Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
devetka
Nevini

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la devetka »

batina je napisao/la:Jeste primjetili da se Fridl i Šarkezi više ne pojavljuju na forumu? Zna se od koga je došla zabrana ali ja se ipak čudim tim mladićima a jedino bi shvatio da ozbiljno konkuriraju za reprezentaciju što je nemoguće 74. i 75. igraču lige. Uzeti čovjeku pravo na mišljenje znači uzeti mu i slobodu i dostojanstvo!
Frid se nije nikad niti javljao na forum zato što je pametnan (nema smisla prepirat se sa debilima na forumu), a šarac je odusto kad je shvatio da piše gluposti (zapravo nije sam shvatio nego je poslušao savjet od jednog forumaša). Prema tome ne vjerujem da im je netko zabranio pisanje na forumu.
KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Devetka ,napokon si se javio da ustvari pokažeš i kažeš svima tko si zapravo a tu si riječ sam upotrijebio ---DEBIL
devetka
Nevini

Post Postao/la devetka »

KAJTA je napisao/la:Devetka ,napokon si se javio da ustvari pokažeš i kažeš svima tko si zapravo a tu si riječ sam upotrijebio ---DEBIL
Zašto? Kolko znam fridl se uopće nije javio na forumu (možda pod nekim neprepoznatljivim nikom). Šarac je pisao gluposti i onda ga je bratković spustio i od tada jako rijetko komentira. Ne vidim razloga zašto me nazivaš debilom???
sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

devetka je napisao/la: Šarac je pisao gluposti i onda ga je bratković spustio i od tada jako rijetko komentira.

kao prvo,nitko nama nije ništa zabranio...drugo,bratković me nije spustio nego sam presto komentirat jer vidim da nema smisla upuštat se u rasparave zato što se u večini slučajeva pišu gluposti tak da samo čitam i smijem se...
KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Devetka,
Napisao si " nema se smisla prepirat sa debilima na forumu"
Oprosti to nije u redu i nitko nema nikoga nazivati pravo takovim imenima , forum je zamišljen da se iznose vlastita viđenja i mišljenje ,da se komentira dobro i loše u kuglanju trebaju li se ljudi slagati u svakom pogledu moj je odgovor ne
trebaju se slagati u prosperitetu i djelu za boljitak kuglanja jer mnogi su proveli cijeli život u njemu.
Jedno svima mora biti jasno svaki igrač se mora znati nositi teretom svojih rezultata ma kakovi oni bili a ne živjeti iluzijom prošlosti i tu mora stajati iza sebe sa svojim ja i svojim karakterom.
Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

devetka je napisao/la:
batina je napisao/la:Jeste primjetili da se Fridl i Šarkezi više ne pojavljuju na forumu? Zna se od koga je došla zabrana ali ja se ipak čudim tim mladićima a jedino bi shvatio da ozbiljno konkuriraju za reprezentaciju što je nemoguće 74. i 75. igraču lige. Uzeti čovjeku pravo na mišljenje znači uzeti mu i slobodu i dostojanstvo!
Frid se nije nikad niti javljao na forum zato što je pametnan (nema smisla prepirat se sa debilima na forumu), a šarac je odusto kad je shvatio da piše gluposti (zapravo nije sam shvatio nego je poslušao savjet od jednog forumaša). Prema tome ne vjerujem da im je netko zabranio pisanje na forumu.
Ako sam te dobro shvatio,mi smo svi debili,a samo si ti pametan.NE MISLIŠ LI MOŽDA DA JE TO NEMOGUĆE,1:NAS NEKOLIKO DESETAKA.
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la sasa »

BEZ VRIJEĐANJA MOLIM da ne bi morao nekima zabraniti pristup forumu
puno je tema, možete i svoju otvoriti i pisati, ali konstruktivno
cilj foruma je poboljšanje odnosa u kuglanju, a ne prepucavanje

hvala
razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač »

zabrani ovom koji naziva sve forumaše debilima!

ja sam pisao o šarcu i fridlu jer mislim da su neki drugi trebali biti tamo gdje su sada njih dvojica - u reprezentaciji!!!!
pa tko je tu lud? po čemu su to njih dvojica zaslužili biti ove godine u reprezentaciji?
devetka
Nevini

Post Postao/la devetka »

razbijač je napisao/la:zabrani ovom koji naziva sve forumaše debilima!

ja sam pisao o šarcu i fridlu jer mislim da su neki drugi trebali biti tamo gdje su sada njih dvojica - u reprezentaciji!!!!
pa tko je tu lud? po čemu su to njih dvojica zaslužili biti ove godine u reprezentaciji?
Ajd molim te, gdje sam ja napisao da su svi forumaši debili? Ali kao što mogu primjetiti iz postova, većina jesu debili. Možda i nisu, ali imaju takve debilne komentare. Pa ni ti se nisi baš proslavio sa svojim postom.
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

BEZ VRIJEĐANJA MOLIM da ne bi morao nekima zabraniti pristup forumu
puno je tema, možete i svoju otvoriti i pisati, ali konstruktivno
cilj foruma je poboljšanje odnosa u kuglanju, a ne prepucavanje

saša ti bi mogao biti malo pristojniji
zašto nisi reagirao kada su mene bezrazložno nazvali "debeli"
sreća da imam debelu kožu
a kakvu je tek baražnu vatru pretrpio moj prijatelj petrović
kakvu li tek on ima kožu