Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la zorislaw »

da to je
3-3 i 8-8 u setovima

bracsvila
Tek protipkao

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la bracsvila »

Koja vrhunska analiza tipa:"da baba ima kotače bila bi kamion" :lol: nevjerovatno. :roll:[/quote]

Kompletnu analizu čuvam za sebe i igrače s kojima budem radio a vama da je pokažem i onako je ne biste razumjeli, žao mi je.

bracsvila
Tek protipkao

brac a zake nebi jednostavno svih 120 devetki srusili, ak mogu jednom mogu i 120 :D :D :D[/quote]

Moram priznati da ja nisam sposoban nekog naučiti da netko poruši 120 devetki to je nemoguće i znam i zašto. Što sam proklamirao za to sam i spreman.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

:lol: Postoje kuglane na kojima niti 15 pogođenih lohova ne garantira prosjek preko 6 :shock: baš me zanima kako tamo srušit 620 :? . Zbilja, otkrivate toplu vodu...
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

bracsvila je napisao/la:...Moram priznati da ja nisam sposoban nekog naučiti da netko poruši 120 devetki...
aha...znali smo da mora biti negdje feler... :lol:
jbg, onda ništa od angažmana...
(a lik baš postal skroman...)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

cigla
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la cigla »

Ali ima čovjek pravo. Ako jednim hicem jednom možeš srušiti devetku, možeđ je srušoto i 120 puta za redom. Možeš, ali nemoraš. I nećeš nikada.

bracsvila
Tek protipkao

OS187DC je napisao/la:Tepša Danijel, Vilmoš Zavarko, Kiss Norbert, Kakuk Levente sva četvorica su dešnjaci.
Za tepšu si napisao da je: “ Njegov rezultat je produkt njegovog razornog hica koji ga je ovaj put nagradio.” Tepša od nabrojanih ima najslabiji hitac negdje oko 37/38 km/h.
Ovo sa koje noge bacaju je vrlo bitno jer bi onda pokazao da znaš barem nešto o kuglanju. Broj koraka je specifičan za jednu kuglačku školu pa ću ti ostaviti da i to malo istražiš.
Ovo oko znojnika je crnjak, kažeš : “Ako se u igri ne znojite a nosite znojnice to je samo zato da se po ničem ističete pogotovo ako u gledalištu ima ljepšeg spola zar ne.”
Znači sva četvorica se izuzetno znoje ili se ničim ne ističu pa privlače ljepši spol, jer nekad nose znojnik, a nekad ne.

Zunzo ova pitanja su ti bila postavljenja jer se vidi da izuzetno puno analiziraš broj pogodaka ali nemaš pojma kako oni nastaju. Pričaš o vojnom djelovanju ( borbenoj akciji) a dalje od streljane nisi otišao. Baš si ti neki veseljak…. Uh kada bih samo znao tko si d ate mogu i nešto priupitati uživo da skratim malo dosadu na kuglani….

Ajde da ja tebe probam malo trenirati, za početak probaj nacrtati 15 lohova zaredom da vidimo kako će to ispasti?
Dragi moj očito te nešto svrbi samo neznam što ne želim nagađati nego znati.
U Sarajevo nisam bio nije bilo moguće jer bi još više obogatio svoje znanje no bit će prilike da i ja vidim sve velike i male igrače sve osim Zavarka.
Nebitno je dali su dešnjaci ili lijevaci jer i neki od spomenute četvorke imaju pogođen pogrešan loh. Vjerovatno je za vas razoran hitac topovska granata koja je ispaljena na pješaka vojaka a za mene je dovoljan i pušćani metak.
Nije bitno s koje noge nego pravilno a zbog čega pravilno dođite sami do zaključka.
Što se tiće znojnika vi ga sigurno nosite i kad spavate koliko znam i tada se čovjek znoji. Netko se istiće rezultatima netko svim drugim popratnim detaljima između ostilim i znojnicama a netko i sa slabim rezultatima.
Moguće je da ste neki Dalmatinac zbog rijeći Zunzo hvala vam jer je to za mene kompliment kad je izrečen od vas. Kada bi se sreli i popričali i jedan drugom praktički pokazali i uvjerili se ja u vašu kuglačku filozofiju a vi u moju to i dalje nije sigurno da isto mislimo ali ima netko tko pravilno prosuđuje a to je rezultat.
Sve što mogu i ja možete i vi, dakle ja mogu pogoditi 15 lohova zaredom u pune bilo lijevih ili desnih bez velikog napora i bez znoja i ne znam što bi ste me vi mogli novog u ovom segmentu naučiti.
Puno tog bi rado napisao posebno o igri u čiščenju no ne želim jer sti vi i na ovom segmentu sigurno ekspert.

