Razne kuglačke informacije

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Razne kuglačke informacije

PostPostao/la newform1 » 11 srp 2016

U pravu si, budući se radi o nepravilnoj registraciji, odnosi se na sve utakmice.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 11 srp 2016

luko zašto kup?1
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 11 srp 2016

eto ti opet cirkusa.. ali kak je cirkus u državi opčenito onda ovaj mali cirkus u usporedbi s velikim i nije neki cirkus... pa baš svaku sezonu uspiju s nečim sjebati stvar.. to je već prava umjetnost... ali sad je jedino zanimljivo ne kakva će biti odluka nego objava službena na stranicama HKS čija je bila greška i tko snaša troškove postupaka.. iz svog đepa naravno
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 12 srp 2016

Napisao sam da su upitne i kvalifikacije i kup ako se ponište nastupi ali evo poretka ako se ponište nastupi dvoje upitnih igrača u Zadru:
1.Zaprešić 40
2. Medveščak 36
3. Grmoščica 28 (107,5 poena)
4. Osijek 28 (105 poena)
5. Bjelovar 26
6. Poštar 24
7. Mertojak 20
8. Željo Čk 16 (73)
9. Kandit 16 (66)
10. Velebit 15
11. Novska 13
12. Zadar 0

Znaći po ovome nije upitan ni kup ni kvalifikacije. Mogu se rezultati i poništiti ... :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la patak » 12 srp 2016

Bravo Lukodp !

i šta čemo sada ? po kome sad pljuvat kad smo skužili da se ništa ne mijenja ?
patak
Zna gdje su sva slova

patak je napisao/la:Bravo Lukodp !

:lol:
Uvijek će se naći nešto/netko za pljuvanje... Regionalni mentalitet vjerovatno :?
Ipak, ostaje činjenica da se moglo i bez tih peripetija.
Da su recimo makli tu stavku o 50% nastupa za MPR ( u Pravilniku ver 1.0) izbjegli bi cijelu ovu priču. Meni osobno uopće ne smeta da igrač na pola sezone ode u klub iz istog ranga natjecanja... :geek:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 12 srp 2016

patak je napisao/la:Bravo Lukodp !

Ne kužim: imaju sreće više nego pameti, pa im treba sad spomenik dignut? Neki ljudi nikako ne mogu shvatiti razliku između kritike i pljuvanja. Kritiku će svaki pametan čovjek prihvatiti kao težnju za poboljšanjem postojećeg stanja koja je potkrijepljena činjenicama i argumentima. Pljuvanje je otprilike ono što piše Pele u svojim postovima - općenito tituliranje i vrijeđanje ljudi bez argumenata temeljeno na floskulama i slobodnom interpretacijom činjenica. U ovom slučaju ostaje činjenica da HKS mora platiti arbitražu i da bi za to netko morao odgovarati jer nije dobro napravljen posao koji mu je povjeren, moralno i materijalno. I to bez obzira kakva odluka reg. komisije HKS-a bila. Dakle, ništa se ne mijenja, ali bi se jako puno toga trebalo (i moglo) promijeniti...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la patak » 12 srp 2016

nisam da se nikome diže spomenik !

samo tako nastavi newform , pravdu do kraja treba istjerati ! svima otkaz, pa ispočetka.. :? :shock: :o

tvoj post na strani 3 kaže : trebali bi svi uputite žalbe i tablica bi izgledala bitno drugačije..

i nakon analize lukodp, ispada da je tablica ista.. jesi i dalje da svi upućuju žalbe ?
zanima me kako to nisi komentirao ?!?! :roll: :o :shock:

nemoraš odgovarat na ovo, nije mi namjera s tobom ulazit u rasprave nego hoću ukazat da je ovaj forum postao trulež.. istih 5-7 ljudi se samo javlja, njih 6 pljuje/kritizira rad HKS-a i sve što ima veze s njima, a Pavlic je jedini se javlja za njih i pokušava ih obraniti..
svaku temu ste uništili s tim kritiziranjem... otvori bilo koju temu i vidi gdje je tema odvedena..

ja postavim pitanje u temi prelazni rok dali se znaju kakvi transferi itd, i zamisli prvi odgovor je da Pavlic ide u HKS.. pa kaj je to normalno..?!?
naravno nakon toga slijedi još par trolerskih odgovora i tema uništena..
otvorim prije par mjeseci temu reprezenatacija za novigrad, i nakon 7 postova počinje spominjenje Mezaka i ostale ekipe, javlja se potom Pavlic i tema uništena..

