Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Post by sasa »

guzonjin sin wrote:
Kegelmaniac wrote:svaka čast Fučkaru ali treba pozdraviti rad i Saše Petkovića koji je 90% vremena sa tim curama
Moje isprike Saši... naravno da je on bitan kotačić .. ali on je pomoćni trener... pomoćni i osoba koja je s curama na tekmama, jer D.F. ne može istovremeno biti na svojoj i njihovoj tekmi... ali zna se tko i kako radi i tko odlučuje o sastavu
fučkar je izvrstan tu nema dileme, i zna se tko je glavni i tko je trener u klubu :)

a on je na plaći zagreb-zabokija, točnije grada zagreba, zaposlen u klubu
gox
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post by gox »

lukodp wrote: Ono što me jako smeta i nervira, nevezano uz sve ovo napisano gore, je korištenje ikonografije bowlinga za potrebe klasičnog kuglanja. Od "vijesti" na raznim portalima pa do grafike službenih stranica saveza koje nemaju baš neke veze s bowlingom. Al, ajde, ima i gorijih stvari... :roll:
znaci bil bi lud ko i ja da si kojim slucajem osvajac medalje na proslogodisnjoj ljetnoj-sprint ligi u varaždinu...... jer su na medaljama bowling čunjevi i kugla ...
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

gox wrote:
lukodp wrote: Ono što me jako smeta i nervira, nevezano uz sve ovo napisano gore, je korištenje ikonografije bowlinga za potrebe klasičnog kuglanja. Od "vijesti" na raznim portalima pa do grafike službenih stranica saveza koje nemaju baš neke veze s bowlingom. Al, ajde, ima i gorijih stvari... :roll:
znaci bil bi lud ko i ja da si kojim slucajem osvajac medalje na proslogodisnjoj ljetnoj-sprint ligi u varaždinu...... jer su na medaljama bowling čunjevi i kugla ...
:lol:
Menije to iritantno, ali bolje i takva odličja nego nikakva ;)
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

gox wrote:
Gox , hvalimo se hvalimo
gox
Forumsko piskaralo

Post by gox »

A ko ce me hvalit ako se necu sam :)
Samo se nadam da im nisu ostale medalje od prosle godine jer vjerujem da cu i ove godine dobit neku oko vrata
cigla
Zna gdje su sva slova

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post by cigla »

Gledam sinoć Nikolu Dragaša u izbornom stožeru Milana Bandića. Valjda će sada biti novaca za nove akvizicije.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post by Kegelmaniac »

Dragašu ovaj vikend dvostruka pobjeda
http://www.jutarnji.hr/slavlje-u-bandic ... 7/?foto=16
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

TKO ZNA, A TKO NE: Nikola Dragaš je bio zaposlenik ZKS-a kao trener-profesionalac, sa nekom plaćicom od cca 7.000 kn, ali mu je istekao rok trajanja te moraše u mirovanje (mirovinu) ! I gle vraga ode u politiku ! Mlada i perspektivna snaga Milana Bandića ! Ne zaboravite: Nikola Dragaš ništa ne radi bez "LOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" !
SLAVONAC

Post by SLAVONAC »

zagreb 12345 ..... Ako imaš osobno nešto protiv Nikole Dragaša izbaci njegovo ime iz svoga riječnika i miran si , usput da znaš , nisi vrijedan ni torbu da mu nosiš . Nikola je jedan , a kako ti možda može biti i tata , djed , samo pokazuješ svoj odgoj . Predlažem ti da pokušaš postiči 10 % onoga što je on postigao u kuglačkom sportu , a kako mislim da ni to nisi u stanju napraviti , zamisli se , koliko si baš ti mjerodavan da spominješ njegovo ime .
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Slavonac što se tiče komentara u vezi Nikole Dragaša potpuno si u pravu. Zagreb12345 samo laprda da nije u njemu. Ne može on ostvariti
niti 0,05 % onog što je Nikola ostvario a ne 10 %. Ja Zagrebu12345 savjetujem da u budućnosti više ne spominje Božje ime uzalud.
Post Reply