Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
dum-dum igrač
Tek protipkao

Re: Puštanje utakmica

Post Postao/la dum-dum igrač »

Moj tata ne voli igrat nedjeljom tekme u 14 sati pa nije dozvolio da ispadnemo iz lige. Kaže da je nedjelja dan za kartanje i pecanje,a ne kuglanje

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Hm, hm??

bezdan
Nevini

Post Postao/la bezdan »

milos je napisao/la:Hm, hm??
:roll:

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

dum-dum igrač je napisao/la:Moj tata ne voli igrat nedjeljom tekme u 14 sati pa nije dozvolio da ispadnemo iz lige. Kaže da je nedjelja dan za kartanje i pecanje,a ne kuglanje
kaj, u ovom kontekstu, znači glagol dozvolio?

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

goran bratkovic je napisao/la:
dum-dum igrač je napisao/la:Moj tata ne voli igrat nedjeljom tekme u 14 sati pa nije dozvolio da ispadnemo iz lige. Kaže da je nedjelja dan za kartanje i pecanje,a ne kuglanje
kaj, u ovom kontekstu, znači glagol dozvolio?
definicija glagola 'dozvoliti' u riječniku stranih riječi - tata je preko maneva upoznao velibora džarovskog :lol:

Irena
Tek protipkao

Post Postao/la Irena »

milos je napisao/la:Hm, hm??
Hvala na najuzbudljivijoj utakmici - do zadnje kugle, svim igračima Bjelovara i Medveščaka. Hvala na ugodnoj atmosferi poslije utakmice. Tata "Kajta" sorry - gospodin Košutić se borio kao lav da spasi obraz svoga sina koji je ustvari dobar dečko. Gale nas je sve oduševio! Čestitam gospodinu Dragašu na borbi i na dostojanstvu poslije utakmice - kao i svim njegovim igračima, te na prekrasnoj večeri koju su upriličili gostima iz Bjelovara (što u Bjelovaru ne bi sigurno dobili!) :) Žao mi je što tata Košutić tako ružno priča o Manevu no voljela bih - zahvaljujem Zeki - kada bi oni to mogli riješiti u četiri oka no tada se priče i intonacija mijenjaju. Koga zanima Kostadin Manev i njegova istina može s njime direktno kontaktirati, pa čak i preko mog maila jer ja sam - pretpostavljam - jedna od onih njegovih "djevojčica" kako kaže Zeko. Djevojčica je sestra od Kostine supruge - pa mogli ste im barem čestitati g. Košutić - recimo isplatiti dogovoreno! :lol: :lol:
Miloše, o svima vama čujem lijepe priče (od Koste naravno), lijepe priče slušam i o gotovo svim igračima Bjelovara - izuzev dvojice - no za to ćemo otvoriti rubriku - TRAČEVI!
OBOŽAVAM KUGLANJE - molim Vas zovite me na sve utakmice - pogoto u Zagrebu jer mi je to najbliže - Miloše jer stoji poziv za navijačku klupu? Uzeti ću svu navijačku opremu i plavušu i crnku ako treba! ;) Pozdrav svim pravim športašima - i igrajte za nas - duže ćemo živjeti!!!!!
Pusa od karlovčanke - djevojčice ha, ha, ha!!!! (Hvala na komplimentu Zeko!)

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Irena,
ovim odgovorom prekidam sve tvoje i moje diskusije od moje strane.Najteže je u životu prihvatiti istinu ma kakova ona bila a optužba i laž to su vrline ponekad ljudi da se njima služe.Neznam tko povezuje Kajtu i Košutića ali koliko mi je Košutić rekao uskoro će se to razjasniti na mjerodavnom mjestu.Osobno to govorim kao ljubitelj kuglanja u Bjelovaru gdje proživljavam svaki trenutak s tim klubom i što govorim to se priča na kuglani ,u gradu i na ulici a istinu znaju samo sami akteri u ovom slučaju Manev i Bjelovar.
Jako nisko je od tebe reći da Medveščak ne bi dobio večeru tj da ne bi bili ugošćeni u Bjelovaru.Otkuda ti to pravo da to serviraš kuglačkom puku.Molio bi ostale klubove da kažu kada netko u BJELOVARU NIJE UGOŠČEN ,POČAŠĆEN U RECIPROČNOM ODNOSU.
Isto tako kažeš da mu Bjelovar nije platio ili duguje.To se lako provjeri u klubu pa taj klub ima svoja rukovodeća tijela,ljude i odgovornost.
Zašto ne kažeš a što je sa ugovorom gdje je Manev potpisao 625 prosjek u sezoni a sada je 23 igrač lige..Već sam to pokušao objasniti u jednom od postova.Za sječanje i lijepe riječi o KK BJELOVAR potrudit ću se da ti klapa Bjelovar pokloni CD NE MUTITE MOJU RIJEKU BRAVU .

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Lijepo je vidjeti da se zakopava ratna sjekira na relaciji Bjelovar-Karlovačka županija :lol:
Nego Irena, kakve plavuše i crnke su u pitanju? Došao bih i ja na te utakmice? :lol:

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Nekako mi se čini da je "KAJTA" ime za više ljudi iz Bjelovara :lol:
Kajta, pa kaj nisi reko da si dobio Bulku - to može biti samo "Masni"
Sada veliš da si pričao sa Košutićem...
Neko nekog ovdje ....

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

zeko je napisao/la:Nego Irena, kakve plavuše i crnke su u pitanju? Došao bih i ja na te utakmice? :lol:
da došao, ja bi im s guštom i pustio :lol:

Odgovorite