Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la OS187DC »

Duperto, moj nastup na Svjetskom prvenstvu nije uopće upitan jer sam imao pravovaljani lječnički pregled.

Ovo oko financiranja to je ideja u koju si se mogao uključiti i svojim prijedlogom nadograditi ideju, ideja je moja ali ona će biti još bolja ako je nekolicina ljudi nadogradi.

Čovjek koji ima svoj stav normalno je da ima i prijeatelje ali i neprijatelje. To što me blatiš govori o meni samom da sam dosljedan u svojim postupcima, da sam uspio steći prijatelje ali i neprijatelje. Moli bih da tvoje ocjenjivanje mene ne prođe granicu dobrog ukusa, Hvala.
Čovjek bez stava nema: stav, prijatelje , neprijatelje, nema veselja, nema problema, nema ...... ima ništa

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Financiranje razvoja Igrača a plaća HKS

Post Postao/la lukodp »

dupetro je napisao/la: Nisam offtopic. Želio sam skrenuti pažnju kako se želi voditi briga o mladina i traži financiranje, osoba koja je aktivno sudjelovala u "krivotvorenju isprava" i znala šta se događa u klubu i to sve prihvatila za normalno. Takva osoba traži da se nešto dobije od HKS-a ili takva osoba treba se kandidirati u vrh HKS-a? On treba zamjeniti panjeve ? Prošle sezone dobili su 2 boda zato što su ljudi obavili liječnički ali ga nisu ovjerili i on je to sve znao i nije poduzeo ništa i sad nam takva osoba treba u HKS-u, da se još bolje zataškavaju afere? A tvoja teorija da igrači ne trebaju biti krivi "kaj" nisu išli na lječnički. Pitaj Vatru koliko je puta bio na liječničkom otkako je u Novskoj (nijednom, nego je samo knjižica "ovjerena"). Ponavljam, znajući to sve s takvim liječničkim ići na svjetsko, nije vodio brigu o tome, a sada se vodi briga o mladima i postaje veliki dušobrižnik za mlade, šta da im bude primjer kako se "krivotvore" liječnički.
1. Nauči se "quotati" ili po naški citirati ili se mani foruma kao medija. :)
2. To da si offtopic ti je dokazao moderator preselivši ovo ovdje.
3. Zašto "takva" osoba nebi tražila nešto od HKS-a? Zašto se nebi kandidirao za funkciju u savezu? Nemoj da ja počnem o malverzacijama, pogreškama, nepotizmu, nemoralnostima i ostalom u našem vrlom savezu... Ovo s liječničkim je dječija igra prema nekim drugim stvarima...
4. Što je on to trebao poduzeti? Ako si u klubu u kojem nitko ne ide na liiječnički nego se iskaznice samo ovjeravaju, što bi trebao napraviti? Reć ne hvala ja tu neću igrat. Pa jel si ti svjestan koliko takvih klubova ima? Jel si svjestan zašto postoje takvi klubovi? Nemojte sad reći da branim KK "Novsku" zbog krivotvorenja iskaznica, to apsolutno nije uredu niti fer, pogotovo zbog one utakmice s Konikomom, ali da su jednostavno "potvrdili" liječnićki svakih 6 mjeseci nikomu ništa.
5. Ponovno pitam, koliko vas svakih 6.mjeseci ide na liječnički (da vas je klub poslao i platio isti)?
6. Da ste u takvoj situaciji kako bi se vi ponašali? Jel bi rekli ne želim kuglati jer me klub ne šalje na liječnički nego samo potvrđuje iskaznicu???
7. Zašto je KK "Novska" odigrala prvenstvenu utakmicu s "krivotvorenim" iskaznicama? (zadnje kolo sa Zadrom) Jel to učinkovitost našeg vrlog saveza u koji se jedan reprezentativac koji ima i neke ideje (koje treba razradit, naravno, ali ih ima) nikako nebi smio kandidirat? Zataškavanje afera je dovedeno do savršenstva upravo u HKS-u.
8. Krajnje je vrijeme da se iz KK "Novska" netko oglasi, bar da pokažu da im je stalo do kluba, nek priznaju pogrešku, pokušaju se opravdat, bilošto, jel ovako izgleda da im nije niti stalo i da su digli ruke od kluba koji je osvojio NBC kup (izgleda s krivotvorenim liječničkim :roll: )
Luko Del Ponte

dupetro
Nevini

Post Postao/la dupetro »

OS187DC je napisao/la:Duperto, moj nastup na Svjetskom prvenstvu nije uopće upitan jer sam imao pravovaljani lječnički pregled.

Ovo oko financiranja to je ideja u koju si se mogao uključiti i svojim prijedlogom nadograditi ideju, ideja je moja ali ona će biti još bolja ako je nekolicina ljudi nadogradi.

