Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
zeko
Zna gdje su sva slova

Re: Kuglački treneri

Post Postao/la zeko »

znači istina je! :P

daj ti reci nama (forumašima) u hrvatskoj, kaj vi u sloveniji kažete na ove naše probleme u reprezentaciji i savezu jer sigurno i svi tamo čitaju ovaj naš forum?

Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la Luka Pezelj »

Obzirom da me ovaj forum podsjeća na maskembal mislim da bi bilo najbolje da me dogodine za maškare(fašnik) spalite ka krnju. Možda onda nestanu svi "vaši" problemi i strahovi :twisted: .
Zadnja izmjena: Luka Pezelj, dana/u 31 ožu 2009, 13:32, ukupno mijenjano 1 put.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Luka Pezelj je napisao/la:Obzirom da me ovaj forum podsjeća na maskembal mislim da bi bilo najbolje da me dogodine za maškare(fašnik) spalite ka krnju. Možda onda nestanu svi "vaši" i problemi i strahovi :twisted: .
Ej... pa ne daj se Luka.... :)

hermitko
Nevini

Re: Kuglački treneri

Post Postao/la hermitko »

zeko je napisao/la:daj ti reci nama (forumašima) u hrvatskoj, kaj vi u sloveniji kažete na ove naše probleme u reprezentaciji i savezu jer sigurno i svi tamo čitaju ovaj naš forum?
uuu... Pitanje za miljun dolara :) Ili bolje evra, zato što dolar nešto nije stabilan :D
Ni slučajno ne poznajem dovoljno vaše probleme, da bi mogao bilo šta komentirati, tako da te ovaj put moram razočarati in neče biti nekog pametnog odgovora ;)

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Btw, gde ja to branim Mitju? To sto znam kakva je kuglana u Ljubljani, zbog koje je dobio kritiku na forumu, ne znaci da ga branim! A i da je tako, pa valjda mogu branit nekog s kim sam igrala dve godine u istom klubu a pored toga ga smatram trenutno jednim od najboljih kuglaca u regionu pa i sire... mislim da to njegovi rezultati dokazuju!

Joe
Nevini

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la Joe »

Podsječaš me Joe na nekog, sam ne znam na koga, aj vidim da ima u tebi mudrosti....zboriš ko šišmiš bata.........slažem se s tobom, treba talente tražiti i u trećoj ligi, navodno da ima jedan mali koji redovito nađe 500... ha ha...sam se ne mogu sjetiti kak mu je ime..možda ga ti znaš...
Nemam ti ja pojma o kome pričaš, ali ako pravi preko 500 mora da je dobar. Treba ljudima davati šansu pa ako je iskoriste dobro, ako ne nikome ništa. Vratit će se u 3.ligu i tamo praviti svojih 500.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Pa već sam se nudio! Igram u trećoj ligi, redovito radim 500 (504, 500 i 501 u zadnja tri kola), i kad treba ne pijem pivu. Ispunjavam sve uvjete i nikak ne kužim zakaj me Petrović ne zove??? :lol: :lol: :lol:

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

newform1 je napisao/la:Pa već sam se nudio! Igram u trećoj ligi, redovito radim 500 (504, 500 i 501 u zadnja tri kola), i kad treba ne pijem pivu. Ispunjavam sve uvjete i nikak ne kužim zakaj me Petrović ne zove??? :lol: :lol: :lol:
haha
malo sam si u banani...

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač »

Mušanić, Brna, Bulka, Bore, Funda, Čota, Kasum i Pajo su jučer grupno otkazali reprezentaciji. Petrović podnio ostavku!!!
Nešto ne štima!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Novi izbornik ,,,,,Razbijač
Vračaju se Fučkar,galjo,Dragaš,
Šojat predsjednik a Radošević glavni trener!

Odgovorite