Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
kuglackias
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la kuglackias » 06 svi 2014, 10:16

OS187DC je napisao/la:kuglackias je upravu .....

Oprostio jesam zaboravio nisam....... vidim da je kuglackias dobro upućen u neke stvari tako da bi mogao znati i što je bilo na sastanku oko otvaranja pa zna i kakvo je mišljenje imao predsjednik ( Tonči Mikac ) oko ne izlaska na otvaranje u trenirkama......

Vodite računa da živimo u državi gdje je Istina krivično djelo tako da svatko može krivično goniti onoga što govori istinu...... ovo se odnosi na ono oko sramočenja...... znači kod nas je mjerilo da odjelo čini čovijeka a ne djela tako da je sve moguće ne vrijedi se boriti sa vjetrenjačama ali nekada je baš gušt nekome reči istinu pa neka se barem malo zacrveni jer ima mogučnost na sudu tražiti zadovoljštinu pa tražiti naknadu što se morao zacrveniti i onda sutra opet ispočetka činiti ista sramotna djela..... još malo pa će nam i konji biti senatori heheheheheh...... e kake sam konje imoo......
Sjećam se što se pričalo na fešti nakon dočeka kada smo vas svečano dočekali kao što se ta priča počela prepričavati ovih dana kada je Pavlic viđen u Ravnoj Gori oko reprezentacije, to sam i napisao. Za otvaranje neznam niti se sjećam da se oko toga priča vrtila ali bez brige provjerit ću i podijeliti to sa forumašima. Svi smo "zaboravili" na taj incident i nekako teška srca prešli preko toga ali kada netko počne bacati ovakve komentare kao što je komentirao Pavlic prozivajući ljude koji su izbjegli za vrijeme rata, prijeteći tužbama i nazivajući ljude da se javno ispričaju jer su komentirali istinu i činjenice onda čovjeku prekipi i napiše što se događalo pa neka ljudi koji čitaju forum znaju što je napravio reprezentaciji Hrvatske, to je krivično djelo ako netko ne zna. To je bilo u vrijeme prije Lulićeve ere pa neka i ljudi u Zadru znaju kako se u to vrijeme odnosio prema Hrvatskoj zastavi, himni i svim reprezentativcima ali kao što je netko napisao to je stvar Zadra i njihova vodstva pa tako i mene nije briga za njihov odnos. Reprezentacija je nešto drugo i takvima nije mjestu blizu reprezentacije koju je nekada omalovažavao. Slažem se sa Lukom i Sašom da forum nije mjesto gdje se priča o nacionalnostima i neka mi oproste svi koji su se našli uvrijeđeni ili povrijeđeni mojim komentarom. Komentar nije bio usmjeren kontra nečije nacionalnost nego isključivo na incident koji je izazvao ali kao i odgovor na prijetnju Luki i ostalima koje je nazivao nakon iznošenja istine o suspenzijama. Istina je ponekada surova i teška ali oni koju radili gluposti i incidente neka se nose sa njom na drugačiji način a ne da prijete i prozivaju ljude.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 06 svi 2014, 10:34

pa kaj ste svi vi ludi? najbolje da mu se još ispričamo za ovo kaj je napravio,on bi se svima nama trebal ispričat....baš me interesira kak bi reagirali u srbiji da je neko slučajno zavarku pustil čavoglave umjesto srbske himne na proglašenju... ili da je pavlicu kad je postal svjetski prvak isto neko pustil juru i bobana...sigurno bi se na srbskim forumima ekipa trebala ispričavat tom liku...malo morgen...pa pojeli bi ga i doživotno zabranili da radi u kuglanju u toj zemlji
al ne mi smo papci i strah nas je reč kaj mislimo takva nam je idržava u banani

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 06 svi 2014, 22:57

Neznam kome se kuglačkias ispričava na nacionalnoj bazi. Pa zar bi se sad trebali stidjeti toga što smo Hrvati i što želimo da se zna tko je bio ili je protiv naše domovine. Pa nismo preživjeli domovinski rat da bi sada šutjeli i prihvaćali sve nametnuto zbog privatnih interesa. Kakav odnos prema tome imaju u Zadru, njihova je sramota. Šutnja i nereagiranje, barem na forumu, bila bi naša sramota i trebali bi se stidjeti sami sebe kada vodeće strukture nemaju nimalo srama i poštovanja prema željama i htjenju svoga puka. Ali oni su ti koji vladaju, pa valjda mogu što hoće, i misle dokle hoće.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 07 svi 2014, 10:04