Čovjek koji ima svoj stav normalno je da ima i prijeatelje ali i neprijatelje. To što me blatiš govori o meni samom da sam dosljedan u svojim postupcima, da sam uspio steći prijatelje ali i neprijatelje. Moli bih da tvoje ocjenjivanje mene ne prođe granicu dobrog ukusa, Hvala.
Čovjek bez stava nema: stav, prijatelje , neprijatelje, nema veselja, nema problema, nema ...... ima ništa
Vatro kakav stav i obraz imaš samim ovim postom dokazuješ, od tebe sam čuo kako si obavljao lječničke i s tim si se hvalio, mislim da to govori sve o tebi

dupetro
Nevini

Post Postao/la dupetro »

1. Nauči se "quotati" ili po naški citirati ili se mani foruma kao medija. :)
2. To da si offtopic ti je dokazao moderator preselivši ovo ovdje.
3. Zašto "takva" osoba nebi tražila nešto od HKS-a? Zašto se nebi kandidirao za funkciju u savezu? Nemoj da ja počnem o malverzacijama, pogreškama, nepotizmu, nemoralnostima i ostalom u našem vrlom savezu... Ovo s liječničkim je dječija igra prema nekim drugim stvarima...
4. Što je on to trebao poduzeti? Ako si u klubu u kojem nitko ne ide na liiječnički nego se iskaznice samo ovjeravaju, što bi trebao napraviti? Reć ne hvala ja tu neću igrat. Pa jel si ti svjestan koliko takvih klubova ima? Jel si svjestan zašto postoje takvi klubovi? Nemojte sad reći da branim KK "Novsku" zbog krivotvorenja iskaznica, to apsolutno nije uredu niti fer, pogotovo zbog one utakmice s Konikomom, ali da su jednostavno "potvrdili" liječnićki svakih 6 mjeseci nikomu ništa.
5. Ponovno pitam, koliko vas svakih 6.mjeseci ide na liječnički (da vas je klub poslao i platio isti)?
6. Da ste u takvoj situaciji kako bi se vi ponašali? Jel bi rekli ne želim kuglati jer me klub ne šalje na liječnički nego samo potvrđuje iskaznicu???
7. Zašto je KK "Novska" odigrala prvenstvenu utakmicu s "krivotvorenim" iskaznicama? (zadnje kolo sa Zadrom) Jel to učinkovitost našeg vrlog saveza u koji se jedan reprezentativac koji ima i neke ideje (koje treba razradit, naravno, ali ih ima) nikako nebi smio kandidirat? Zataškavanje afera je dovedeno do savršenstva upravo u HKS-u.
8. Krajnje je vrijeme da se iz KK "Novska" netko oglasi, bar da pokažu da im je stalo do kluba, nek priznaju pogrešku, pokušaju se opravdat, bilošto, jel ovako izgleda da im nije niti stalo i da su digli ruke od kluba koji je osvojio NBC kup (izgleda s krivotvorenim liječničkim :roll: )[/quote]

To što me moderator izbacio s one teme nečudi me jer je i on u vrhu HKS-a.
Čovjek od 50 godina je dovoljno naučio.
A ti mi pričaš o malverzacijama u HKS-u i kako ćeš mi pričati o tome a u HKS bi htio osobu koja isto to radi. Pa o ćemo ti pričaš. Pa od takve osobe mi netreba prijedlog ni kako šetati gradom a ne o nekom financiranju mladih.
Tvoja glupa teza kako klubovi ne idu na lječničke pada u vodu jer sam provjerio u Osijeku da 4. lokalna liga u kojoj igraju starci preko 60. god. obavljaju pregled( skoro kompletan, samo bez vađenja krvi) dva puta godišnje (grad ih financira, bolje da se za to izborite u svojim gradovima nego što tu izmišljate izvlačenje novaca od HKS-a za još netransparentniji rad u klubovima).
Šta je trebao? Pa da ima obraza, uzeti knjižicu i obaviti lječnički sam u svom gradu pa čak i platiti jer je ipak neki profesionalac i osoba "s stavom".
A zašto se nitko nejavlja iz Novske (osim Vatre kojeg to što se dogodilo ništa ne dira, već razmišlja o financiranju mladih) i HKS-a, valjda ti je dovoljno jasno da se ništa neče dogoditi. Vidiš po njegovom postu da je on imao valjani lječnički kojeg je obavio u Novskoj a sjedio je u Osijeku i sad tu pametuje i govori da je imao "pravovaljani" lječnički.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac »

dupetro je napisao/la:...i sad tu pametuje i govori da je imao "pravovaljani" lječnički.

