Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
krcko
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la krcko »

Točno, ne može biti stariji od godinu dana u momentu početka natjecanja, mora biti napravljen u sportskoj medicini itd...

Koji se klub žalio na odigrane utakmice KK Novska za koje temeljem prijave na forumu postoje indicije da su odigrane uz krivotvoren liječnički pregled?
Niti jedan.
Ne razumijem onda čemu tolika uzbuna.
Moralnost je karakterna odlika velikih klubova, pojedinaca i inih, a u ovom slučaju, po mom skromnom mišljenju, nama je ni jedan od aktera.
I da, batina ima uvijek dva kraja.
Lp

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

krcko je napisao/la:Točno, ne može biti stariji od godinu dana u momentu početka natjecanja, mora biti napravljen u sportskoj medicini itd...

Koji se klub žalio na odigrane utakmice KK Novska za koje temeljem prijave na forumu postoje indicije da su odigrane uz krivotvoren liječnički pregled?
Niti jedan.
Moralnost je karakterna odlika velikih klubova, pojedinaca i inih, a u ovom slučaju, po mom skromnom mišljenju, nama je ni jedan od aktera.
Lp
Krcko, upotrijebi malo logike: kad su se igrale te utakmice, sve je bilo u redu. Ako sam dobro shvatio, pregled je upisan u 3. mjesecu i vrijedio je do 9. TADA su trojke ispravljene u devetke i opet vrijede 6 mjeseci, ali su time nestali oni mjeseci prije devetog. Naravno, navodno! Znači postoje dvije solucije: ako nije ispravljano, treba kazniti suce koji su sudili od 3. mjeseca do kraja 8. jer su dopustili igru bez pregleda, a ako je ispravljano, posljedice bi trebali snositi oni koji su za to odgovorni i klub.

dupetro
Nevini

Re: Financiranje razvoja Igrača a plaća HKS

Post Postao/la dupetro »

lukodp je napisao/la:
dupetro je napisao/la: To što me moderator izbacio s one teme nečudi me jer je i on u vrhu HKS-a.
:lol: conspiracy theory :lol:

Pa zato ga i zanima taj način financiranja.
dupetro je napisao/la: Čovjek od 50 godina je dovoljno naučio.
Nisu čuo za life long learning? iliti čovjek uči dok je živ 8-)

Po tvom načinu razmišljanja vidi se da još puno imaš naučiti
dupetro je napisao/la:Tvoja glupa teza kako klubovi ne idu na lječničke pada u vodu jer sam provjerio u Osijeku da 4. lokalna liga u kojoj igraju starci preko 60. god. obavljaju pregled( skoro kompletan, samo bez vađenja krvi) dva puta godišnje (grad ih financira, bolje da se za to izborite u svojim gradovima nego što tu izmišljate izvlačenje novaca od HKS-a za još netransparentniji rad u klubovima).
Pročitaj ponovno moj post. Napomenuo sam klubovi van večih kuglačkih sredina. I kakav je to molim te, liječnički bez vađenja krvi, sprdnja... Nemožemo se u svom gradu izboriti za novu kuglanu a kamoli za takvo nešto, nemoj nikad više uspoređivat brigu oko sporta u večim gradovima sa onom u manjim, jer je isto neusporedivo.

