Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la lukodp » 11 ruj 2011, 11:42

Da sam potegao do Zagreba na derbi platio bih i 50kn. Ali, da gledam Medveščak vs. Trilj za 20 kn? Mislim da ne. (Bez uvrede).
Slažem se sa Sašom, ne vidim problem u tome, bolje dat za ulaznicu nego HKS-u platit članarinu, za ovo prvo bar nešt dobijem, bez obzira kome ti novci poslije otišli... :)
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 11 ruj 2011, 13:17

lokalna selska nogometna tekma ti je za 20kn tak da ne vidim čemu uzbuna za prvoligaški derbi sa svjetskim imenima pa makar to bilo u kuglanju...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 11 ruj 2011, 18:54

lukodp je napisao/la:Da sam potegao do Zagreba na derbi platio bih i 50kn. Ali, da gledam Medveščak vs. Trilj za 20 kn? Mislim da ne. (Bez uvrede).
Slažem se sa Sašom, ne vidim problem u tome, bolje dat za ulaznicu nego HKS-u platit članarinu, za ovo prvo bar nešt dobijem, bez obzira kome ti novci poslije otišli... :)
za kartu s konikomom dobiš u paketu i trilj :P

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 12 ruj 2011, 08:42

mogli su najaviti da plaćaju, ništa drugo!

pampas - sramota slavonskog kuglanja (čitaj - konikoma)
umjesto da kuglanu srede i da se pošteno bore za naslov prvaka, oni je pripremaju samo za sebe
to je, najblaže rečeno, pljuvanje u lice i onima koji koriste taj objekat i plaćaju da se kuglana održava jer i oni imaju problema sa igrom tamo... sramota za konikom!
služite se prljavim trikovima da bi bili nepobjedivi doma, a smijete se ostalima koji imaju teže kuglane, samo razlika je da ovi drugi nemaju novaca!!!!

ovo na što liči pampas i kako padaju čunjevi je tragedija!

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 12 ruj 2011, 09:55

Kegelmaniac je napisao/la:mogli su najaviti da plaćaju, ništa drugo!

umjesto da kuglanu srede i da se pošteno bore za naslov prvaka, oni je pripremaju samo za sebe
to je, najblaže rečeno, pljuvanje u lice i onima koji koriste taj objekat i plaćaju da se kuglana održava jer i oni imaju problema sa igrom tamo... sramota za konikom!
služite se prljavim trikovima da bi bili nepobjedivi doma, a smijete se ostalima koji imaju teže kuglane, samo razlika je da ovi drugi nemaju novaca!!!!

Kegelmaniac zašto napadaš konikom kad je Konikom igro u Zagrebu.
I potpiši se tko si da znamo a ne se kriti izad nicka kegelmaniac a napadati Konikom.
Lijepo javno napiši ja taj i taj sam razočaran,a ne se kriti izad kegelmaniac.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 12 ruj 2011, 10:16

mumi je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:mogli su najaviti da plaćaju, ništa drugo!

Kegelmaniac zašto napadaš konikom kad je Konikom igro u Zagrebu.
I potpiši se tko si da znamo a ne se kriti izad nicka kegelmaniac a napadati Konikom.
Lijepo javno napiši ja taj i taj sam razočaran,a ne se kriti izad kegelmaniac.
da ti pošaljem i osobnu preko foruma? pametnjaković!
boli te briga tko sam i što sam, ukoliko ti se ne sviđa to što pišem, preskoči i nemoj čitat

da imam riječi pohvale, svakako bih pohvalio klub koji je odgovoran za održavanje pampasa
grmoščica je igrala na pampasu u subotu i u razgovoru sa ljudima koji su tamo i koji plaćaju održavanje, svi se žale!
ja prenosim dojmove sa utakmice i ono što ljudi pričaju, a ti mumi ako možeš utjecati da se sredi odnos konikoma prema ostalim klubovima, svaka čast!
kuglana je groblje i sramota, ne mislim na objekat nego na održavanje samih staza

kada igra konikom, onda se malo i pripremi, ali dok igraju ostali onda je katastrofa
baš me interesira kako će kuglana biti pripremljena sada u subotu kada opet igramo tamo!
vidjet ćete da će cifre biti puno veće!!!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 ruj 2011, 10:19

fizzo je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Da sam potegao do Zagreba na derbi platio bih i 50kn. Ali, da gledam Medveščak vs. Trilj za 20 kn? Mislim da ne. (Bez uvrede).
za kartu s konikomom dobiš u paketu i trilj :P
Nemoj reč :shock: To bi bilo nešto kao sezonska ;)
Luko Del Ponte

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 12 ruj 2011, 10:27

Za mene ova pobjeda vrijedi više od 500kn, pogotovo iz razloga jer su ovi došli sa upisanih dva boda
Tako će proći svi koji dođu podcjenjivački u Kranjčevićevu!
1 2 3 MEDVJEDI!!!

zagreb1234
Tek protipkao

Post Postao/la zagreb1234 » 12 ruj 2011, 11:44

kuglackias je napisao/la:Za mene ova pobjeda vrijedi više od 500kn, pogotovo iz razloga jer su ovi došli sa upisanih dva boda
1 2 3 MEDVJEDI!!!
POLOŽITE ZA KUGLAČKE SUCE PA JE GLEDANJE BESPLATNO !

HA HA ! :lol:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 12 ruj 2011, 12:44

zagreb1234 je napisao/la:
kuglackias je napisao/la:Za mene ova pobjeda vrijedi više od 500kn, pogotovo iz razloga jer su ovi došli sa upisanih dva boda
1 2 3 MEDVJEDI!!!
POLOŽITE ZA KUGLAČKE SUCE PA JE GLEDANJE BESPLATNO !

HA HA ! :lol:
Krivo, nije besplatno već za to gledanje ti još i plate 8-)

Odgovorite