Pa imao je jer Novska obavlja lječnički samo u trečem mjesecu :lol: :lol:
U devetom samo preprave trojku, a u Sarajevu se igralo u svibnju ako se dobro sječam :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

dupetro je napisao/la: To što me moderator izbacio s one teme nečudi me jer je i on u vrhu HKS-a.
:lol: conspiracy theory :lol:
dupetro je napisao/la: Čovjek od 50 godina je dovoljno naučio.
Nisu čuo za life long learning? iliti čovjek uči dok je živ 8-)
dupetro je napisao/la:Tvoja glupa teza kako klubovi ne idu na lječničke pada u vodu jer sam provjerio u Osijeku da 4. lokalna liga u kojoj igraju starci preko 60. god. obavljaju pregled( skoro kompletan, samo bez vađenja krvi) dva puta godišnje (grad ih financira, bolje da se za to izborite u svojim gradovima nego što tu izmišljate izvlačenje novaca od HKS-a za još netransparentniji rad u klubovima).
Pročitaj ponovno moj post. Napomenuo sam klubovi van večih kuglačkih sredina. I kakav je to molim te, liječnički bez vađenja krvi, sprdnja... Nemožemo se u svom gradu izboriti za novu kuglanu a kamoli za takvo nešto, nemoj nikad više uspoređivat brigu oko sporta u večim gradovima sa onom u manjim, jer je isto neusporedivo.
dupetro je napisao/la:Šta je trebao? Pa da ima obraza, uzeti knjižicu i obaviti lječnički sam u svom gradu pa čak i platiti jer je ipak neki profesionalac i osoba "s stavom".
A zašto se nitko nejavlja iz Novske (osim Vatre kojeg to što se dogodilo ništa ne dira, već razmišlja o financiranju mladih) i HKS-a, valjda ti je dovoljno jasno da se ništa neče dogoditi. Vidiš po njegovom postu da je on imao valjani lječnički kojeg je obavio u Novskoj a sjedio je u Osijeku i sad tu pametuje i govori da je imao "pravovaljani" lječnički.
Čovječe osvjesti se. Što bi dobio s time da sam obavi liječnički. Potvrdu da neće umrijeti na stazi? Pa nemoj biti smješan. Uostalom imao je pravovaljani liječnički u Novskoj. ;)
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Ajmo ozbiljno - bila bi šteta da se ugasi klub poput Novske. Bez obzira što je mnogim klubovima mučno gostovanje - što zbog skandala oko dasaka položnica, što zbog Hećimovog kombiniranja i pionirskog špricanja vodom, bezobrazne publike i sl.
Ali, ono što se sada desilo sa "navodnim" krivotvorenjem koje treba dokazati je mogući kraj jednog prvoligaškog kluba. Naime, klub i igrači nisu krivi! Krivi su oni koji ga vode i oni su najodgovorniji za eventualne prevare. Ne ulazim u to tko je to, ali da je netko to svjesno radio i ako je to radio neka i odgovara za to. Smatram da igrači nisu krivi za takvo nešto jer oni te knjižice niti ne vide.

Ono što je meni smiješno je činjenica da klub koji je prošle sezone dobio dva boda za zelenim stolom na račun prigovora oko lječničkih pregleda vara i krivotvori te iste lječničke već godinama. Sada mi je jasnije zašto su se i sjetili staviti prigovor i pregledati lječničke od Konikoma na toj utakmici, jer ruku na srce do tada nitko baš i nije vodio brigu oko provjere lječničkih pregleda - ali Novska je to uočila - kud baš Novska?!?! hehehe :lol:

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 »

Kegelmaniac je napisao/la:
dupetro je napisao/la:...i sad tu pametuje i govori da je imao "pravovaljani" lječnički.

U devetom samo preprave trojku, a u Sarajevu se igralo u svibnju ako se dobro sječam :roll:
Neznam zašto se u ovom kontekstu spominje Sarajevo?

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

devetka987 je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:

Neznam zašto se u ovom kontekstu spominje Sarajevo?
Dupetro je spomenuo da je upitan nastup OS187DC u sarajevu ako sam dobro shvatio

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 »

Bilo bi dobro prije pisanja o nekoj temi prvo napraviti "domaću zadaću". U RH, kao što je i Saša napisao, liječničke preglede regulira Zakon o športu čl.71. Međutim na međunarodnim natjecanjima primjenjuje se Internationale Sportordnung NBC (ISO) (eng.International Sport Rules NBC (ISR)) koji u članku 7.3 propisuje liječnički pregled. A u njemu je propisan drugi rok valjanosti pregleda.
Baš me briga za slučaj oko Novske i ne kanim ih braniti ali donositi sudove o nekoj materiji ovako paušalno od nekih pojedinaca je stvarno neozbiljno .

Odgovorite