Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Pele
Zna gdje su sva slova

Re: Tonči Mikac

Post Postao/la Pele » 04 svi 2016, 22:45

Kaže saborski zastupnik Stazić " ne znaš je li bi piškio ili kakio iliti kakao"!
Očito ti je Mikac gadno zapaprio kada čak otvaraš posebnu točku ( ili tačku ako ti bolje odgovara)
Govoriš o njegovim ljubavnicama,kakve to veze ima sa kuglanjem,da nije tebi koju preuzeo (?) , ili da nisi ti evnuh
kada se toliko sramiš izvjesnih skretanja? Mislim da moraš poštivati njegove titule kojih im kako pljeve takvih nema puno u našem sportu,da si bio ovdje bio bi vjerojatno na njegovom seminaru za trenere....ne trebaš se toga sramiti
Kažu da se Mikac najbolje snalazi na kuglačkoj stazi iza igračice,pa to se vidjelo u Njemačkoj ako si pratio direktan prijenos
(Ja jesam) djeli puse sucima u kameru,mijenja igračice,dobiva žuti,pumpa kada mala ruši devet za devet,luduje na stazi
a sve završava na razočaranje malobrojnih čuvatelja (iliti pljuvatelja) lika i dijela Tončija Mikca sa zlatnom medaljom koja je armirana sa pet igračica Mlake,porazom kakvi Njemačka na svojem terenu nikada nije doživjela i sada ti o tome kako je Lulić bio prvak (pazi!!! 7 puta zaredom,) zato jer je bio predsjednik,a sada slijedi sedam godina Mlake (možda i slijedi??)
zato jer je Mikac predsjednik. To je stvarno dostignuće u "razmišljanju"

Ivča
Zna gdje su sva slova

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la Ivča » 04 svi 2016, 23:03

Dovoljno mlad da se sjećam što sam učio na satovima povijesti. Pogotovo hrvatske povijesti.
A što si to onda tražio točno od Kegelmaniac-a? Da pere ruke od svega ili .... :? :? :?
Najbolje dane provedoh po noći

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 04 svi 2016, 23:23

Pele. Pele. Lijepo ti je rekao Heku. S...š li ga s...š. Ja te razumijem što veličaš gospodina Mikca jer vjerujem da njega nema ti bi možda i bio gladan.
Čovjek je bezgrešan u vodjenju HKS-a u toj mjeri da nitko nema razloge za žalbe i slično. Vidim da je i unaprijedio hrvatsko kuglanje pa je klubovima koji će
igrati kvalifikacije za prvu ligu dao dodatna tri mjeseca za trening da se što bolje pripreme za kvalifikacije. Kruna njegove izuzetne sposobnosti je 1B liga Jug.
Dvije podlige sa po pet klubova je izum nad izumima. Trebao bi je patentirati da drugi netko to ne pokuša.
A sada pitanje za tebe gospodine glasnogovorniče Mikca i ostale svite: Koju je to vrhunsku hrvatsku kuglačicu stvorio titulirani Mikac svojim radom i znanjem.
Koliko je sposoban trener u Ligi prvaka igračica mu ne uspije baciti 2 hitca u setu da bi odmah nakon promjene staza dobila žuti karton. Kako nazivaš to da gospodin
Bog u Varaždinu sekundira bez sportske odjeće sa obilježjem kluba. Je li to bahatost ili nešto drugo. I onda ga glavni sudac zagrne trenerkom umjesto da ga je otjerao kao sekundanta. I to onaj isti sudac (a znaš ti dobro koji) što je tebi oprostio fizički napad jer da nije oprostio ti nikada više ne bi bio u kuglanju niti kao igrač niti kao trener.
Već sam ti na ovom forumu postavio pitanje koju je igračicu stvorio ali nisi odgovorio. Vjerujem da znaš što je igračica.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 05 svi 2016, 00:17

Mikac ima hiljadu mana i pogrešaka ali ovo sa stvaranjem igrača/igračica nema podloge... kojeg igrača je stvorio Zinedine Zidan pa je ušao u finale lige prvaka s Realom.. postoje treneri koji stvaraju igrače/rad s mladim katekorijama/ a postoji treneri koji s gotovim igračima /igračicama ostvaruju rezultate...