U buduće ne želim komunicirati sa ovakvim što ste vi nego samo s onima koji o kuglanju misle pozitivno i žele napredovati.

S štovanjem gospodine

bracsvila
Tek protipkao

lukodp je napisao/la::lol: Postoje kuglane na kojima niti 15 pogođenih lohova ne garantira prosjek preko 6 :shock: baš me zanima kako tamo srušit 620 :? . Zbilja, otkrivate toplu vodu...
Da u pravu ste znam kuglane na kojima je rezultat i 500 puna kapa, također sa 15 lohova ali ipak sa malo više znoja a rezultata nema. No staze su za sve sudionike iste pa tko ga komu ili tko zna zna.

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

bracsvila je napisao/la:
OS187DC je napisao/la:Tepša Danijel, Vilmoš Zavarko, Kiss Norbert, Kakuk Levente sva četvorica su dešnjaci.
Za tepšu si napisao da je: “ Njegov rezultat je produkt njegovog razornog hica koji ga je ovaj put nagradio.” Tepša od nabrojanih ima najslabiji hitac negdje oko 37/38 km/h.
Ovo sa koje noge bacaju je vrlo bitno jer bi onda pokazao da znaš barem nešto o kuglanju. Broj koraka je specifičan za jednu kuglačku školu pa ću ti ostaviti da i to malo istražiš.
Ovo oko znojnika je crnjak, kažeš : “Ako se u igri ne znojite a nosite znojnice to je samo zato da se po ničem ističete pogotovo ako u gledalištu ima ljepšeg spola zar ne.”
Znači sva četvorica se izuzetno znoje ili se ničim ne ističu pa privlače ljepši spol, jer nekad nose znojnik, a nekad ne.

Zunzo ova pitanja su ti bila postavljenja jer se vidi da izuzetno puno analiziraš broj pogodaka ali nemaš pojma kako oni nastaju. Pričaš o vojnom djelovanju ( borbenoj akciji) a dalje od streljane nisi otišao. Baš si ti neki veseljak…. Uh kada bih samo znao tko si d ate mogu i nešto priupitati uživo da skratim malo dosadu na kuglani….

Ajde da ja tebe probam malo trenirati, za početak probaj nacrtati 15 lohova zaredom da vidimo kako će to ispasti?
Dragi moj očito te nešto svrbi samo neznam što ne želim nagađati nego znati.
U Sarajevo nisam bio nije bilo moguće jer bi još više obogatio svoje znanje no bit će prilike da i ja vidim sve velike i male igrače sve osim Zavarka.
Nebitno je dali su dešnjaci ili lijevaci jer i neki od spomenute četvorke imaju pogođen pogrešan loh. Vjerovatno je za vas razoran hitac topovska granata koja je ispaljena na pješaka vojaka a za mene je dovoljan i pušćani metak.
Nije bitno s koje noge nego pravilno a zbog čega pravilno dođite sami do zaključka.
Što se tiće znojnika vi ga sigurno nosite i kad spavate koliko znam i tada se čovjek znoji. Netko se istiće rezultatima netko svim drugim popratnim detaljima između ostilim i znojnicama a netko i sa slabim rezultatima.
Moguće je da ste neki Dalmatinac zbog rijeći Zunzo hvala vam jer je to za mene kompliment kad je izrečen od vas. Kada bi se sreli i popričali i jedan drugom praktički pokazali i uvjerili se ja u vašu kuglačku filozofiju a vi u moju to i dalje nije sigurno da isto mislimo ali ima netko tko pravilno prosuđuje a to je rezultat.
Sve što mogu i ja možete i vi, dakle ja mogu pogoditi 15 lohova zaredom u pune bilo lijevih ili desnih bez velikog napora i bez znoja i ne znam što bi ste me vi mogli novog u ovom segmentu naučiti.
Puno tog bi rado napisao posebno o igri u čiščenju no ne želim jer sti vi i na ovom segmentu sigurno ekspert.

U buduće ne želim komunicirati sa ovakvim što ste vi nego samo s onima koji o kuglanju misle pozitivno i žele napredovati.

S štovanjem gospodine
zakaj onda nisi bil u Sarajevu? :?: :o

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

citat:
"...Sve što mogu i ja možete i vi, dakle ja mogu pogoditi 15 lohova zaredom u pune bilo lijevih ili desnih bez velikog napora i bez znoja..."

On može, ali neće...i to bez velikog napora i znoja. Kako je Zavarko ipak trenutno naj, a ne pogađa 60 lohova u pune, gdje bi ovom našem prijatelju bio kraj? Medvjedi, što čekate?

Odgovorite