Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
fizzo
Tipka sa dve ruke

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la fizzo » 20 lip 2011, 10:18

bracsvila je napisao/la:Svi ovi navedeni igrači i ako su najbolji imali su prostora i za još veći rezultat, evo kako:
Tepša Danijel u igri kad je srušio 703 čunja: Od 60 prilika u pune pogodio je 46 puta prvi čunj, a od ovih 46 pogodio je 36 lohova.Ostvario je 13 devetki u pune u čišćenju 14.
Vilmoš Zavarko u igri kad je ostvario rezultat od 692 čunja. Od 60 prilika u pune pogodio je 50 puta prvi čunj od tog 46 lohova. Ostvario je 19 devetki 15 u pune i 4 u čišćenju.
Kiss Norbert u igri kada je porušio 695 čunjeva. Od 60 prilika u pune pogodio je 54 puta prvi čunj a od toga 49 lohova. Ostvario je 25 devetki 15 u pune i 10 u čišćenju.
Kakuk Levente u igri kada je porušio 692 čunja. Od 60 prilika u pune pogodio je 51 put prvi čunj a od toga 45 lohova. Ostvario je 20 devetki 14 u pune i 9 u čišćenju.

brac a zake nebi jednostavno svih 120 devetki srusili, ak mogu jednom mogu i 120 :D :D :D

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 20 lip 2011, 11:15

zeko je napisao/la:kovač nije ni zucnul kad je bil u reprezentaciji... sad laješ tu na nekog frika koji ima svoje malo iskrivljenije viđenje tekme
kaj se nisi javil kad si zasral protiv češke i rekel, sori ljudi - zasral sam i sjebal repku
zasral si i tekmu protiv slavonije u subotu pa nikom niš...

svi pravi igrači su odigrali u subotu, jedini si ti podbacil... daj to malo analiziraj!
Prvo,Zeko ne znam ni ko si ni kaj si,a nije me ni briga,jer ovakvi ko ti su u kuglanju vjerojatno nitko i ništa.Drugo,kaj se tiče Češke,onima kojima sam trebao reči da sam zeznuo sam to i rekao,,a ti sigurno nisi među tima.Ti možeš imati mišljenje o meni kakvo god hoćeš to je i tvoje pravo,a ne vidim niti jedan razlog zašto ne bi bio u reprezentaciji,jer sam to zaslužio i dovoljno sam realan i kompetentan da to kažem.Dalje,nisam znao da ja moram uvijek odigrati da bi Zaprešić pobijedio,svako ima pravo na lošu igru,pa i ja,inače je kuglanje ekipni sport,ako nisi znao.Kaj se tiče lajanja,još uvijek se smatram čovjekom,a ti ako imaš kaj kome kazati onda to i reci tako da znam ko si,a ne se skrivati iza nicka i srat bez veze.Šta se tiće mog posta na temu Bracs....neznam kaj sam ja tu krivo rekao i ne vidim neku veliku razliku između mojeg i Vatrinog posta,samo kaj je on to još i proširio,jer je shvatio kaj sam ja htio reći,a šta si ti meni zamjerio u tom postu to vjerojatno samo ti znaš,a znaš šta,uostalom,već mi je pun ... ovakvim ... kao ti se opravdavati,koji kenjaju bez veze i ne čitaju ono kaj piše i još nešto,daj majke ti reci ko si pa da ti mogu u facu reći šta mislim o ovakvim ... na forumu kao što si ti.Saša,molim te da ne brišeš,jer s obzirom kamo ovaj forum ide i koje ... tu komentiraju,ja se sigurno više neću uključivati u iste,a ti Zeko,nadimak ti je zapravo vjerojatno i opis karaktera,evo sada budi vesel kaj si me raspizdio i maši repom i laji,vjerojatno i đukci mogu smislit dvije pametnije rečenice od ove tvoje..Ja sam mislio da je ovaj forum dobro za kuglanje,međutim,što dalje to gore i stvarno me svaki put kad čovjek pokuša nešto usmjeriti na pravi put razmišljanja sve više i više razočara.I zato uživajte u svojim komentarima,koji niti imaju konstrukciju dobrih prijedloga,niti dobrih namjera...i da ne nabrajam.Uživaj Zeko.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 20 lip 2011, 12:45

kakav gospodin :oops:
vokabular ti je kao da si se spustil sa tečaja iz maksimira koji je vodil zdravko mamić... :lol:

voliš prat po drugima,ali kad tebe neko opere odmah vređaš i prijetiš!
to je tvoj stil koji najviše govori o tebi...

kao reprezentativac,moraš ponekad i prihvatiti kritiku... a zeko ko zeko, nema dlake na jeziku! :lol:

s druge strane to kaj si se odlučil prijaviti na forum pod imenom i prezimenom je tvoj problem... pa forumi i jesu napravljeni da ljudi anonimno komentiraju različite teme... shvati to! ak misliš da buš prek foruma napravil nešto za kuglanje,onda si veliki naivac!

bez obzira na vređanje i pretnje,slažem se da ostane ovaj post pa da svi pročitaju tvoju kulturu...

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 20 lip 2011, 13:09

Laješ,zasral,sjebal,bitno da si ti kulturan.Podcjenjuješ,vređaš itd.,i uopće mi nije žao za ništa šta sam ti rekao jer niti ne zaslužuješ ništa drugo,ti i takvi kao ti ste tu samo da unazađujete kuglanje.I da,mislio sam da bi forum mogao poslužiti za dobrobit kuglanja,ali očito dok su ovakvi poput tebe tu,to se nebu dogodilo,jer ste vi tu samo zato da destruktuirate.Rekao sam ti već,uživaj u svoj svojoj veličini i hrani se po......njem onih koji troše vremena i vremena analizirajući i pokušavajući unaprijediti kuglanje,prvenstveno svoje,a ako misliš,ma,zapravo ti uopće ne misliš....

gox
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la gox » 20 lip 2011, 14:40

a zeko ko zeko, jalni zeko!!! ........ da nisi možda zagorec!? :lol: :lol: :lol:

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 20 lip 2011, 15:41

turopoljci i zagorci su nekad živeli u istom selu :lol:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 20 lip 2011, 16:07

Pa zeko je jedan od šljakera

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 20 lip 2011, 16:09

Krunoslav je napisao/la:Pa zeko je jedan od šljakera
I to tvoj imenjak,koliko znam :(,ali nisam 100%,99,9% jesam??

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 20 lip 2011, 20:30

Mili lea. 561-544. 2-2
Dinko. Fridl. 608-561.  2-1
Daja. Pero 570-539. 3-1
Solina. Galjo. 513-624. 0-4

2252-2268

Krunoslav
Forumsko piskaralo