Virtualna oproštajna utakmica

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Virtualna oproštajna utakmica

Post Postao/la OS187DC » 27 vel 2014, 07:36

pišite ovdje kada se želite oprostiti od kuglanja....... možda ne stignete napraviti oproštaj, možda ne želite, možda ne žele da napravite oproštaj , možda nemate volje i novaca napraviti oproštaj na kuglani ili na nekome drugome mjestu..... možda Vam nitko niti ne želi doći na oproštaj stoga ovdje tipkajući se možete virtualno oprostiti od kuglanja.......odigrati poslijednju virtualnu utakmicu heheheheh

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Virtualna oproštajna utakmica

Post Postao/la OS187DC » 02 tra 2014, 08:38

02.travanj 2014.

A sada zbogom dame zbogom prijatelji…………..

Pišem ovo koji dan prije zadnjeg nastupa da mi ne spočitavate da vam nisam rekao da idem pa me niste imali priliku vidjeti zadnji puta kako kuglam/bacam, a i baš je zgodno ispalo utakmica je sa KK Osijekom..... tko ne zna to je klub moje prve registracije.......
I to je to nakon nešto više od 21 godinu od prvog treninga na kuglani ( 13. siječanj 1993.) odlučio sam reći dosta i odlazim iz kuglanja u subotu (05.travanj 2014.) ću baciti zadnju utakmicu probati ću je odigrati…. Vjerojatno ću još koji puta doći na kuglanu ali ne mislim više biti aktivan u kuglačkom sportu niti u jednom obliku bilo je dosta….. svim oponentima u kuglanju koje sam povrijedio molim ih da mi oproste ili neka barem uvaže moju ispriku……a svi koji su mene povrijedili ili na bilo koji način zakinuli opraštam im ali im ne zaboravljam…..Vrijeme liječi sve rane i treba skupiti hrabrosti i krenuti iz početka......Kuglanje me je kao čovjeka oplemenilo i hvala što mi je omogućilo da naučim i pobjeđivati i gubiti…. Sretan sam što sam imao priliku jedan dio svog života provesti u kuglanju……..
Hvala svima koji su me imali volje i želje trpjeti u svojoj okolini odnosno koji su imali motiva i žara radovati se zajedničkim uspjesima…….
Moji rezultati nisu neki spektakli da bih se sa posebnom pažnjom trebali spominjati, stoga vjerojatno do 1. svibnja nitko se neće niti sjećati da sam bio ovdje a još manje da će me netko znati i prepoznati kada me vidi heheheheh.
U svakom slučaju želim vam dragi kuglači/kuglačice puno uspjeha i jako malo ozljeda…..sve u svemu glavno je da smo živi i zdravi.
Na ovakav način se opraštam od kuglačkog sporta jer nemam realne mogućnosti da vas sve koje želim okupim na jednom mjestu pa da zaigramo jednu narodni način za kraj…..stoga dragi kuglači i kuglačice zbogom……

Vatroslav Barišić od ponedjeljka 7.travnja 2014. bivši kuglač

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 02 tra 2014, 16:45

Like!

ne za oproštaj, nego za način...svaka čast!
(vidimo se u "klubu"...uskoro)
Zadnja izmjena: ZrntscheZ, dana/u 02 tra 2014, 17:09, ukupno mijenjano 1 put.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 tra 2014, 17:00

A oduvjek me kopkalo zakaj je otvorio ovu temu. Eto ga sad znam ... Jedino neznam zašto. Ali nema ni veze.
Sretno...
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 03 tra 2014, 09:11

..ode nam još jedan odličan igrač. Nadam se da odluka nije definitivna i da ćemo te još gledati na stazama.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 tra 2014, 09:27

ZrntscheZ je napisao/la:Like!

ne za oproštaj, nego za način...svaka čast!
(vidimo se u "klubu"...uskoro)
Kojem to klubu? Ne mislis valjda i ti odustat... :?:
Luko Del Ponte

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 03 tra 2014, 15:53

OS187DC je napisao/la:02.travanj 2014.

Pišem ovo koji dan prije zadnjeg nastupa da mi ne spočitavate da vam nisam rekao da idem pa me niste imali priliku vidjeti zadnji puta kako kuglam/bacam, a i baš je zgodno ispalo utakmica je sa KK Osijekom..... tko ne zna to je klub moje prve registracije.......
I to je to nakon nešto više od 21 godinu od prvog treninga na kuglani ( 13. siječanj 1993.) odlučio sam reći dosta i odlazim iz kuglanja u subotu (05.travanj 2014.) ću baciti zadnju utakmicu probati ću je odigrati…. Vjerojatno ću još koji puta doći na kuglanu ali ne mislim više biti aktivan u kuglačkom sportu niti u jednom obliku bilo je dosta….. svim oponentima u kuglanju koje sam povrijedio molim ih da mi oproste ili neka barem uvaže moju ispriku……a svi koji su mene povrijedili ili na bilo koji način zakinuli opraštam im ali im ne zaboravljam…..Vrijeme liječi sve rane i treba skupiti hrabrosti i krenuti iz početka......Kuglanje me je kao čovjeka oplemenilo i hvala što mi je omogućilo da naučim i pobjeđivati i gubiti…. Sretan sam što sam imao priliku jedan dio svog života provesti u kuglanju……..
Hvala svima koji su me imali volje i želje trpjeti u svojoj okolini odnosno koji su imali motiva i žara radovati se zajedničkim uspjesima…….
Moji rezultati nisu neki spektakli da bih se sa posebnom pažnjom trebali spominjati, stoga vjerojatno do 1. svibnja nitko se neće niti sjećati da sam bio ovdje a još manje da će me netko znati i prepoznati kada me vidi heheheheh.
U svakom slučaju želim vam dragi kuglači/kuglačice puno uspjeha i jako malo ozljeda…..sve u svemu glavno je da smo živi i zdravi.
Na ovakav način se opraštam od kuglačkog sporta jer nemam realne mogućnosti da vas sve koje želim okupim na jednom mjestu pa da zaigramo jednu narodni način za kraj…..stoga dragi kuglači i kuglačice zbogom……

Vatro znači ništa od povratka u Novsku?
Pozdrav tebi i obitelji,nadam se da ova tvoja odluka nije konačna jer smatram da je igrača takvog kalibra jako malo!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 04 tra 2014, 13:01

OS187DC je napisao/la:02.travanj 2014.

Vatro nemaš još niti 40 a već bi odustao, a ja sam tek s 43 počeo kuglat 8-)

Odgovorite