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 06 svi 2016, 09:19

Bubimire. I ti bi kao trener ŽKK "Mlaka" iz Rijeke bio prvak RH jer su tamo barem 50% top ifračica lije naše. Tu ne treba biti baš jako pametan i
stručan da bi se posložila ekipa i pobjedjivalo. Ti usporedjuješ Zidana. Pa u Španjolskoj ima barem pet trenera koji su kao treneri bolji i stručniji od njega
ali su na tablici iza Reala. O tome ti ja govorim. Moje mišljenje je (a imam pravo na to) da osoba koja je stručna i veliki trener (Mikac, prema tvrdnji Pelea)
mora odgojiti tj. stvoriti i poneku vrhunsku kuglačicu ili kuglača. Najlakše je u svoj klub vrbovati i dovoditi već gotove vrhunske igračice i tako osvajati
prva mjesta. Pa od kuda su Maričić, Zver, Jambrović, Cindrić i da dalje ne nabrajam. Bog je pokušao dovesti i još neke igračice (čak i ucjenom) ali su ga
one kulturno od....le.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 06 svi 2016, 09:37

Treneri su veliki problem u Hrvatskoj. Možemo usporediti dva trenera najjačih HR klubova Mikca i Oršića. Po meni su jedan i drugi loši treneri koje drži jaka ekipa. Oršić je poznat po tome da odlično odrađuje pripremu za utakmicu ali vođenje utakmice i neki njegov prirodno urođeni strah ili nepovjerenje u vlastitu ekipu daje protivniku dodatnu energiju i momčadima koje su puuuno slabije od Zaprešića. Rad sa mladima je vrhunski, proizvodi odlične igrače uz malu zamjerku da bi Leo mogao više igrati za seniorsku ekipu.
Što se Mikca tiče, da nema mentora Pavlica rezultati ne bi bili ni upola takvi kakve ima i u Rijeci i u reprezentaciji. Vođenje ekipe je previše energično što je loše kada ekipa pada i onda to svoje nezadovoljstvo prenosi na igračice uz tradicionalne grimase, psovke i negodovanja. Uvijek se naslonio na vrhunske igračice što je legalno ali kao i Oršić nema legitimitet jer nikada nije od loše ekipe napravio čudo kao naprimjer Pavlic sa Zadrom prije par godina ili recimo Fučkar sa Zabokijem. Još da se riješe Petkovića na kojeg se sve cure žale pa čak su i neke otišle upravo zbog njega rezultati Zabokija bili bi i bolji. Tu se Pavlic pokazao kao vrhunski trener ali njegove ljudske osobine, karakter koji ne može kontrolirati mu sav taj trenerski talent bacaju u vodu kao što su razne afere bacile pod tepih sportske rezultate. O ovim mojim trenerima u Grmoščici i da ne govorim, stvoreni su za upropastiti mlade talente i potjerati ih iz kluba. Stvorili nisu ništa. Medveščak uz Dragaša (ja i samo ja... pa daleko nitko drugi) nema nikakvu perspektivu, jedne godine su opasni jer Nikola nažica neku lovu od Banderasa, druge godine katastrofa jer mu ode pol igrača nezadovoljnih odnosom i plaćanjem.
Marinović kao trener Mertojaka je za umrijeti od smijeha, teško probavljiva odluka uprave Mertojaka ali očigledno pod utjecajem alkohola ljudi donose razne odluke. Ja da sam predstavnik sporta u gradu ne bih im platio ni kune jer im facebook služi za objavu pijanih derneka umjesto za promociju sportskih rezultata. Sramota za sport.
Mušanić u Osijeku možda jedini za kojeg mogu kazati da nakon godina reprezentativnog staža, klupskih trofeja može biti potencijalno vrhunski trener. Prije dolaska na čelo prve ekipe dugo je radio sa mladima koji su mu danas prvotimci. Ako se ne varam završio je fakultet za trenere i ima sve kvalifikacije da bude i novi izbornik.

