovorili.

Ovako nešto može napisati samo netko tko je zalutao u kuglački sport.

Čestitke svim klubovima 1.HKL na fantastičnoj prvoligaškoj sezoni i fer i korektnom natjecanju (da luka) u kojoj su istinski zaljubljenici u kuglanje mogli uživati.
I nadam se da će i novo rukovodstvo HKS-a (treba ga izabrati na skoroj izbornoj skupštini - PREDLOŽITE LJUDI) biti barem do pola uspješno i pošteo kao prvoligaški klubovi.
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Nije da branim Luku ili slicno, al smatram da ga napadate bez razloga! S obzirom da je jedan od retkih koji ne skriva svoj identitet, vrlo dobro znamo da se radi o igracu koji je u mladjim kategorijama osvajao medalje na SP.... I stoga ga nikako ne mozemo svrstati u isti kos sa onima KOJI SU DEFINITIVNO ZALUTALI U OVAJ SPORT!!!!! A mislim da bas ti koji kriju svoje identitete, jesu zalutali pa zato i nisu bitna njihova imena, jer ih verovatno ne poznajemo.....
0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

Tara je napisao/la:Nije da branim Luku ili slicno, al smatram da ga napadate bez razloga! S obzirom da je jedan od retkih koji ne skriva svoj identitet, vrlo dobro znamo da se radi o igracu koji je u mladjim kategorijama osvajao medalje na SP.... I stoga ga nikako ne mozemo svrstati u isti kos sa onima KOJI SU DEFINITIVNO ZALUTALI U OVAJ SPORT!!!!! A mislim da bas ti koji kriju svoje identitete, jesu zalutali pa zato i nisu bitna njihova imena, jer ih verovatno ne poznajemo.....
Gle reć da bi bili glupi da se ne dogovore mislim da baš nije uredu, a i nije baš u duhu sporta, i sam je skužio da baš nije to tak smio napisat al što je tu je naviknuo je on da ga napadaju :D
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Ok... tu se slazem da nije bas u sportskom duhu bila ta izjava.... al mislim da ga ne moraju progutati sad zbog toga!!!! Dovoljno je Luka odrastao i zreo... tako da mislim da je svestan toga sta je napisao....I skuzio je da je pogresio...... tak da je to sasvim dovoljno!
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Tara je napisao/la:Nije da branim Luku ili slicno, al smatram da ga napadate bez razloga! S obzirom da je jedan od retkih koji ne skriva svoj identitet, vrlo dobro znamo da se radi o igracu koji je u mladjim kategorijama osvajao medalje na SP.... I stoga ga nikako ne mozemo svrstati u isti kos sa onima KOJI SU DEFINITIVNO ZALUTALI U OVAJ SPORT!!!!! A mislim da bas ti koji kriju svoje identitete, jesu zalutali pa zato i nisu bitna njihova imena, jer ih verovatno ne poznajemo.....
Tara!
Čini mi se da su ipak ispali glupi...ipak, ovako je bar u sportskom duhu.

Mislim da Ti nisi ta koja može govoriti tko je zalutao u kuglanje, a tko ne. Tebi sam napisao tko sam, a drugi, koji još ne znaju - lako doznaju. Kao što sam ja prepoznao 90% ljudi sa foruma, tako su i oni koji me od prije znaju znaju tko sam. Znači, nick je samo forma, ionako svi znamo manje-više sve. Prema tome, ne stoji izjava o skrivanju identiteta. Budući i kuglanje nije počelo od Tebe, ima ovdje ljudi koje Ti ne poznaješ, a institucije kuglanja su u Zagrebu i Hrvatskoj. Znači li to da si Ti zalutala u ovaj sport? Naravno da ne. Samo, svako vrijeme nosi svoje, svoje veličine, uspone i padove.
Uostalom, i mi koji smo pd nickom, kada će trebati, javno ćemo se izjasniti i za one koji nas ne poznaju. Bar ja.
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

newform1 je napisao/la:
Tara!
Čini mi se da su ipak ispali glupi...ipak, ovako je bar u sportskom duhu.

Mislim da Ti nisi ta koja može govoriti tko je zalutao u kuglanje, a tko ne. Tebi sam napisao tko sam, a drugi, koji još ne znaju - lako doznaju. Kao što sam ja prepoznao 90% ljudi sa foruma, tako su i oni koji me od prije znaju znaju tko sam. Znači, nick je samo forma, ionako svi znamo manje-više sve. Prema tome, ne stoji izjava o skrivanju identiteta. Budući i kuglanje nije počelo od Tebe, ima ovdje ljudi koje Ti ne poznaješ, a institucije kuglanja su u Zagrebu i Hrvatskoj. Znači li to da si Ti zalutala u ovaj sport? Naravno da ne. Samo, svako vrijeme nosi svoje, svoje veličine, uspone i padove.
Uostalom, i mi koji smo pd nickom, kada će trebati, javno ćemo se izjasniti i za one koji nas ne poznaju. Bar ja.
Ako ste se Vi prepoznali u ovom mom postu, to je Vas problem, a ne moj! Ja, licno, nisam mislila na Vas! Ako Vas je moja izjava uvredila, ja se ispricavam! A vi shvatite kako hocete.... a vreme je inace pokazalo da ja jesam zalutala u kuglanje.... manje ili vise....
I zato cu da odlutam malo.... Uz duzno postovanje!
Sportski pozdrav!
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Tara, sebe sam naveo kao primjer, a ne kao osoba koja se prepoznala u postu. Pojednostavljeno, manje-više svi znaju ko se krije pod kojim nickom, tako da ne stoji Tvoja opaska o skrivanju identiteta. I to je sve. Žao mi je što si se, čini se, uvrijedila...
Pozdrav...
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

U 2. HKL sjever jučer je Željezničar iz Koprivnice, koji se bori za opstanak, kao domaćin htio unaprijed dogovoriti rezultat utakmice protiv Čakovca koji se bori za 2.mjesto u prvenstvu.
Iako bi remi bio dovoljan i jednima i drugima, Čakovec je odbio bilo kakvo namještanje susreta pa su "za kaznu" na samim stazama poraženi i kompromitirali su si poziciju na tablici.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
dum-dum igrač
Tek protipkao

Post Postao/la dum-dum igrač »

je,lijepo su nam Medvjedi pustili u subotu tekmu! Da nije bilo Starog i Galet mislim da bi iduće sezone igrali nedjeljom U2 tekme druge lige. Kakvo puštanje tekme!?!Imamo 2:2 i 26 drva i ja i Gale ulazimo, ja uberem 109 i stari me mijenja i na svu sreću pa ne voli U2 i dobijemo tekmu na kraju.
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

nismo shvatili što ne voli dum dume, da li U ili 2
Odgovorite