Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la lukodp »

newform1 je napisao/la:citat:
"...Sve što mogu i ja možete i vi, dakle ja mogu pogoditi 15 lohova zaredom u pune bilo lijevih ili desnih bez velikog napora i bez znoja..."

On može, ali neće...i to bez velikog napora i znoja. Kako je Zavarko ipak trenutno naj, a ne pogađa 60 lohova u pune, gdje bi ovom našem prijatelju bio kraj? Medvjedi, što čekate?
Mogu i ja pogodit 15 lohova u pune... i onda probit dur u 16 hicu :roll: . Svi mi koji kuglamo znamo jako dobro da je potrebno pogodit što više lohova, ali to se ostvaruje samo treningom i treningom i treningom i treningom i naravno, treningom... kako onim fizičkim tako i onim treningom u glavi koji je daleko bitniji. A ako Vi možete pogodit 15 lohova u pune i to ponovit 4 puta onda zašto se ne bavite aktivno kuglanjem? Teoretiziranje na forumu i pozivanje na neke tamo termine na kuglane mi je smiješno... Uostalom malo bi me bilo strah otić na jedan takav dejt s nekim koga "znam" preko neta :lol:
Luko Del Ponte

devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la devetka987 »

lukodp je napisao/la:... Uostalom malo bi me bilo strah otić na jedan takav dejt s nekim koga "znam" preko neta :lol:
Dobro te mama naučila :D

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila »

Štovani gosp. Kovać obečao sam biti u Zagrebu 09/10 07 kako bi popričali o kuglanju i o mojim metodama stvaranja rezultata onih koje ja nudim, ispričavam se jer ja i moje društvo ( oko 20 osoba ) ostali smo bez prijevoza ( autobusa ) tako da nismo mogli putovati. Budući da nam je plan dolaziti u Zagreb svakog mjeseca za vikend u prvoj polovici istog. No postoji i mogučnost da ja samostalno dođem u Zagreb kada i koje vrijeme možemo se dogovoriti isključivo porukama na ovaj broj mob. 0917542754. Na ovaj broj može se javiti samo Andrej Kovać. Kako sam napisao za početak samo porukama.
S Štovanjem

gm1978
Tek protipkao

Post Postao/la gm1978 »

bracsvila je napisao/la:Štovani gosp. Kovać obečao sam biti u Zagrebu 09/10 07 kako bi popričali o kuglanju i o mojim metodama stvaranja rezultata onih koje ja nudim, ispričavam se jer ja i moje društvo ( oko 20 osoba ) ostali smo bez prijevoza ( autobusa ) tako da nismo mogli putovati. Budući da nam je plan dolaziti u Zagreb svakog mjeseca za vikend u prvoj polovici istog. No postoji i mogučnost da ja samostalno dođem u Zagreb kada i koje vrijeme možemo se dogovoriti isključivo porukama na ovaj broj mob. 0917542754. Na ovaj broj može se javiti samo Andrej Kovać. Kako sam napisao za početak samo porukama.
S Štovanjem
Andrej,ja mislim da bi ti moral čim prije kontaktirat ovog gospodina i počet prihvaćat njegove metode rada.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Svi su po morima, nikog na forumu :lol: 8-) 8-) 8-) svi nabili sunčane naočale i nema ih nigdje.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

jedino andrej i bracsvila odrađuju ljetnu školu :)

Krunoslav
Forumsko piskaralo

sasa je napisao/la:jedino andrej i bracsvila odrađuju ljetnu školu :)
'ajd barem netko :lol:

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

nadam se da je vec blizu 700.....
;)

Krunoslav
Forumsko piskaralo

gox je napisao/la:
nadam se da je vec blizu 700.....
;)
Gox ne pretjeruj 660 je dovoljno.

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

ma ne pretjerujem.....
ako je mene digel na 660 u par dana,onda kovac mora biti na 700+
;) :lol:

Odgovorite