Ostavite poruku

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Ostavite poruku

Post Postao/la sasa »

jučerašnji sastanak io nije stigao do zadnjih točaka, nastavak za 3 tjedna

Croman007
Raspisani lik

Re: Plitvice

Post Postao/la Croman007 »

Ako se Željo iz Čakovca ove sezone ne plasira u I.HLK onda neće nikada!!!! :)

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

Croman007 je napisao/la:Ako se Željo iz Čakovca ove sezone ne plasira u I.HLK onda neće nikada!!!! :)
tragedija ce biti ako Velebit ne uđe u kvalifikacije, a ima kvalitetu da bude prvi na kvalifikacijama za 1.ligu...

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

od kuda ti sudovi o kvaliteti za ovo ili ono mjesto...znaš li uopće ko dolazi tamo i s kakvim igračima?

goran bratkovic
Tek protipkao

to je poduzetnost! Kad im je kraj mandata...hoće li uopće stići išta dogovoriti?
S ovakvom dinamikom sastajanja samo se jedan zaključak se da izvući i to da se izbjegava donositi odluke odugovlačenjem! Volio bi da je drugačije, pa neka me netko prosvijetli...

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

goran bratkovic je napisao/la:od kuda ti sudovi o kvaliteti za ovo ili ono mjesto...znaš li uopće ko dolazi tamo i s kakvim igračima?
imaš pravo.....ne smijem sudit unaprijed....al ekipu Velebita sam ove sezone gledao na 10-ak utakmica i mogu ti reci da su vrlo jaki.....:))

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

sasa je napisao/la:jučerašnji sastanak io nije stigao do zadnjih točaka, nastavak za 3 tjedna
Pusto odugovlačenje....

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Croman007 je napisao/la:Ako se Željo iz Čakovca ove sezone ne plasira u I.HLK onda neće nikada!!!! :)
Pa ovo im je tek prva sezona u kojoj su krenuli s tim ambicijama...
i uspjet će iz prvog pokušaja...ziher...

prošle godine za ulaz nije trebalo ni 3400 u prosjeku (ak me sjećanje ne vara sa 6750 u dva dana je Klek ušao), a Željo će imati blizu 3500 u svakom nastupu.
i opstaje dogodine u ligi sigurno...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

goran bratkovic
Tek protipkao

moje je mišljenje da će, kao i svake godine, odlučivati najslabiji rezultati. Ekipe koje dolaze više nemaju dva-tri igrača nego cijele šestorke i ko izbjegne dva ili više "zarona" ispod 550 po danu, sigurno će biti među prva dva.

Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Luka Pezelj »

Nikola je napisao/la: Do rezultata Regije Jug je malo teže doći, ali čini mi se da će prvak biti Hrvatski vitezovi. :lol:
rezultate 2.hkl-jug možete preuzesti sa stranice www.kkmertojak.com a nalaze se pod temom "ostali rezultati". (prvih 7 kola će biti dodano uskoro)
Pozdrav.

Odgovorite