sad ti meni reci da ovaj forum ima smisla ?? i kako se nebi sprdao na ove vaše komentare ?
živjeli , odoh umočit noge u more ! pozzz svima i toliko od mene..
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 12 srp 2016

Slažem se i prihvaćam krritiku. Taj je post pisan u kontekstu površnog čitanja rješenja i mogućeg ishoda cijelog slučaja. I tada sam napisao da se to tiče Osijeka i Kandita što me je Luko ispravio. Nije mi problem prihvatiti kritiku, ali onda sjednem i pročitam cijeli dokument, tražeći odgovore u njemu, a ne u pljuvanju bez smisla. Zašto mislim da odgovorne(og) treba kazniti? Neka svatko od nas napravi u svojoj firmi štetu od 16 000 kuna pa ćete vidjeti posljedice...
Da li forum ima smisla? Naravno da ima, jer trulež treba odstraniti ma gdje on bio. Kako kuglački puk nema drugih mogućnosti, ovo je jedini način da se doznaju neke stvari koje se događaju. Tko bi znao i za ovaj slučaj da nema ovog foruma? Nikada do sad nije bilo javnije djelovanje HKS-a i nikada do sad nije bilo više informacija o kuglanju i problemima (i o rezultatima) koji se javljaju. Većina nas je bila zatvorena u svoj klub ili županiju i nije imala pojma što se događa u drugim sredinama. Dolaskom Jagića i HKS se polako modernizira (iako godinama prekasno) i prilagođava novom vremenu. Znam masu ljudi koji ovo čitaju, no ne javljaju se, ali komentiraju i raspravljaju. Informacije ipak postaju dostupnije i preciznije. Točno - ponekad i ja zabrazdim u nepoznato, ali molim te, pronađi mi i jedan moj post u kojem nekoga prozivam imenom i prezimenom i pljujem po njegovom radu (jesam, sorry, po Sušcu nedavno jer mislim da je pogriješio pri odabiru igrača za Novigrad). Pokušavam biti što transparentniji prateći dokumente koji izlaze iz samog HKS-a Evo, pitam javno: zašto nije na webu HKS-a objavljena presuda Arbitraže? Doznalo se drugim kanalima, ali zar je takav problem napisati: OK, došlo je Rješenje, pogriješili smo, u roku nametnutom od HOO-a donijet ćemo novu odluku HKS-a. Pola ovih kritika i pljuvanja ne bi bilo jer bi se sve znalo na vrijeme. Najgore je skrivati stvari od baze, jer je to danas, u stvari, nemoguće.
Moj je i posao takav da, na žalost, tijekom posla ljudima moram ukazivati na greške i nepravilnosti kako bi krajnji rezultat na kraju za njih bio pozitivan. No, da šutim, pitanje je kada bi i koliko dobro odrađivali ono što samnom rade, a radi se i o ljudskim životima, a ne samo o kaznama. Iako dobiju i pokoju pohvalu, one su puno rjeđe jer ne stignu preživjeti na slavi jedne dobro urađene stvari. Eto, ipak, svećano obećajem: jednom kad ću imati vremena, napisat ću sve ono što mislim da je HKS pozitivno odradio, jer nekih pomaka ima, ali za sada...posao mi to ne dopušta. U krajnjoj liniji moja je negativa počela nakon one nezakonite Skupštine kad su htjeli progurati Ligu 10 prije nego li je to zakonom bilo moguće. Kada netko krši zakon, trebao bi za to i odgovarati, jer zakoni ne postoje kako bi se kršili, nego kako bi živjeli u uređenom društvu. Ja bar to tako vidim...
newform1
Forumsko piskaralo

Vezano uz objave dokumenata i transparentnost, mišljenja sam da bi se i sve odluke komisija kao i svi oni prilozi uz zapisnike sa izvrsnih odbora trebalo javno objaviti. Također, ne vidim zašto se treba čekati usvajanje zapisnika sa skupštine da bi se isti objavio. Ovako se zapisnike sa skupština čeka nekoliko mjeseci...
Ali ako uzmemo u obzir da prije nekoliko godina nismo imali ni statut javno objavljen ovo je ipak napredak.
Slažem se u većini sa newformom i treba razlikovati pljuvanje od kritike, i to konstruktivne pogotovo. Ali istina je i da svaka rasprava završi na isti način ... Kuglackom inacicom rasprave o ustasama i partizanima... :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.