Po toj teoriji u Ozlju nema kuglane jer Pavlakoviću je grad poklonio kuglanu i Konikomu je grad kupio kuglanu. Ne živiš više u socijalizmu i nema poklanjanja, pronađite sponzora i imat ćete sve, kad budete ostvarili uspjeh možda vam i grad plati lječnički.
dupetro je napisao/la:Šta je trebao? Pa da ima obraza, uzeti knjižicu i obaviti lječnički sam u svom gradu pa čak i platiti jer je ipak neki profesionalac i osoba "s stavom".
A zašto se nitko nejavlja iz Novske (osim Vatre kojeg to što se dogodilo ništa ne dira, već razmišlja o financiranju mladih) i HKS-a, valjda ti je dovoljno jasno da se ništa neče dogoditi. Vidiš po njegovom postu da je on imao valjani lječnički kojeg je obavio u Novskoj a sjedio je u Osijeku i sad tu pametuje i govori da je imao "pravovaljani" lječnički.
Čovječe osvjesti se. Što bi dobio s time da sam obavi liječnički. Potvrdu da neće umrijeti na stazi? Pa nemoj biti smješan. Uostalom imao je pravovaljani liječnički u Novskoj. ;)
Opet ti govorim nije imao pravovaljani lječnički obavljen nego ovjeren, a i da je umro na stazi volio bi viditi šta bi onda bilo. Lječnički kakav je da je bolji je kad ga se obavi nego ovjeri. U Osijeku je bilo smrnih slučajeva ali nije lječnički ovjeren nego obavljen.

dupetro
Nevini

Post Postao/la dupetro »

newform1 je napisao/la:
krcko je napisao/la:Točno, ne može biti stariji od godinu dana u momentu početka natjecanja, mora biti napravljen u sportskoj medicini itd...

Niti jedan.
Lp
Krcko, upotrijebi malo logike: kad su se igrale te utakmice, sve je bilo u redu. Ako sam dobro shvatio, pregled je upisan u 3. mjesecu i vrijedio je do 9. TADA su trojke ispravljene u devetke i opet vrijede 6 mjeseci, ali su time nestali oni mjeseci prije devetog. Naravno, navodno! Znači postoje dvije solucije: ako nije ispravljano, treba kazniti suce koji su sudili od 3. mjeseca do kraja 8. jer su dopustili igru bez pregleda, a ako je ispravljano, posljedice bi trebali snositi oni koji su za to odgovorni i klub.
Tako je, sve je bilo u redu i napravljano, tj ovjereno, a to da su nestali oni mjeseci prije 9. već se i za to našla solucija, upisani su naknadno, tj ponovo ovjereni i sada je legalno i nema nikakvih nepravilnosti.
I osvrnuo bi se na Kegelmaniaca, još smješnije je to što je u toj komisiji za zelenim stolom sjedio Hećim i odlučivao o bodovima.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

dupetro je napisao/la:Opet ti govorim nije imao pravovaljani lječnički obavljen nego ovjeren, a i da je umro na stazi volio bi viditi šta bi onda bilo. Lječnički kakav je da je bolji je kad ga se obavi nego ovjeri. U Osijeku je bilo smrnih slučajeva ali nije lječnički ovjeren nego obavljen.
Ja nebih volio vidjet da itko umre na stazi. Ali takve se stvari dešavaju bez obzira na liječnički. Slažem se da je bolje da se obavi nego da se samo ovjeri, ali moraš biti realan i sagledat činjenicu da vjerovatno 60% klubova samo ovjerava liječničke (zbog financija).
I jednom za svagda da razriješimo ovo: ako je ovjeren on je za tebe i za mene i za sve ostale i obavljen.Kraj priče.
Druga je stvar kad se netko napravi pametan i falsificira službeni podatak u službenoj ispravi, prekrši zakon, osramoti i sebe i klub a sve samo zato što mu je bilo teško dva puta godišnje odnijeti iskaznice na "potpisivanje" kod liječnika.
Nećemo više raspravljati oko toga da li treba liječnički svakih 6 mjeseci... večina nas se slaže da netreba, ali, ako je tako propisano onda to treba izvršavati, a ne praviti budale od onih koji to rade uredno.

