Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
arcy
Tipka sa dve ruke

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la arcy »

zorislaw je napisao/la:greška Orac jedino te izvlači što vrlo rijetko griješiš kao i ja
Moraš opipati to što vidiš da budeš siguran :D
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

ma pipam se po trbuhu pa ne vjerujem!
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

zorislaw je napisao/la:ma pipam se po trbuhu pa ne vjerujem!
... kakve pločice imam :D :D
arcy
Tipka sa dve ruke

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la arcy »

LIVE prijenos PRC kategorije U-14
Sutra od 17-20 sati pokušati ćemo pustiti video prijenos sa kuglane u Zaprešiću. Prijenos će biti vidljiv na http://www.livestream.com/kkzapresic .
Slika ide preko web kamere a kvaliteta slike je testirana u kućnom okruženju.
Svoje utiske podijelite ovdje sa ostalim članovima foruma.
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

arcy je napisao/la:LIVE prijenos PRC kategorije U-14
Sutra od 17-20 sati pokušati ćemo pustiti video prijenos sa kuglane u Zaprešiću. Prijenos će biti vidljiv na http://www.livestream.com/kkzapresic .
Slika ide preko web kamere a kvaliteta slike je testirana u kućnom okruženju.
Svoje utiske podijelite ovdje sa ostalim članovima foruma.
Možete gledati i uživati od sada!!!
bura
Tek protipkao

Post Postao/la bura »

mozda bi vise ljudi gledalo da nije u14 :D

ali prijenos nije los..
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

bravo! ovo je super, jos da se rezultati mogu snimit bilo bi pre... !
Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

svaka čast,mogli bi ovi FIQWNBA "stručnjaci" doći na tečaj u Zaprešić pa da vide kako se to radi!
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Odlično izvedeno, ali naravno za pračenje utakmice bili bi potrebni i rezultati i prikaz sve četiri staze. Ponavljam, mislim da se ne isplati ulagat u takve stvari zbog 50 tak ljudi. Mene bi sasvim zadovoljilo live pračenje rezultata nakon svakog seta (bez tipfelare i ispravno zbrojeno).
Mislim da bi HKS trebao pokrenuti program informatizacije kuglana u 1HKL te to sve objediniti sa softverom za pračenje lige i objavom live rezultata na webu. Realno tako nešto zbilja nije skupo, najskuplje bi bila izrada softvera i održavanje baze. Uvjetovati svim kuglanama u 1hkl dostupnost interneta na istima i postojanje PC-a.
Na svakoj kuglani instalirati softver koji automatski nakon svakog bloka (ili češće) šalje podatke u bazu (HKS web) i oni su dostupni online. Nema zapisnika, izvješča, nikakve ljudske manipulacije rezultatima... svaki trener i sudac dobiva pin kojim se potpisuje kod prijave i završetku tekme...
E, sad sam pretjero .... :D

Pohvale ljudima u Zaprešiću što se trude oko ovih stvari. :)
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

lukodp je napisao/la:Odlično izvedeno, ali naravno za pračenje utakmice bili bi potrebni i rezultati i prikaz sve četiri staze. Ponavljam, mislim da se ne isplati ulagat u takve stvari zbog 50 tak ljudi. Mene bi sasvim zadovoljilo live pračenje rezultata nakon svakog seta (bez tipfelare i ispravno zbrojeno).
Mislim da bi HKS trebao pokrenuti program informatizacije kuglana u 1HKL te to sve objediniti sa softverom za pračenje lige i objavom live rezultata na webu. Realno tako nešto zbilja nije skupo, najskuplje bi bila izrada softvera i održavanje baze. Uvjetovati svim kuglanama u 1hkl dostupnost interneta na istima i postojanje PC-a.
Na svakoj kuglani instalirati softver koji automatski nakon svakog bloka (ili češće) šalje podatke u bazu (HKS web) i oni su dostupni online. Nema zapisnika, izvješča, nikakve ljudske manipulacije rezultatima... svaki trener i sudac dobiva pin kojim se potpisuje kod prijave i završetku tekme...
E, sad sam pretjero .... :D

Pohvale ljudima u Zaprešiću što se trude oko ovih stvari. :)
Ma, sve je to u redu, pračenje rezultata uživo, ali koga to zanima? Zanima kuglače, a večina ima svoje tekme u to vrijeme ili je na putu za tekmu. :oops:
Odgovorite