Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la lukodp »

http://www.phpbb.com/customise/db/mod/a ... cbc4831c6c
Za baniranje spama, a i ostalih nepodobnih korisnika!
Zbilja živcira kad otvorim forum i vidim miljom spama i onda mi se neda otvarat teme...
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

u tijeku je svjetsko prvenstvo za žene u hong kongu (HR ne nastupa), natjecanja počinju oko 3 ujutro, a livestream je na http://www.ustream.tv/usbc

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Lijepi pozdrav svim kuglačima, kuglačicama i onima koji se tako osjećaju. Evo upravo sam se vratio sa utakmice prvog kola derbija Medveščak----- Konikom... malo ranije pitate se?? Da, plaća se ulaz 20 kn.. hm, što reći na to, a da previše ne filozofiram. Svake godine kao neke radikalne promjene, razno razne izmjene, dopune, ponekad se čini da nam kuglanje vode ovi iz vlade, ali barem meni je ovaj čin na kuglani Zagreb ravan da se ispovračam. Ok, ima onih koji su platili i ne zamjeram im, to je kao pjesnička sloboda, ali Medveščak... puni love ko brod miševa, nevjerojatno!! Ja sam si kupio kartu za Hanžekov memorijal sad u utorak gdje ću gledati svjetske zvijezde poput Bolta, Blanke i ostale ekipe i platio sam 50 kn, Dinamove utakmice su koštale kunu... Stvarno ne znam šta bi rekao, a da ne ispadnem bezobrazan ili da ne bih nekoga uvrijedio. Sami znamo da na utakmice kuglanja dolaze samo kuglači. Ovo je presmješno!! :lol: :lol:

gm1978
Tek protipkao

Post Postao/la gm1978 »

I nisi htio kupit ulaznicu? Sram te može bit. :lol:
Šalu na stranu-i ja sam jedan od onih koji su se lagano okrenuli i otišli doma kad su na ulazu u kuglanu vidjeli da se naplaćuje ulaznica. Uopće nije stvar u tih 20 kuna,nego u principu. Nevjerovatno je kako se pojedinci prave bedasti i ne vide da se svake godine smanjuje broj klubova,a time i broj ljudi koji dolaze na kuglačke utakmice,a rukovodstvo Medveščaka čini sve totalno suprotno od onog što bi trebali činiti za popularizaciju kuglanja.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

gm1978 je napisao/la:I nisi htio kupit ulaznicu? Sram te može bit. :lol:
Šalu na stranu-i ja sam jedan od onih koji su se lagano okrenuli i otišli doma kad su na ulazu u kuglanu vidjeli da se naplaćuje ulaznica. Uopće nije stvar u tih 20 kuna,nego u principu. Nevjerovatno je kako se pojedinci prave bedasti i ne vide da se svake godine smanjuje broj klubova,a time i broj ljudi koji dolaze na kuglačke utakmice,a rukovodstvo Medveščaka čini sve totalno suprotno od onog što bi trebali činiti za popularizaciju kuglanja.
Za razliku od Bolta koji je svjetski prvak bio samo jednom (50 kn), Dragaš je to bio tri puta (20kn)! Prema tome, 20 kuna i nije puno. :lol:
Ja sam ipak rađe izabrao Zaprešić... ;)

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Ovo sa ulaznicama je prejadno i prežalosno.. Sva sreca pa da kuglanje ima nekoliko tisuća gledatelja pa ove ulaznice nece odbiti puno ljudi :mrgreen: :mrgreen:

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Mislio sam i ja u Zaprešić, ali mi ta utakmica nije bila toliko interesantna pošto je Zaprešić stvarno jak pogotovo kod kuće, a i ovo je ipak bio derbi sa puno jakih igrača, ma jednostavno sve ovo postaje sve, samo ne boljitak kuglanja! Možda će me mnogi shvatiti kao žestokog kritičara, ali to je moje mišljenje i za mene je objektivno, naravno ne i za sve.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

ne znam u čemu je problem s naplatom ulaznica, tko voli taj klub ili želi pogledat dobru tekmu platit će 20 kn, ja bi platio da su mi napeti...

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Ti se saša očito šališ?? Kuglanje nam je na izrazito niskim razinama gledano po svim segmentima, a ovo je samo još jedna u nizu gluposti... a šta da je recimo ulaz bio 50 kuna, ti bi platio?? daj nemoj biti smješan, pa stavi ti kad ti tvoje cure budu igrale cijenu od recimo 20 kn, pa ni gostujuće igračice koje moraju igrati ti neće ući bez obzira na činjenicu da one ne plačaju! Sale budi realan!

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 »

Ako je kuglana bila pune ne vidim u čemu je problem. Igrao se derbi kola sa mnoštvom odličnih igrača i interes je vjerojatno bio velik pa su domačini procijenili da se i tu može zaraditi koja kuna. Jest da ukupni rezultat nije nešto ni kod jednih ni kod drugih ali bodovi u derbiju su posebno slatki. Konikom skroz razočarao. Bahatost bez pokriča im se obila o glavu.

Odgovorite