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 06 svi 2016, 10:31

Kegelmaniac je napisao/la:Treneri su veliki problem u Hrvatskoj. Možemo usporediti dva trenera najjačih HR klubova Mikca i Oršića. Po meni su jedan i drugi loši treneri koje drži jaka ekipa. Oršić je poznat po tome da odlično odrađuje pripremu za utakmicu ali vođenje utakmice i neki njegov prirodno urođeni strah ili nepovjerenje u vlastitu ekipu daje protivniku dodatnu energiju i momčadima koje su puuuno slabije od Zaprešića. Rad sa mladima je vrhunski, proizvodi odlične igrače uz malu zamjerku da bi Leo mogao više igrati za seniorsku ekipu.
Što se Mikca tiče, da nema mentora Pavlica rezultati ne bi bili ni upola takvi kakve ima i u Rijeci i u reprezentaciji. Vođenje ekipe je previše energično što je loše kada ekipa pada i onda to svoje nezadovoljstvo prenosi na igračice uz tradicionalne grimase, psovke i negodovanja. Uvijek se naslonio na vrhunske igračice što je legalno ali kao i Oršić nema legitimitet jer nikada nije od loše ekipe napravio čudo kao naprimjer Pavlic sa Zadrom prije par godina ili recimo Fučkar sa Zabokijem. Još da se riješe Petkovića na kojeg se sve cure žale pa čak su i neke otišle upravo zbog njega rezultati Zabokija bili bi i bolji. Tu se Pavlic pokazao kao vrhunski trener ali njegove ljudske osobine, karakter koji ne može kontrolirati mu sav taj trenerski talent bacaju u vodu kao što su razne afere bacile pod tepih sportske rezultate. O ovim mojim trenerima u Grmoščici i da ne govorim, stvoreni su za upropastiti mlade talente i potjerati ih iz kluba. Stvorili nisu ništa. Medveščak uz Dragaša (ja i samo ja... pa daleko nitko drugi) nema nikakvu perspektivu, jedne godine su opasni jer Nikola nažica neku lovu od Banderasa, druge godine katastrofa jer mu ode pol igrača nezadovoljnih odnosom i plaćanjem.
Marinović kao trener Mertojaka je za umrijeti od smijeha, teško probavljiva odluka uprave Mertojaka ali očigledno pod utjecajem alkohola ljudi donose razne odluke. Ja da sam predstavnik sporta u gradu ne bih im platio ni kune jer im facebook služi za objavu pijanih derneka umjesto za promociju sportskih rezultata. Sramota za sport.
Mušanić u Osijeku možda jedini za kojeg mogu kazati da nakon godina reprezentativnog staža, klupskih trofeja može biti potencijalno vrhunski trener. Prije dolaska na čelo prve ekipe dugo je radio sa mladima koji su mu danas prvotimci. Ako se ne varam završio je fakultet za trenere i ima sve kvalifikacije da bude i novi izbornik.

Hm.. hvala na uvredama, forum je za razna misljenja i kritike i svaku treba postivati ako smo civilizirani i tu smo da konkretno o necem diskutiramo, a ne uvijek pricamo u prazno. Uglavnom, Mertojak je krenuo u jedan projekt visegodisnji i Hrvoje je postavljen kao trener zbog svog iskustva u raznim natjecanjima i kroz godine ce postati veliki trener, a isto tako posjeduje skolu za to! Negdje se mora poceti, i ako nama on odgovara, sta to ima drugog smetati? Javite mu se za par godina pa cemo pricat, puno Vas je i ovdje javno njega kritiziralo kako ga se uvijek guralo, a eto nazalost to je urodilo plodom i sad je nositelj reprezentacije, bas mi je zao sto Vas je razocarao pa sad nemate mu igracki nista za reci, pa ga trenerski napadate :roll: . Mertojak nema derneke pijane vec na klupskoj veceri proslavi pobjedu uz pjesmu a to nekome valjda smeta, nekad i u porazu, jer stvaramo atmosferu koja ce podici ekipu uz naporan rad na kuglani, svi nas hvale kad dodemo na kuglane i navijamo nasim prepoznatljivim pjesmama i dajemo uvijek 120%. Zajednistvo je nesto posebno, mozda jednog dana ga osjetis u nekoj ekipi. Igraci nakon utakmice na veceri nikad nisu pijani, ni onakvi kakvim ih ti predstavljas i lako je pricat na osnovu par videa sta si vidio na facebook-u. Pozadina je uvijek drugacija, videa stavljamo svakakva, malo slavlja i pjesme, malo sala, malo treninga i druzenja, sve to cini ekipu. Naravno nisi se sjetio pohvalit live prijenose utakmica, steta ikad reci neku dobru rijec. Treniramo po 3 sata dnevno vecina u klubu, Marjan, trcanje, bicikla, teretana, bazen, sorry sta ne snimamo to pa nemozes vidit na facebook, al ako nije objavljeno na face-u onda se nije ni dogodilo zar ne? Zakljucujes samo ono sta vidis. A da si ti u gradu nebi nam dao ni kune jer bi vidio da smo pijani antisportasi koji igraju iz hira ocito. Za tvoju informaciju grad novce daje zenama i Postaru, a Mertojaka još uvijek drzi u treci plan i na kapaljku daje neku sitnicu 'ako' se nade. Prezivljavamo od sponzora pa ti ta teza ne stoji bas. Sve u svemu jos jednom hvala na kritici, drago nam je da nas pratite, al isto tako volio bi nekog s takvim razmisljanjem o nama da 'odlajka' nasu stranicu kad nas tako 'postuje' i jer mora ovaj forum stvarno bit samo negativa i negativa. Zato i jesmo tu gdje jesmo :| .

