Puštanje utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
0013
Zna gdje su sva slova

Re: Puštanje utakmica

Post Postao/la 0013 »

Croman007 je napisao/la:Zadnje kolo u 2.hkl-m regija Sjever bi će mućki kao u priči.............
Tak se pričalo i za 1. ligu pa nije bilo mućki :D

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Tak se pričalo i za 1. ligu pa nije bilo mućki :D
Samo ima jedna razlika,u ovoj ligi se mućkalo i prošle sezone,a pretpostavljam da će i u zadnjem kolu pobijediti upravo oni kojima trebaju bodovi bez obzira sa kime da igraju."Mućke" koje spominjem odnose se na ekipe koje se bore za opstanak!!!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

0013 je napisao/la:Tak se pričalo i za 1. ligu pa nije bilo mućki :D
ili samo nisu uspjele ;)

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Ako je koji klub mutio prošlih sezona u 2.HKL-S onda je to Đurđevac sigurno...jer malo je vjerojatno da im se "poklope" tako svi rezultati kao što su im se poklapali u zadnjim kolima.
Iskreno, meni je žao što nisu ispali ove godine.
Kao što sam već kazal pred 2 tjedna, Željezničad KC je tražio od KK Čakovca da im pustimo utakmicu...kako smo se mi borili za drugo mjesto, odbili smo takve ponude...i na kraju smo na stazama redovno izgubili.
(a meni osobno su igrači iz KCa nakon tekme predbacivali da se ne smijem tako ponašati jer sam prvi jasno i glasno kazal da nema šanse da pustimo utakmicu...ne znam jel smiješno to il žalosno)

Nažalost najizgledniji kandidat za ispadanje je Novska...ja bi rađe da oni ostanu, a ispadne Željezničar KC...
Novska može opstati samo ako pobijedi doma Siska i ako Željezničar KC doma izgubi od Croatie VŽ...
Croatia VŽ se bori za 3.mjesto pa bi bilo logično da ide na pobjedu, ali ne ovisi samo o svojemu rezultatu već i onome gradskoga rivala Željezničara VŽ...
otegotna okolnost za Novsku je ta što Željezničar VŽ igra svoju utakmicu dan ranije u odnosu na tekmu Željezničar KC - Croatia VŽ pa postoji vjerojatnost da će s obzirom na taj rezultat vrh biti već riješen i da Croatia neće više imati šanse da osvoji 3.mjesto te u tom slučaju da "ležernije" odigra protiv Željezničara KC i tako izgubi.

u unaprijed odigranoj tekmi na vrhu (kako bi se omogućilo Željezničaru ČK da ovaj vikend trenira na Plitivcama), ulog je bio samo prestiž...
Željezničar ČK kao prvak razbio je viceprvaka Čakovca sa 7-1 i 166 razlike.
Sam taj omjer između prvo i drugoplasiranog dovoljno govori o superiornosti čakovečkog Željezničara u odnosu na sve konkurente u ligi.
A lijepo je vidjeti da su i drugu godinu zaredom u 2.HKL-S na prva dva mjesta čakovečki klubovi...samo ovaj puta u zamijenjenim ulogama.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Croman007
Raspisani lik

Joj pa da bivši TSH(današnji Čakovec) je dvije godine zaredom bio prvak 2.HKL Sjever pa nije uspio ući u prvu ligu,a ja ne znam kako sam ja mislio da je Željezničar bio prvak??? Valjda sam ostario!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A što tiče ove sezone Željo je igrački stvarno od svih ekipa po meni 89 % favorit za ulazak u I.HKL,a ostali nekako podjednaki jer moji favoriti većina koje sam ja mislio da će se plasirati u kvalifikacije za 1.ligu nisu se ni plasirali u kvalikacije Zaboky,Velebit i Vitezovi.Slavonska liga još se ni nezna jer vidim da je Fortuna navodno zaboravila lječnički,a ova moja ekipa(našli 6 ljudi putem pa u Velike Zdence)svi smo jučer imali lječnički bez obzira što ni nama,a ni Zdenki ništa ne ovisi o plasmanu(3 liga Regija Sjever zona Bjelovar)!!!Što se tiče ekipa iz 2.lige Obrtnik(Novska) će sa 99 % sigurnošću pobijediti Zanatliju,a Željezničar(KC) sa 95 % sigurnošću pobjediti Croatia Osiguranje!To je moje mišljenje,ha sad jesam u pravu pokazati će sutrašnji dan!
Inače moje mišljenje da Obrtnik bez obzira što su iz Novske po kvaliteti je najlošija ekipa ove 2.lige jer previše su utakmica prokockali u zadnjih 30 hitaca(još kod kuće) svjedočio sam na 2 utakmice,a vjerujem da ih još ima.A opet kad razmislim velika je razlika između 2 i 3 lige,a između 1 i 2 jooooš veća!!!

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

ma Obrtnik se sa ona 3 remija pokopal...
al meni super igrati u Novskoj pa bi zato htel da su ostali...u KC ionak idemo kod Podravke i Đurđevca
nadam se da bude se i u 2. ligi trebalo igrati na pločama, pa da će netko od Zanatlije KT ili Ciglenice doći igrati k vama
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Croman007
Raspisani lik

A ne znam priča se da će savez još jednu godinu fore dati da se igra na plastici,inače Zanatlija iz Kutine se vraća u drugu ligu.Ako se bude moralo igrati na pločama onda možda čak Obrtnik i ostane jer bi se valjda Ciglenica povukla!A gle ja kažem sramota je da Kutina ne može dobiti ploče gledam Ravna Gora dobije ploča(općina),Novska(10 000 st.) ima ploče,Zabok ima ploče, a Kutina ima prvoligaški rukomet i drugoligaški nogomet ali jednostavno nema nekoga u gradu da se izbori za kuglanu(novu)!!!Zanatlija iz Kutine zaboravio sam reći ako bi trebali na pločama igrati igrala bi u Novskoj ili Sisku jer u biti nema gdje drugdje.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

ma treba obavezno progurati ploče i u 2.ligi...ima dovoljno kuglana u svakoj regiji...
kuglane tipa Kutina su sramota...

Croman007
Raspisani lik

Istina,a da vidiš treću ligu evo ti primjer Siska ima ploče a ovima iz treće ne da igraju ploče jer kao "uništiće im kuglanu",pa Topusko i Veliki Zdenci!!Još su meni Kutina i Daruvar mila majka za ove tri još kak-tak jednom bacit ali na Zibel tri puta!!! :) :) :)

Croman007
Raspisani lik

Poslije tri Zibela ja izgledam ovako približno: :cry: :( :shock:

Odgovorite