Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
Nikola
Raspisani lik

Re: Plitvice

Post Postao/la Nikola »

Zahvaljujem.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Nikola je napisao/la:Slavonski predstavnici su uvijek jaki,mislim da će i ove godine igrati važnu ulogu (vjerujem da će to biti Fortuna)
Smatram, tj. ubedjena sam da ce to biti Zrinski Pivovara.... a ne Fortuna!!!!!!!!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Još par kola i sve će se znati...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Tara gdje kuglaš kada jako dobro poznaješ Slavoniju?

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Krunoslav je napisao/la:Tara gdje kuglaš kada jako dobro poznaješ Slavoniju?
Ne vidim zasto je bitno gde ja kuglam????? .... bitno je da poznajem Slavoniju!!! :D I Slavonce... :D
Btw, izmeni dva slova u reci Slavonija, pa ces znati gde kuglam.... :) Ili pogledaj malo ostale postove.... :D

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Znam već od prije da si Slovenka, ali i Klemen je Slovenac, ako se ne varam, pa kugla u SLAVONIJI.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Krunoslav je napisao/la:Znam već od prije da si Slovenka, ali i Klemen je Slovenac, ako se ne varam, pa kugla u SLAVONIJI.
Ne, ja ne kuglam u Slavoniji.... vec u Sloveniji! Samo Slavoniju poznajem jako dobro... :D Mislim,... geografski! :D ili zemljopisno, kako vi to kazete... :D :D :D A zasto je to bitno??? Uostalom.... udaljili smo se od teme, i sad ce Sasa pocet brisat ovo....:D

klukasster
Tek protipkao

Post Postao/la klukasster »

Nikola je napisao/la: .......... Sidra također ne treba olako shvatiti, a ni Zaboky ukoliko ih uspije dostići...........

Zaboky će ih sigurno prestići, i treba biti realan, da Sidra ne kugla na onoj livadi od kuglane pitanje je da li bi bi bili tu gdje jesu. Oni su kvalitetni kuglači ali u ligi su bar dva do tri kluba bolji od njih...primjer je Medika i ostali sa Grmošćice...staze 1-4...gdje su ove sezone?....u svakom slučaju svima do kraja mnogo sportske sreće i dobrih igara ;)
može i po damama

klukasster
Tek protipkao

Post Postao/la klukasster »

Nikola je napisao/la: .......... Sidra također ne treba olako shvatiti, a ni Zaboky ukoliko ih uspije dostići...........

Zaboky će ih sigurno prestići, i treba biti realan, da Sidra ne kugla na onoj livadi od kuglane pitanje je da li bi bili tu gdje jesu. Oni su kvalitetni kuglači ali u ligi su bar dva do tri kluba bolji od njih...primjer je Medika i ostali sa Grmošćice...staze 1-4...gdje su ove sezone?....u svakom slučaju svima do kraja mnogo sportske sreće i dobrih igara ;)
može i po damama

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Medika sigurno nije jača od Sidre,pa ne znam da li si ti upoznat sa time da nema više kanala na grmoščici,ali dok su bili kanali Medika je jako teško gubila kod kuće a sada su ploče a to je ipak nešto sasvim drugo za razliku od kanala!!! 8-) Po mome nekome mišljenju smatram da će Zaboky biti prvak u 2.ligi regije Centar.

Odgovorite