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 06 svi 2016, 11:30

gogi , možda je ipak malo neprimjereno stavljati videa sa fešti , za to postoje neke zatvorene grupe
što se tiče marinovića , guralo ga se , priznao si to ali ekipnih rezultata nema i guralo ga se na štetu nekih drugih koji su u to vrijeme više od njega zaslužili igrati . možda bi ti danas bili još bolji da se njima dalo bar 10% šanse kao marinoviću , možda bi bilo više takvih igrača danas u repki a ne samo marinović .
slažem se sa tobom da mu kao mladom treneru treba dati šansu i tu ne vidim ništa lošega
kegelmaniac, za oršića ne stoji da je dobio jaku ekipu jer je postepeno zaprešić gurao do prvaka . što se tiče mušanića , tu si apsolutno u pravu i po meni on je jedini i pravi kandidat za izbornika ali i kao igrač može dati puno ... nešto slično kao hofman u njemačkoj
mikac ??? on da ništa ne radi mlaka bi bila bolja :lol:
vidjet ćemo iduće sezone kad se malo preslože redovi mlake
kegelmaniac , čuo sam da se opasno pojačavate za iduću sezonu ? 8-)

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 06 svi 2016, 12:01

julio je napisao/la:gogi , možda je ipak malo neprimjereno stavljati videa sa fešti , za to postoje neke zatvorene grupe
što se tiče marinovića , guralo ga se , priznao si to ali ekipnih rezultata nema i guralo ga se na štetu nekih drugih koji su u to vrijeme više od njega zaslužili igrati . možda bi ti danas bili još bolji da se njima dalo bar 10% šanse kao marinoviću , možda bi bilo više takvih igrača danas u repki a ne samo marinović .
slažem se sa tobom da mu kao mladom treneru treba dati šansu i tu ne vidim ništa lošega
kegelmaniac, za oršića ne stoji da je dobio jaku ekipu jer je postepeno zaprešić gurao do prvaka . što se tiče mušanića , tu si apsolutno u pravu i po meni on je jedini i pravi kandidat za izbornika ali i kao igrač može dati puno ... nešto slično kao hofman u njemačkoj
mikac ??? on da ništa ne radi mlaka bi bila bolja :lol:
vidjet ćemo iduće sezone kad se malo preslože redovi mlake
kegelmaniac , čuo sam da se opasno pojačavate za iduću sezonu ? 8-)
Ma sve ok, shvacam to za videa. Nisu to nikakve feste, jednostavno nakon vecere zapjevamo par pjesama, ocito se to krivo shvaca, nije namjera, ali boli ovo da su to pijani derneci jer nisu. Mi smo ekipa koja je zajedno 10 godina, odrasli samo zajedno doslovno, neke gledam kao obitelj. I nakon toliko truda sta smo napokon nesto postigli i usli u prvu ligu zbog nekoliko videa gdje uzivamo i slavimo nase plodove rada nas netko ovako javno uvrijedi. Nije lako to progutat. Ovo za Hrvoja sam rekao sto sam imao, mislim da ce nam uvelike pomoc kao trener i treba mu dat sansu, a za ovaj drugi dio ne bih puno komentirao jer nisam upoznat dobro sa svime, koga se uskratilo, koga nije, i tako. Ne bih zelio pricat o necemu ako nisam dovoljno upucen u pricu kao kegelmaniac, ali shvacam Julio tvoje rijeci i slazem se sa svime. Nazalost neko uvijek bude uskracen na tudi racun.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 06 svi 2016, 13:38

Hrvoje, kao diplomirani kineziolog, u svakom slučaju zaslužuje šansu i to puno prije onih koji su završili nekakve tečajeve, polutečajeve i slične gluposti koje su postojale samo da se pokupi lova i dobije papir. Iako službeno ja nemam nikakav papir, nitko me ne može uvjeriti da netko sa tjednim tečajem zna više od mene koji sam proveo na Kineziološkom 5 godina, položio gotovo sve stručne predmete, metodike, psihologiju i gotovo završio diplomski ispit. Zašto nisam KIF i završio, je drugi par rukava. Upravo zato što ga nikad nisam završio nisam se nikad ni gurao u nekakav stručni rad čak ni u bilo kojem klubu, jer mi savjest to ne dozvoljava. U svakom slučaju, nedostaje nam struke, prave struke, koja teoriju zna prenijeti u praksu i koja iza igrača zna prepoznati uzrok, a ne posljedicu... Najlakše je reći igraču da baca s lijeva ili kratku kuglu. Obično ih u gledalištu ima desetak. Moje je pitanje uvijek: "Zašto? Zašto to radi?" Tako je najlakše prepoznati stručnjaka od raznoraznih tečajaca... Pametnom čovjeku ne treba ni tečaj da bi bio stručnjak...

Odgovorite