Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
julio
Raspisani lik

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la julio »

samo za ekipu iz zadra , ako je pavlic kuć u somboru onda mu treba 1200km do zadra x 2kn je 2400 kn x 11 kola samo u zadru je 26400 kn , kada uzmemo u obzir gostovanja možemo prepoloviti ovu cifru u grubo i dobiti iznos od oko 40000 kn samo za prijevoz , eto toliko plaćaju u zadru čovjeka koji ih je doveo do ruba ispadanja + lovica za masters turnir u rijeci + organizacija u novigradu i evo fine lovice . navodno da drži šank u zadru pa se i tu nešto uštedi i tako "zrno po zrno..." , još ga je htio ubaciti u reprezentaciju kao izbornika ali to bi ipak bilo previše jer je to moglo izazvati veliku aferu
da ne pričam da je mikac povukao njegovu kćer u mlaku koja je sada i reprezentativka sa lijepom stimpendijom onda možemo vidjeti koliko je mikac zadužio pavlica
ali da nebude zabune , on to sve radi iz ljubavi i zbog ikone.... hahahaha

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

Pele je napisao/la:...
Velika je šansa kažu unutarnje snage da doktor Šušter ministar sporta ponudi doktoru Mikcu mjesto doministra za sport. Bila bi to velika šansa za kuglanje ....
MOST i HDZ baš nisu bili veliki fanovi bivšeg ministra Jovanovića, a kako se Mikac donedavno naveliko hvalio da je veliki prijatelj i štovatelj lika i djela bivšeg ministra, teško da su "unutarnje snage" dobro informirane. Slažem se s tobom da bi to bilo dobro za promociju kuglanja, ali na toj se poziciji treba držati ustava, zakona, propisa i sl. a to našem predsjedniku ide jako teško.
Najbolje dane provedoh po noći

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
A kamo me Pele stavi sve kompliment do komplimenta.Prvo ja sam upotrijebio izraz pacov a ne Julio a onaj tko razumije kontekst rečenog spominjao sam Mocire i apartman.Ja još uvijek ne spavam po kuglanama a nešto o turizmu znam, za Pelea i previše.Da jesam na državnom proračunu,jer sam u penziji koju sam pošteno zaslužio - godine idu-a oni koji prate forum ponešto znaju i o meni .Budi bez brige zna i predsjednik a neću se spuštati na osobni nivo kada sam igrajući za Kvarner bio za šankom na Mlaki i njegov komentar meni.Ma "fućka" mi se za Petrovića problem je u dugu koji će doći na naplatu,a predsjednik ne bi htio biti, bolje je biti vd tajnik i dobivati dobru plaću za ništa rada.Je sanjam ga, svaku večer imam noćne more zbog njega, ali zbog punog mjeseca koji me budi i stvara mi nemir.A tek ova južina kida mi živce :twisted: :twisted: :twisted:

Pele
Zna gdje su sva slova

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Post Postao/la Pele »

Malo da se vratim oko doktora Liovića
Volio bi da me educiraš što je to isti imao za
Doktorsku disertaciju i koji je rezultat bio??
Profesor. Doktor.sciencius Mikac predavao je trenerima
kao mentor izabran od HO akademije kažu da ih je bilo preko 100 a navodno je doktor Liović trebao
predavati (tekuću problematiku) na tom skupu ali je bio zauzet navodno....ha,ha,ha....
Toliko svim doktorima kuglanja, jer jedno je bacati kuglu a drugo je znati prenijeti drugome!!To treba znati i nije baš laganoj

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

Prema mojim saznanjima bilo ih je cca 30% manje i imenovan je od HKS-a za znatnu sumu.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele »

Pa ako je i tako Ivča da li je HKS imao neki drugi izbor?
Žalosno je za hrvatsko kuglanje da je pored toliko "doktora",jedino On imao uvjete koje je HOO prihvatio a o sumi nema smisla raspravljati jer je "kod susedove kravice vime najveće"
Inače sigurno je bilo preko 100 kandidata....

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

okrugljak je napisao/la:odlična tema... samo da se ne skrene sa iste do početka prvenstva...
Slažem se. Jbg teško se držati teme. Ispravak možda je bilo 100 kandidata, ali 30% manje polaznika.

PS bio sam na seminaru u Osijeku 2002. gdje je uz Liovića predavao i Mikac (uz neke druge predavač sa faksa i iz HOO-a). Da si bio prisutan i slušao predavanja nisam siguran da bi titulu doktora dao Mikcu.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

postoji hrpa budaletina sa titulama doktora , najveći primjeri su u politici
to što je mikac doktor znanosti kuglačima ne znači apsolutno ništa . čak štoviše , sa tom titulom bi trebao sam urediti savez ali savez tone sve dublje i dublje iz problema u problem iz afere u aferu tako da je on dr. nesposobnosti vođenja hrvatskog kuglačkog saveza i vjerujem da 99% ljudi u kuglanju jednako misli . nakon nekog vremenskog odmaka čak mislim da bi majnarić vodio savez bolje od njega i bio transprarentniji

kada već raspravljamo o sumama , onda bi bilo dobro provjeriti koliko je mikac uprihodovao od kuglačkog saveza svih ovih godina , koliko je djevojaka taj novčano nagrađivani trener naučio kuglati , što je to on proizveo u kuglanju ? on je dobar trgovac kao i lulić koji je svojevremeno pokupovao sve što je vrijedilo na tržištu ali ništa od djece . što se zadru desilo nakon 10 godina ? nema djece , nema kvalitete i ode klub u 2. ligu . ono što je dobro u mlaki je to da je sve ono mlado što je proizvod riječkog kuglanja pobjeglo od mikca i njegovog terora po hrvatskoj pa kada mikac koji kada ode (a nije više mlad) mlaka će i dalje biti jaka jer će se te mlade djevojke vratiti ako se u međuvremenu ne udaju i rode djecu , u tom slučaju od kluba neće ništa ostati

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

julio je napisao/la:... u tom slučaju od kluba neće ništa ostati
Ostati će zahvaljujući Agotiću

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

točno tako , osim ako i njega mikac ne eliminira