sasa

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
SLAVONAC

sasa

Post Postao/la SLAVONAC » 05 stu 2015, 11:15

Mislim da je vrijeme da se izjasniš što ti ustvari sasa želiš . Osobno mislim da imaš naputak od HKS a da ugasiš forum i ti se polako ali sigurno trudiš da ga ugasiš . Nemoj ovo , ne smiješ ovo , pazi šta pišeš i slično je za malu djecu a ti ako si čovjek priznaj imam naređenje da ugasim forum i zbogom , ti si ga osmislio ( ako si ) ti ga i ugasi a ja prvi i siguran budi neću pisati i razmišljati kako ti želiš i pisati ono što se tebi ili nekom sviđa ili ne sviđa . Nadam se da će ovaj post uspjeti netko i pročitati prije nego ga gazda obriše ali ako me ne obriše sa foruma ja ću pisati ono što mislim , ono što želim bez pomoći administratora , pozdrav iz Slavonije .

julio
Raspisani lik

Re: sasa

Post Postao/la julio » 05 stu 2015, 12:08

svaka čast slavonac , bilo je i vrijeme da otvorimo temu o administratoru foruma
postao je korektiv mikca i počeo brisati sve što se kontra mikca piše

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 05 stu 2015, 12:15

evo slavonac je odličan primjer
zna otvoriti temu, najčešće se i drži teme u kojoj i o kojoj se piše (ako bagra prije njega nije odvela sve u kuruze)
slavonac - nitko ne traži drugačije razmišljanje nego kulturu pisanja na forumu
10ak ljudi je u neko zadnje vrijeme svaku temu odvelo do toga da završi svađom članova foruma ili vrijeđanjem ljudi koji nisu na forumu
sve se pretvorilo u jedan veliki chat na kojem niti dragi bog ne može slijediti tok misli
a to nije forum
ja želim forum dovesti u red da ljudi smisleno pišu po temama i uvažavaju različita mišljenja
jel tražim puno?
pravila foruma su vrlo kratka i blaga i ako ih se ne članovi ne mogu pridržavati čemu sve?
viewtopic.php?f=10&t=8

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 05 stu 2015, 22:46

Eto ja ti osobno zahvaljujem što si nam pružio ponovo mogućnost da obnovimo pravila foruma ali u svom stilu ostajem dosljedan sebi moram da te upozorim u okviru tvoje osobne kulture da ako nekoga oslovljavaš sa krivim imenom onda ga vrijeđaš ili si nepismen tako da bi trebao znati da ja na ovom forumu nisam slavonac već precizno SLAVONAC i ako komuniciramo molim da me oslovljavaš sa mojim nadimkom sa kojim sam se predstavio na ovom forumu . Druga stvar koja mene osobno zanima a vjerujem da ima još takvih molim odgovor : Da li imaš pritisak iz Saveza za zatvaranje foruma , pozdrav iz Slavonije .

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 06 stu 2015, 00:11

SLAVONAC je napisao/la:... Da li imaš pritisak iz Saveza za zatvaranje foruma , pozdrav iz Slavonije .
Bio bih iznenađen da nema. Navodno je HKS imao i sjednicu IO posvećenu toj temi. Isto tako se i na SP vodila živa rasprava oko foruma.
To samo govori o totalnom neznanju vrhuške HKS-a. Zatvori se ZKS forum otvori se neki drugi.. Ne možeš cenzurirati kuglački puk.
Najbolje dane provedoh po noći

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 06 stu 2015, 09:52

SLAVONAC je napisao/la:Da li imaš pritisak iz Saveza za zatvaranje foruma , pozdrav iz Slavonije .
pozdrav s
nema pritiska iz saveza po imenu HKS
ZKS je na svoja 2 IO raspravljao o temi foruma i kuda je to sve otišlo
ja samo pokušavam vratiti forum u normalu
da se piše tamo gdje to spada i da nema svađa i uvreda

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 stu 2015, 09:55

sasa je napisao/la:da se piše tamo gdje to spada
To podržavam
sasa je napisao/la:i da nema svađa i uvreda
Toga će uvijek biti i to ti je 90% prometa ovdje, nažalost. Ali i iz tih svađa i uvreda se razvije nešto korisno, ponekad...
Malo teža blačenja i paušalna pisanja te prozivanja nekih ljudi bez veze jednostavno treba obrisati zajedno s korisnicima.
Luko Del Ponte

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 06 stu 2015, 13:30

Od sada očekujemo samo konstruktivno :D pisanje članova foruma i konstruktivno djelovanje članova IO i ostalih tijela HKS-a. :ugeek: :arrow: :idea: :o :shock:
Najbolje dane provedoh po noći

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 09 stu 2015, 08:42

sasa je napisao/la:
SLAVONAC je napisao/la:Da li imaš pritisak iz Saveza za zatvaranje foruma , pozdrav iz Slavonije .
pozdrav s
nema pritiska iz saveza po imenu HKS
ZKS je na svoja 2 IO raspravljao o temi foruma i kuda je to sve otišlo
ja samo pokušavam vratiti forum u normalu
da se piše tamo gdje to spada i da nema svađa i uvreda

forum je postao korektiv HKSa u najvećem svom obimu i zbog toga ga čita jako puno kuglača , nažalost malo njih sudjeluje u raspravama . bilo je interesantno kad je pavlic bio u zadru i kada je imao onu svoju grupicu ljudi koji su ga podržavali . od kada se vratio u srbiju situacija na forumu se malo smirila

ono što je također bitno za napomenuti je da niti ti kao zaposlenik na državnom proračunu , svi oni koji obavljaju funkcije u savezu , treneri , razni funkcioneri pa i igrači ne mogu i ne smiju imati imunitet na kritiku pozitivnu ili negativnu . vrijeđanja je bila jako malo , ja sam uglavnom sarkastično pisao što se smatralo vrijeđanjem ali to je stvar administratora koju kroz privatne poruke može riješiti sa onim koji piše , a ako ovaj to ignorira treba ga obrisati i kasnije izbaciti. tako to rade pravi administratori

ja sam ti napisao da nije u redu da kao "saša" administriraš , kao saša si saša i uključen si u rad foruma a kao administrator moraš biti neutralan i slijediti pravila foruma . nažalost ponekada tvoji komentari također nisu baš na mjestu i pišeš ono što kao administrator želiš da drugi ne pišu

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 09 stu 2015, 20:40

FORUM je super stvar.. iako ne služi baš svrsi u potpunosti... jer recimo malo je tema na samu igru kuglanja.. tj da se piše o tehnikama. načinu treninga savjetima za početnike i one koji žele napredovati... a 90 posto postova je pljuvanje po savezu funkcionerima i slično... ja osobno bi volio da se u forum uključe majstori tog sporta sa svojim iskustvima..savjetima.. da se piše o tome kako se na jednoj kuglani radi 3900 a na drugoj ista ekipa ima recimo 3400 i izgubi za 200 drva.. da se piše o kuglanama , pripremama kuglana.. opčenito o načinu postizanja dobrih rezultata i slično... dakle bilo bi šteta da se forum ugasi kako neki ovdje sugeriraju

Odgovorite