Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la sasa »

ŠALABAJZER je napisao/la:a zakaj se uvijek igra u tim jebenim plitvicama.. bogu za leđima.. već par sezona.. ma ok.. ali sramota je da je bilo igrača koji nisu imali ni 500.. a igraju u klubu koji pretendira na prvu ligu.. pa i one cifre po 520.. to je antipropaganda za kuglanje..
misliš na to kako su se neki pripremili za kvalifikacije?
plitvice su realna kuglana, 4. liga tamo pravi oko 3200 pa ako drugoligaši ne mogu do 3350 dva dana za redom onda ni ne zaslužuju prolaz...

šteta da nemaju neki turnir gdje bi jaki igrači došli

i još nešto
zbrojimo gostujuće nastupe preko 600 pojedinih momčadi
meni su dostupni podaci za sidru
od 11 gostovanja, 9 je na pločama u regiji centar
u tih 9 utakmica x 6 igrača = 54 nastupa - imaju 4 rezultata preko 600 (Gojčeta 2, Džepina 1 i Vidaković 1 - svi na grmoščici gdje su marljivo trenirali)
tako da rezultati preko 600 nisu nikakvo mjerilo
ali odigrat pristojnih 560 na toj kuglani mora svako tko misli da zna kuglat...
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Nisam ju "okusil", ali kuglana mi je djelovala odlično pripremljeno.
Ima posebnost da nakon otvora sa niskih 5, rijetko se može pogoditi preostala četiri čunja s obzirom da zadnja dama u pravilu uvijek ostaje ako se igra iznutra.
Dešavalo se pri jačim hicima da je padalo drva gratis, ali u granicama podnošljivosti.
mislim da su rezultati slabiji zbog pritiska važnosti nastupa...osjećaj mi govori da bi se 570-580 trebalo bez problema raditi

I Plitvice su odličan izbor za kvalifikacije...barem po meni...fair realna kuglana i predivan krajolik...ne možeš bolje...

Žao mi Slavonaca...prerano su se predali, nakon 5.igrača već...pokušali smo ih mi podići navijanjem, ali kao da ni oni sami nisu vjerovali da još mogu nadoknadit zaostatak od 41 čunja u zadnjem bloku.
Samo da nije u 114.hicu zadnji Đakovčanin probil direkt 3 srednja...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

a kaj je bilo s jagom?? kaj je i on TANKIRAL ? ILI MU JE LJPŠE IGRAT U DRUGOJ LIGI?? HHEHEHEHEE
0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

ŠALABAJZER je napisao/la:a kaj je bilo s jagom?? kaj je i on TANKIRAL ? ILI MU JE LJPŠE IGRAT U DRUGOJ LIGI?? HHEHEHEHEE
Da je tankiral imal bi 600 :D kaže da ni slona nije mogo pogodit kamoli onaj mali čunj :)
bugar
Nevini

Post Postao/la bugar »

kak je cesta odigrala u srijedu, ? 3. hkl sjever. zna možda tko??
rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

bugar je napisao/la:kak je cesta odigrala u srijedu, ? 3. hkl sjever. zna možda tko??
poznato mi je samo da je varteks izgubil od željo vž i da je željo 2 čk dobil prosvjetara!
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

cesta je dobila s nekih 140 razlike.. a zna neko kak je odigrala lepoglava i elektra križevci u subotu?
bugar
Nevini

Post Postao/la bugar »

lepoglava je pobjedila 6:2 i nekih 30-40 čunjeva
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Dakle, konačni poredak 3. HKL sjever za sezonu 2008./2009. je:

1. Varteks VŽ - 43
2. Željo 2 ČK - 42
3. Lepoglava -42
4. Cesta VŽ - 41

Nevjerojatno izjednačena liga...kao nikad posljednjih 10 godina...

Čestitke svima.

A ako nekog zanimaju i rezultati parovnog prvenstva MKSa održano protekli vikend onda je to izgledalo ovako:

1. Ivica Punčikar (605) i Bojan Plevnjak (591) - Željo ČK - 1196
2. Rajmond Pokrivač (579) i Stjepan Jagić (577) - Željo ČK - 1156
3. Andrija Crnčec (587) i Zvonimir Plevnjak (568) - Čakovec - 1155

Prva 3 para su se kvalificirala na regionalno koje će se održati 16. - 17.05. na Dravi u VŽu

Ivica i Bojan su sasvim zasluženo pobjedili, a drugi par Željezničara se "iskrumpiral"...do 6 hitaca prije kraja bili su na 5. mjestu...a onda je Jaga u 3 zadnja hica u čišćenje oderal 3 devetke, a Ramo u 3 hica uzel čini mi se 17 drva.

Najveće iznenađenje je na 3.mjestu KADETSKI par Željezničara...Nikola je u 3 dana odigral strašne cifre od 585 (zadnje kolo 3.hkl) i 597 (na parovima). Šteta da nije imal malo jačeg partnera.
Veli da je tempiral formu za svjetsko prvenstvo u Njemačkoj...nažalost svoje šanse za repku je propustil davno još...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Sve koje zanima šta se događalo na sjednici kuglačkog saveza Hrvatske u Rijeci mogu pogledati na stranici HKS-a,stavit je zapisnik.
Odgovorite