Reagirao sam na komentar od Luke Del Pontea oko vrijeđanja po nacionalnoj osnovi. Smatram da nisam nikoga vrijeđao niti uvrijedio. To što sam napisao svi znaju ali nitko to javno nije htio iznijeti. Slažem se sa Fantomom, ne treba se sramiti to što smo Hrvati. Sramotan i gnjusan potez Pavlica koji je tada napravio trebali bi svi osuditi i kao što Zeko kaže doživotno mu zabraniti sva djelovanja u kuglanju u Hrvatskoj ali kako to napraviti kada mu je Mikac uz Kovača najbolji prijatelj, kada ga Mezak kao tajnik nacionalnog saveza po kojem je prije 17g pljuvao na sva zvona javno hvali i podržava te mu plaća smještaj u Ravnoj Gori, kada ga u Zadru ne znavši za taj incident podržavaju i kada svi o tome šute jer ga se boje. Prijetnja i incident je njegov kisik na kojem već godinama živi, kada je bio i u Medveščaku napravio ih je više i iz tog razloga neshvatljivo mi je da ga i Dragaš na neki način podržava. Svi znaju i za incidente po Njemačkoj, Mađarskoj ali i na prvenstvu u Košicama kada je Makedonske igrače gađao bocama, zaustavio utakmicu, počeo sam ispravljati rezultate i da ne nabrajam još neke incidente na drugim natjecanjima.
Tog čovjeka nitko nigdje ne voli, pa niti u Srbiji. Sramotno je i nevjerovatno da ga naš savez nakon sprdanja sa himnom i zastavom nije doživotno suspendirao ali eto za nagradu je od Mikca nakon 17 godina nakon pljuvanja po Hrvatskoj dobio mjesto trenera u Zadru, kćerku prebacio u Hrvatsku reprezenatciju, kćer prebacio u KK Mlaku, prebacio je svoj privatan turnir u Rijeku, postao izbornik iz sjene. Čekamo nove šokantne poteze mudrog predsjenika Mikca.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 svi 2014, 19:26

kuglackias je napisao/la:Reagirao sam na komentar od Luke Del Pontea oko vrijeđanja po nacionalnoj osnovi. Smatram da nisam nikoga vrijeđao niti uvrijedio. To što sam napisao svi znaju ali nitko to javno nije htio iznijeti. Slažem se sa Fantomom, ne treba se sramiti to što smo Hrvati. Sramotan i gnjusan potez Pavlica koji je tada napravio trebali bi svi osuditi i kao što Zeko kaže doživotno mu zabraniti sva djelovanja u kuglanju u Hrvatskoj ali kako to napraviti kada mu je Mikac uz Kovača najbolji prijatelj, kada ga Mezak kao tajnik nacionalnog saveza po kojem je prije 17g pljuvao na sva zvona javno hvali i podržava te mu plaća smještaj u Ravnoj Gori, kada ga u Zadru ne znavši za taj incident podržavaju i kada svi o tome šute jer ga se boje. Prijetnja i incident je njegov kisik na kojem već godinama živi, kada je bio i u Medveščaku napravio ih je više i iz tog razloga neshvatljivo mi je da ga i Dragaš na neki način podržava. Svi znaju i za incidente po Njemačkoj, Mađarskoj ali i na prvenstvu u Košicama kada je Makedonske igrače gađao bocama, zaustavio utakmicu, počeo sam ispravljati rezultate i da ne nabrajam još neke incidente na drugim natjecanjima.
Tog čovjeka nitko nigdje ne voli, pa niti u Srbiji. Sramotno je i nevjerovatno da ga naš savez nakon sprdanja sa himnom i zastavom nije doživotno suspendirao ali eto za nagradu je od Mikca nakon 17 godina nakon pljuvanja po Hrvatskoj dobio mjesto trenera u Zadru, kćerku prebacio u Hrvatsku reprezenatciju, kćer prebacio u KK Mlaku, prebacio je svoj privatan turnir u Rijeku, postao izbornik iz sjene. Čekamo nove šokantne poteze mudrog predsjenika Mikca.
Zašto mene spominješ kao referencu? Ja sam samo napisao da sam protiv vrijeđanja nekoga po nacionalnoj osnovi. Nisam nikoga spominjao poimence. A i da jesam to bi bili neki drugi. Isto tako ne želim sudjelovati u ovim raspravama iako bih imao štošta za nadodat. Ali s takvima ne vrijedi cvilizirano pa mi je pametnije da šutim.
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 07 svi 2014, 21:31

Poštovani!
Na ovu temu samo ovo.Kako je moguće da ovo prolazi u Zadru.Neću spominjati imena ali....tko kome može obećati prvo mjesto ako nema dovoljno materijala.Ako je samo to razlog žalosno.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Brno 2014

Post Postao/la devetka987 » 14 svi 2014, 13:08

Ovo je najbolje mjesto za praćenje nastupa naših na SP http://www.kuglanje.hr/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

šmizla
Tek protipkao

Re: Brno 2014

Post Postao/la šmizla » 14 svi 2014, 14:05

devetka987 je napisao/la:Ovo je najbolje mjesto za praćenje nastupa naših na SP http://www.kuglanje.hr/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oni su na "zasluženom" GO u Brnu na teret HKS-a. Ipak, nije lako spletkariti. :oops: :oops: :oops: :roll: :roll:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 15 svi 2014, 22:08

Poštovani!
Još ja tražim raspored sad za petak i subotu za seniore a ono igra se i cijeli idući tjedan.Treba to sve izdržat a za rezultate javljat, naći će se kakav Janko.

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 15 svi 2014, 22:42

Pusti Janka da odmara,bolje reci da li ča "grize"-da se ča ćapat makar za rep?
Pozdrav uz kavu (ovdje je nekakva nalik na nekadašnju "divku");

Odgovorite