Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Vijesti s juga

Post Postao/la sasa » 10 vel 2011, 14:29

LZN je napisao/la:Ajde Saša i mene izbriši, možeš i namjerno ili nenamjerno.Pozdrav
a ne mogu ja obrisati članove, tek zabranit pristup forumu

probaj se više samokontrolirati ;)

rambata
Tek protipkao

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la rambata » 14 vel 2011, 00:32

ne znam da li je za ovu rubriku ili ne... ?? Imam jedan prijedlog, ne znam da li je ikome to palo na pamet... da se organizira All Star u kuglanju na kraju sezone?? Recimo Zaprešić neka bude granica za sjevernjake, a od Karlovca pa do Splita jug- znači npr. Zaprešić, Radnik, Grmošćica, Željo pa do Osijeka, a jug Rijeka, Poštar, Zadar, Velebit... Dogovori se svake godine druga kuglana i recimo svi igraju u dresovima klubova za koji nastupaju. Možda da se i malo barem, ako je moguće i poprati putem medija i napravi nekakva promidžba samoga sporta i usput ukaže na razna dostignuća naših klubova i reprezentacija, od najmlađih uzrasta do onih najstarijih.

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 14 vel 2011, 00:56

All Star vikend - žene i muškarci, seniori/ke i juniori/ke. Bravo Dalibore, super ideja!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 14 vel 2011, 10:26

rambata je napisao/la:ne znam da li je za ovu rubriku ili ne... ?? Imam jedan prijedlog, ne znam da li je ikome to palo na pamet... da se organizira All Star u kuglanju na kraju sezone?? Recimo Zaprešić neka bude granica za sjevernjake, a od Karlovca pa do Splita jug- znači npr. Zaprešić, Radnik, Grmošćica, Željo pa do Osijeka, a jug Rijeka, Poštar, Zadar, Velebit... Dogovori se svake godine druga kuglana i recimo svi igraju u dresovima klubova za koji nastupaju. Možda da se i malo barem, ako je moguće i poprati putem medija i napravi nekakva promidžba samoga sporta i usput ukaže na razna dostignuća naših klubova i reprezentacija, od najmlađih uzrasta do onih najstarijih.
haha ovo je i meni palo napamet jučer gledajući 'sport danas' i izvještaj iz metkovića ;)

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata » 14 vel 2011, 21:57

Meni je to jednostavno došlo tako... malo da se uvedu nekakvi noviteti u kuglanje, npr. da se usput nagradi igrač/ica lige, pa onda recimo ko je osvojio najviše pojedinačnih poena za ekipu, recimo nagrada kao najkorisniji igrač lige. Mislim da to za savez ne bi bio nekakav trošak, recimo neke novčane nagrade za one igrače koji to stvarno zaslužuju, tipa MVP lige 5000 kuna, ovo je sad samo primjer kako bi se možda moglo napravit. I molio bi da me se, ako se ovo stvarno usvoji, pozove, nemojte mi krasti prava jer sam se prvi sjetio! 8-) :)

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 14 vel 2011, 22:41

Lega,onda moraš počet igrat,bilo bi i vrijeme da se uozbiljiš. :D
Inače super ideja,slažem se da bi ovako nešto dobro došlo i kuglanju.Ja bi predložio da igrače za All-star tekme biraju treneri ekipa(iz sjevernih regija posebno za svoje igrače,a iz južnih za svoje),odnosno da daju glasove za igrače za koje misle da zaslužuju nastupiti u jednoj takvoj tekmi na ovom forumu u temi namijenjenoj All-star vikendu za kuglače,te da oni koji dobe najviše glasova da ti zastupaju svoje regije.Bilo bi dobro da se HKS uključi u to,pa da se to izreklamira i u medijima,pa da se dovede malo i televizija,te da gospodin A.Rosandić to i marketinški ekploatira.Za MVP igrača mislim da ga se u našem sportu teško može dobiti iz jedne tekme,ali bi se mogao napraviti pravilnik za izbor MVP igrača na osnovu 22 kola lige,te ga se (igrača koji po tom pravilniku to zasluži) na All-star-u i službeno proglasi MVP-em lige i da ga se onda kao takvog i nagradi.

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata » 15 vel 2011, 00:04

Imam stvarno predodžbu i ideju kako to sve osmisliti i imam poznanstava na tv-u precizno RTL i Nova koji bi vjerujem došli i snimili događaj! All Star bi bio novitet koji bi sigurno opstao! Ako nije problem Sale da otvoriš Posebno novi link na temu All Star pa da vidimo kakve bi bile reakcije ljudi općenito za ovakav jedan događaj na kraju kuglačke sezone! Evo ja se bacam na posao kako bi razradio ideju do detalja, a svi vi koji mislite da bi to bilo ok podržite ovu ideju, a ja ću malo do Saveza prijepodne da popričam sa mojim Uvaženim kolegom Mezakom! Sale javi se pa da možda sprovedemo u djelo!! 8-)

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata » 15 vel 2011, 00:23

MVP lige bi odredio i to po jednostavnom principu... Ne po prosjeku lige već bi uzeo igraće koji imaju najviše odigranih utakmica u sezoni i koliko su pojedinačnih poena osvojili za svoju momčad... Npr: Bogdanović recimo ima odigrana 22 kola i ima prosjek od bubam napamet, 640 i osvojenih 17 pojedinačnih poena za Zadar , ali ne mora značiti da će biti najkorisniji igrač, a recimo Andrej Kovač ima npr prosjek od 620, a dobio je recimo 20 poena za Zaprešić. To je isto faktor sreće na koga ćeš naletiti u ligi, ali ipak je jedno igrati protiv, evo primjera mene i Maneva. Ja napravim 560 i dobiš me za, šta ja znam, 50 čunjeva, a igraš protiv Maneva, on malo stisne i Ti neki jači igraći podlegnu pritisku. Sve je jednostavno napraviti po bazi podataka, odnosno po zapisnicima sa utakmica ko je s kim igrao, kako, koliko je imao, pa nagrade za najveći napredak u ligi... ima toga, mogao bi do sutra! Evo ljudi ukratko... Ideju sam vam iznio, probat ću sa ljudima iz saveza i budemo vidjeli!! Svi mi koji kuglamo znamo da nam ovaj ionako mali sport znači puno, pa tako i meni koji pauziram zbog određenog nerazumijevanja nekih ljudi. I to je sada nebitno, bitno je da ako se ovo može usvojit da počnemo i da budemo Mi prvi inovatori nećega novoga! :)

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 15 vel 2011, 08:43

All star je super ideja!!
Imate i moju podršku

LZN
Tek protipkao

Post Postao/la LZN » 15 vel 2011, 10:38

Mislim da je u Splitu bila utakmica SJEVER-JUG ali nisam siguran u svezi čega i tko je sve igrao a možda je bilo povodom otvaranja Mertojaka.Inače podržavam ovu ideju a što se tiče igrača lige tu ne treba puno mudrovati domaći prosjek plus srušena drva u gostima bez brisanja rezultata i jedino postaviti uvjet da igrač odigra minimalno 75 % utakmica u ligi.

Odgovorite