Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la andrej kovač » 11 ožu 2012, 22:37

SLAVONAC je napisao/la:Baš niste imali sreće , smiješno , Konikom bez Mušanića , sa Bulkom i Urošem ispod 600 , šteta što je Brna našao preko 600 ,možda bi onda imali sreće . Koliko treba imati sreće kad samo jedan igrač pređe 600 da se pobijedi . O sreći samo toliko da je Konikom bio kompletan i zdrav bili ste sretno zreli kao kruške da izgubite sa 8 : 0 ili eventualno da uzmete 1 poen a ovako žali za propuštenom srećom i nadaj se da će te puno bolje odigrati u finalu Euro lige a ja tebi i tvojoj ekipi želim sreću i puno bolju igru .
Pa ti imaš pravo na svoje mišljenje i ja ga ne želim komentirati,za tvoj info prije naše utakmice je na ovoj kuglani bilo 5 cifri preko 600 od gostujućih ekipa,a mi smo imali Fučkarovih,a bila bi i moja da je bilo barem pola pozicija u čišćenju koje bi omogučile da se digne postava u dva hica a ne da iz čistih lohova ostaju rasparene pozicije,a bilo je blizu i Špiljarovih.Onako usput,nije isto igrati Urošu tamo s nekim Grahovcem ili s nekim igračem od kojega zna da može izgubiti,pa bio to ja ili netko drugi iz naše ekipe,ali,uostalom kako sam i rekao,neću komentirati tvoj "zločesti" komentar,već ću samo reči,poštujući kaj si stariji dvadesetak godina od mene,da pričaš bezveze....

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 11 ožu 2012, 23:31

Zločesto ! Da se Uroš boji Kovača ili sličnih igrača ne bi bio uvijek među vodećim igračima lige od kad igra u Hrvatskoj ligi , i usput koliko si puta bio ispred njega , pa ne bi li se ti trebao bojati njega . Još malo zloče , pa zar ti nije KUM javio da su Uroš , Bulka i Mušanić bili pod znakom pitanja za nastup protiv vas čak je pisalo i u našem Glasu Slavonije , zbog viroze . Ima još bez veze toliko si ga uplašio u Zaprešiću protiv vas da je odigrao 636 a ti na domačoj kuglani 601 stvarno si ga uplašio . Ovo sad nije moje mišljenje nego obična matematika. Sory

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 12 ožu 2012, 11:53

No comment,toliko o tvojim komentarima??????

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 ožu 2012, 11:36

Uopče ne vidim čemu rasprava... Zanimljiva tekma, pobijedili domaćini, bilo neizvjesno, lako moglo otići sve na drugu stranu... pravi derbi. Rezultati ispod 600? Skroz nebitno...
Luko Del Ponte

zeko
Zna gdje su sva slova

Re: KRIVOTVORENJE IGRAČKIH ISKAZNICA

Post Postao/la zeko » 14 ožu 2012, 08:55

prošle godine dok smo bili v prvoj ligi, rekel sam da je stari hećim najobičniji prevarant
dopuštalo mu se da igra na naispravnoj kuglani zbog onih daski,onda me njegov mali razapel tu na forumu

leo
Tek protipkao

Post Postao/la leo » 19 ožu 2012, 08:24

Izgleda da Zaprešić nije imao sreće ni u Zadru.

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 27 ožu 2012, 23:38

Neznam koliko ima istine,ali evo članak o glavnom sponzoru Konikoma.

http://www.nacional.hr/clanak/127258/sm ... a-tehnikom

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 01 lip 2012, 12:34

ZKS je dobio novog predsjednika, to je g. Robertino Mileta, kuglač HRT-a i trener ENDI-Tekstilca (bio je jedini kandidat na izborima)

i KS Karlovačke županije ima novog predsjednika, to je g. Josip Latković, kuglač i trener u Mantineli (pobijedio 9:8 u glasovima gđu Željku Bukovac Erdeljac)

a u KS Osječko-baranjskom novi predsjednik je Boris Ivančić iz KK Vrijednosnice OS Darda

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 01 srp 2012, 12:55

regija zapad! pa kaj je sad to??? kolko vidim nije samo g.Majnarić šerif u regiji !? kolko vidim imaju i drugi inspiracije za svojevoljno mjenjanje lige,koncepta natjecanja i kvalifikacija ..... nisi LukoDP vec u nekolko navrata bezveze rekal da je ovo sve sprdacina od sporta,vodstva , organizacije itd
:oops: vas bilo

http://kuglana-jezero.weebly.com/upload ... akovic.pdf
http://kuglana-jezero.weebly.com/

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 01 srp 2012, 14:22

gox je napisao/la:regija zapad! pa kaj je sad to??? kolko vidim nije samo g.Majnarić šerif u regiji !? kolko vidim imaju i drugi inspiracije za svojevoljno mjenjanje lige,koncepta natjecanja i kvalifikacija ..... nisi LukoDP vec u nekolko navrata bezveze rekal da je ovo sve sprdacina od sporta,vodstva , organizacije itd
:oops: vas bilo

http://kuglana-jezero.weebly.com/upload ... akovic.pdf
http://kuglana-jezero.weebly.com/
smiri se Gox...kaj se uzbuđuješ?!?
ovo je posve legitiman prijedlog i posve legitiman put...
jedan klub je uputio inicijativu sa konkretnim i razrađenim prijedlogom Regiji sa željom da ista bude proslijeđena HKSu koji mora dati blagoslov, tj. odlučiti (čini mi se na Skupštini)
to bi čak štoviše trebalo pozdraviti...

dakle, nikakvo šerifovanje tu nije u pitanju...
a o reorganizaciji 2. liga se ionak, doduše neuspješno, govori već dugi niz godina...s time da se niti jedan prijedlog nije pomaknul od zamisli prema realizaciji
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite