Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la sasa »

ZrntscheZ je napisao/la:a tko su ova SIDRA?
bivši karbon

sharky
Tek protipkao

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la sharky »

krcko je napisao/la:Uglavnom nagovori mene MUJO da odemo po pive na benzinsku a neka ja kao kapetan ....
za dilanje
Al moram još ovo napisati jer maturalac u Augsburgu je bio sramota Hrvatskog kuglanja
za nofčeke

pozzz, malo šale

znaš cijelu priču iz Augsburga? prije svjetskog šta se događalo i šta nas je tamo sve dočekalo?

Janica
Tek protipkao

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la Janica »

krcko je napisao/la:Uglavnom nagovori mene MUJO da odemo po pive na benzinsku a neka ja kao kapetan ....
za dilanje
Al moram još ovo napisati jer maturalac u Augsburgu je bio sramota Hrvatskog kuglanja
za nofčeke

pozzz, malo šale

Sorry saša al zanimalo me!

Krcko potpuno ste u pravu što se 2003 tiče i to je nešto što bi promjenio u svom kuglačkom životu. Taj maturalac stvarno je bio sramota hrvatskog kuglanja i na sebe uzimam veći dio krivnje jer sam bio najstariji i najiskusniji na tom prvenstvu a dozvolio sam da sve izmakne kontroli, premda nisam ja bio taj koji je morao kontrolirati. Onako usput samo da kažem da smo tamo trošili svoje novce jer je savez bio totalno u banani s lovom i nisu imali od kuda dati, sami smo plačali klopu a Ilinka je koliko se sjećam ostala u njemačkoj da podmiri račun za hotel

Čunj
Tek protipkao

Re: Sustav natjecanja

Post Postao/la Čunj »

Zna li netko zašto zagorci i međimurci nisu podržali Sedlara na zadnjoj skupštini, nego su glas dali Luliću????

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Za Zagorce ne znam...

a kaj se tiče Međimurja priča je ovak otprilike:

u Međimurju su u to vrijeme bile 2 suprotstavljene struje...jedna je bila ekipirana oko KK TSH, a druga oko KK Željezničar...
ak se dobro sjećam suprotni interesi/rivalitet/animozitet prvenstveno glede kategorizacije klubova (nositelj kvalitete) na lokalnoj razini...da ne ulazim u tu priču dublje...

na sjednici MKSa par dana uoči izborne skupštine HKSa bio je opozvan XY kao dotadašnji predstavnik MKSa u HKSu (koji je otvoreno radio na Sedlarovoj kandidaturi), a mandat za izbornu skupštinu HKSa je povjeren ZZu.

A ZZ i Lulić pa su povezani privatno (apartman) i poslovno (zastupstva) i zato je ZZ po toj osnovi glasao za Lulića...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač »

znači sedlara su otkantali njegovi? baš me interesira kako ce to izgledati na iducoj skupstini i tko ce biti izabran :)

Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Luka Pezelj »

3.kola prije kraja prvenstva kk Mertojak-Arcus delta je osigurao naslov prvaka 3.HKL-jug.
Nek se zna :)

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Luka Pezelj je napisao/la:3.kola prije kraja prvenstva kk Mertojak-Arcus delta je osigurao naslov prvaka 3.HKL-jug.
čestitke mertojačani :D

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Luka Pezelj je napisao/la:3.kola prije kraja prvenstva kk Mertojak-Arcus delta je osigurao naslov prvaka 3.HKL-jug.
Bravo!!!! :D Sad se hvalis jer si im ti trener... :D :D :D :D Sala... :) Cestitke!

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

sad u osvajanje 2.lige.....čestitke.....i sretno dogodine....

Odgovorite