P.S.
Ovo što je napravio Hećimović je sramotno i u svakom slučaju za sankcionirati, ali netreba povlačiti igrače u sve to jer po meni oni NISU odgovorni za nastalu situaciju. Uostalom, izgleda da od cijele priće sve bude i ostalo samo na priči.
Zadnja izmjena: lukodp, dana/u 24 vel 2012, 09:40, ukupno mijenjano 1 put.
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

dupetro je napisao/la:...još smješnije je to što je u toj komisiji za zelenim stolom sjedio Hećim i odlučivao o bodovima.
Ne misliš valjda na onu utakmicu s Konikomom, pa jel nije to sukob interesa u školskom primjeru :o :shock:
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

lukodp je napisao/la:
dupetro je napisao/la:...još smješnije je to što je u toj komisiji za zelenim stolom sjedio Hećim i odlučivao o bodovima.
Ne misliš valjda na onu utakmicu s Konikomom, pa jel nije to sukob interesa u školskom primjeru :o :shock:
A šta znači sukob interesa u našem sistemu?

dupetro
Nevini

Post Postao/la dupetro »

Krunoslav je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
A šta znači sukob interesa u našem sistemu?
Pa koji sukob interesa, pa i uvoj je komisiji on započeo, ali su ostatak komisije shvatili valjda tu konstataciju "sukob Interesa" pa su ga ipak udaljili s te komisije.

dupetro
Nevini

Post Postao/la dupetro »

lukodp je napisao/la:
dupetro je napisao/la:Opet ti govorim nije imao pravovaljani lječnički obavljen nego ovjeren, a i da je umro na stazi volio bi viditi šta bi onda bilo. Lječnički kakav je da je bolji je kad ga se obavi nego ovjeri. U Osijeku je bilo smrnih slučajeva ali nije lječnički ovjeren nego obavljen.
Ja nebih volio vidjet da itko umre na stazi. Ali takve se stvari dešavaju bez obzira na liječnički. Slažem se da je bolje da se obavi nego da se samo ovjeri, ali moraš biti realan i sagledat činjenicu da vjerovatno 60% klubova samo ovjerava liječničke (zbog financija).
I jednom za svagda da razriješimo ovo: ako je ovjeren on je za tebe i za mene i za sve ostale i obavljen.Kraj priče.
Druga je stvar kad se netko napravi pametan i falsificira službeni podatak u službenoj ispravi, prekrši zakon, osramoti i sebe i klub a sve samo zato što mu je bilo teško dva puta godišnje odnijeti iskaznice na "potpisivanje" kod liječnika.
Nećemo više raspravljati oko toga da li treba liječnički svakih 6 mjeseci... večina nas se slaže da netreba, ali, ako je tako propisano onda to treba izvršavati, a ne praviti budale od onih koji to rade uredno.

P.S.
Ovo što je napravio Hećimović je sramotno i u svakom slučaju za sankcionirati, ali netreba povlačiti igrače u sve to jer po meni oni NISU odgovorni za nastalu situaciju. Uostalom, izgleda da od cijele priće sve bude i ostalo samo na priči.
Sve je to meni jasno, prvo volio bih viditi te liječnike koji su ovjeravali a igrači umrli, kakvi su to doktori (dali mirno spava). To će sve ići tako dok se nešto stvarno ne dogodi i neko ne naj....
A što se tiće ovoga, mlad dečko, reprezentativac, skoro provesionalac i da me boli ku... za lječničke, dali je on ovjeren, pa nemojte mi reči da je to normalno, moj osobni stav je taj da nema ni Lulića, ni Hečima ni nikog od vlasnika klubova koji bi mene spriječio da ga sam obavim samo zbog reprezentacije ako mi je do toga stalo ( s obzirom na njihovo ponašanje, njima nije stalo do ničega ). A ta ista faca brine se o mladima kako ih stimulirati i kao njemu je stalo do tih mladih, a među njima je i on. Njegova replika je na sve to da je on imao pravovaljani liječnički (koji je ovjeren) i da se pokrene prava istraga i da se u to uvoće MUP pitao bih ga onda kako bi onda pjevao.

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky »

Onaj tko nema valjani liječnički pregled ne može nastupiti. Sudac je odgovoran da pregleda knjižice, pozove vodstvo utakmice i dogovori tehničke stvari o odigravanju u takmice. u ovom slučaju oko snimanja knjižica nije bilo svrhe jer se vidi ispravljanje , pa nije trebalo dopustiti nastup. Kod nas u zg barem kod mene to ne prolazi.

Odgovorite