Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la lukodp »

Pošto vidim da županijski savez može prijaviti organiziranje parovnog prvenstva seniora i seniorki, da li će isto biti i održano ili je to samo malo nespretno sročen obrazac.
http://www.kuglanje.hr/docs/2012-07-17_ ... ave_ph.pdf
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Sretan vam odmor :P .... nikog živog na forumu :cry:
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

jel to sisačko moslavački savez ima novo vodstvo? ;)
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

sasa je napisao/la:jel to sisačko moslavački savez ima novo vodstvo? ;)
Ima :) Više o tome kad se sredi papirologija.
Luko Del Ponte
Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

Poruka za LukuDP:
Točno je da se špekulira informacijom o suspenziji jer nitko ne može predvidjeti što će se desiti na konferenciji i koje mjere će biti poduzete protiv HKS-a i da li će uopće biti nekih sankcija. To ovisi o bjeloglavim supovima koji će se sastati.

Činjenice:
a) detalji sa prijateljske sa Slovačkom - pokušaj falsifikacije službenih dokumenata o licenciranju
b) (ne)licenciranje kuglana
c) delegiranje sudaca bez znanja međ sudačke org.
d) suspenzija međunarodnog suca iz Slovenije

Ono što bi moglo biti zanimljivo je licenciranje koje baš i nisam dovoljno pojasnio. S obzirom da su svi savezi obavili licenciranje kuglana (osim našeg), a ti savezi su informirani da mi nismo odradili licenciranja mogli bi vršiti pritisak na NBC da nas suspendiraju jer bi svima u okolici bilo u interesu da ne nastupaju HR klubovi kao najveća konkurencija za osvajanje medalja.
Ono što mene čudi je inertnost našeg saveza i moguć rizik da bi ostali mogli vršiti pritisak jer su uložili znatna sredstva u obuku i alat za licenciranje kuglana. Ali po starom, naši misle da su nedodirljivi i da takva pravila za nas ne vrijede.
U tom kontekstu dolazi do raznih špekulacija o mogućoj suspenziji klubova.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Čunj je napisao/la:Poruka za LukuDP:
Točno je da se špekulira informacijom o suspenziji jer nitko ne može predvidjeti što će se desiti na konferenciji i koje mjere će biti poduzete protiv HKS-a i da li će uopće biti nekih sankcija. To ovisi o bjeloglavim supovima koji će se sastati.

Činjenice:
a) detalji sa prijateljske sa Slovačkom - pokušaj falsifikacije službenih dokumenata o licenciranju
b) (ne)licenciranje kuglana
c) delegiranje sudaca bez znanja međ sudačke org.
d) suspenzija međunarodnog suca iz Slovenije

Ono što bi moglo biti zanimljivo je licenciranje koje baš i nisam dovoljno pojasnio. S obzirom da su svi savezi obavili licenciranje kuglana (osim našeg), a ti savezi su informirani da mi nismo odradili licenciranja mogli bi vršiti pritisak na NBC da nas suspendiraju jer bi svima u okolici bilo u interesu da ne nastupaju HR klubovi kao najveća konkurencija za osvajanje medalja.
Ono što mene čudi je inertnost našeg saveza i moguć rizik da bi ostali mogli vršiti pritisak jer su uložili znatna sredstva u obuku i alat za licenciranje kuglana. Ali po starom, naši misle da su nedodirljivi i da takva pravila za nas ne vrijede.
U tom kontekstu dolazi do raznih špekulacija o mogućoj suspenziji klubova.
WTF? Zašto ovo ide meni? Osim činjenice da sam izjavu samo c/p na portal, čist da oni koji ne prate forum vide... (da, ima i takvih :)) I zbilja se iskreno nadam da će sve ostat na špekulacijama i prepucavanjima na netu, u suprotnom jao si ga nama :cry: :oops:
Luko Del Ponte
Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

Nije bio samo c/p, dodao si svoju malu notu ali nema veze. Kao što kažeš, neka oni koji ne čitaju forum saznaju aktualne teme.
Volio bih i ja da nemam pojma o čemu pišem, ali vjeruj mi, itekako dobro znam što pišem i ne pišem to bez veze.

Sve što napišem ovdje pišem u interesu HR kuglanja i želim da kuglačka javnost koje ima sve manje sazna što i kako rade glavešine saveza.
Ponekada se nakon mojih postova nešto i pokrenulo, isto tako se nadam da će se i sada neke stvari ubrzati i da se neće desiti ono najgore.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Čunj je napisao/la:Nije bio samo c/p, dodao si svoju malu notu ali nema veze. Kao što kažeš, neka oni koji ne čitaju forum saznaju aktualne teme.
Volio bih i ja da nemam pojma o čemu pišem, ali vjeruj mi, itekako dobro znam što pišem i ne pišem to bez veze.

Sve što napišem ovdje pišem u interesu HR kuglanja i želim da kuglačka javnost koje ima sve manje sazna što i kako rade glavešine saveza.
Ponekada se nakon mojih postova nešto i pokrenulo, isto tako se nadam da će se i sada neke stvari ubrzati i da se neće desiti ono najgore.
Dodao sam da se radi o traču, što još uvijek stoji i biti će tako dok netko službeno ne istupi s ovom temom. I dodao sam kako se nadam da nemaš pojima o čemu pišeš, što je bilo i malko ironično, jer ako imaš pojima, nebu dobro i stradat će oni koji su najmanje krivi (igrači suspendiranih klubova). Nadam se da će se i nakon ovih postova nešto pokrenuti nabolje :), iako nevjerujem.
Luko Del Ponte
Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Cunj govori istinu, a hoce li biti suspenzije ili nece znati ce se kroz par dana..
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Macna je napisao/la:Cunj govori istinu, a hoce li biti suspenzije ili nece znati ce se kroz par dana..
Ukoliko do toga dođe, očekujem izvanrednu skupštinu HKS-a te povlačenje s dužnosti predsjednika i tajnika te samim time i odabir novih čelnih ljudi u savezu. Bilo što drugo je "šaka u oko” svim igračima i kuglačkim djelatnicima. Da imam dostupan statut HKS-a našao bi i po kojoj točci bi tajnik, predsjednik i svi odgovorni morali biti promptno suspendirani i kažnjeni.
Luko Del Ponte
Odgovorite