Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Prelazni rok

PostPostao/la dario » 03 ožu 2009

Kakve su novosti po pitanju prelaznog roka? Šta se priča? Kasumović ide u Zanatliju (ili Konikom)? Iz Zadra odlaze Bogdanović (Konikom), Pintarič (natrag u Sloveniju ili u Njemačku), Fučkar (?). Manev ide isto iz Bjelovara. Filipančić ide iz Zaprešića? Galjo se vraća? I šta oma kod žena, gdje će Zver ove godine?
dario
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

PostPostao/la batina » 03 ožu 2009

ja bih prešao negdje ali ne znam tko uredno plaća koliko znam kod Dragaša i Luleka ne moraš brinuti može mi neko pomoći?
batina
Tek protipkao

koliko ja znam tema o plaćanju postoji na drugom mjestu na forumu :D
dario
Tek protipkao

PostPostao/la ZrntscheZ » 03 ožu 2009

Kaj možemo se ovdje i reklamirati (nuditi)?!
osluškivati ponudu i potražnju...

;)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Zašto ne? Svi koji su zadovoljni tamo gdje jesu mogu nam to priopćiti, a naravno i oni koji nisu!
dario
Tek protipkao

PostPostao/la razbijač » 03 ožu 2009

čujem da u željezničar idu kasumović i manev :D
razbijač
Tek protipkao

ja nisam ništa takvog čuo...
Željo nema para za takve akvizicije (barem ne ako se radi o parama za koje se priča da je Manev tražil u prošlom prelaznom roku).
Kod nas su svi domaći dečki - ili ponikli u samom klubu ili uzeti kao pespektivni pred 5-6 i više godina od međimurskih niželigaških klubova pa dodatno "školovani" i utrenirani kroz sezone.
jedini stranac i nemeđimurac je Jagić iz VŽa.

pokriju se putni troškovi igračima i dobije se nešto sitno sitno kao premija, ali vjerovali ili ne ovdje se još uvijek prvenstveno igra iz entuzijazma i sportskih motiva...

malo offtopic:
ukoliko se eventualno zaposlim u ZGu meni će trebati neki termin za trening pa ako koji klub želi iskazati gostoprimstvo i pružiti mi mogućnost zajedničkog treniranja možete se već unaprijed predbilježiti
;) ;) ;) ;)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Mesko » 03 ožu 2009

ZrntscheZ je napisao/la:ja nisam ništa takvog čuo...
Željo nema para za takve akvizicije (barem ne ako se radi o parama za koje se priča da je Manev tražil u prošlom prelaznom roku).
Kod nas su svi domaći dečki - ili ponikli u samom klubu ili uzeti kao pespektivni pred 5-6 i više godina od međimurskih niželigaških klubova pa dodatno "školovani" i utrenirani kroz sezone.
jedini stranac i nemeđimurac je Jagić iz VŽa.

pokriju se putni troškovi igračima i dobije se nešto sitno sitno kao premija, ali vjerovali ili ne ovdje se još uvijek prvenstveno igra iz entuzijazma i sportskih motiva...

oni misle ići u Prvu ligu??? ili je to neki drugi Željo??
Mesko
Zna gdje su sva slova

to je TAJ Željo...
ulaze u 1. ligu sigurno...i kladim se da uz jedno (ne više, samo jedno) pojačanje sigurno opstaju...
možda zvuči čudno i ne morate vjerovati ali vidjet ćete kroz izvjesno vrijeme da će biti tako

a ima ljudi koji se sami nude da dođu jer vide o kako se sređenom klubu radi i izazov im igrati 1.HKL...
klub je organizacijski na izrazito visokom nivou, atmosfera unutar kluba i ekipa je familijarna...uglavnom, veoma poželjna okolina za trenirati i igrati
radi se sustavno, sa dugoročnom vizijom i ciljevima...a ne da se pare ulupaju u jednu sezonu pa onda dalje krah...

što se igrača tiče...Stjepan Jagić je igrao prvu ligu sa Grmoščicom i Bjelovarom, Rajmond Pokrivač i Predrag Turk su igrali prvu ligu još pred 10-15g kad je drugi čakovečki klub bio u 1.HKL...
Predrag Turk je 2007.g bio seniorski viceprvak HR...zvali ga Bjelovar i Medveščak da dođe k njima...
od mladih tu je Bojan Plevnjak koji je bio pojedinačni viceprvak HR i jedan od najkonstantnijih igrača lige...
Ivica Punčikar bi uz još malo dodatnog treninga (zbog prirode zaposlenja je ograničen u slobodnom vremenu) bio pravo otkriće za mnoge unutar prve lige...

potencijal je neosporan...spoj iskustva i mladosti...ne sumnjam u njih...bit će osvježenje lige, sigurno neće proći kao Klek...
8.-9. mjesto u prvoj sezoni, a onda s godinama postati stabilan prvoligaš koji će uvijek u sredini ljestvice biti
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Mesko » 03 ožu 2009

ZrntscheZ je napisao/la:to je TAJ Željo...
ulaze u 1. ligu sigurno...i kladim se da uz jedno (ne više, samo jedno) pojačanje sigurno opstaju...
možda zvuči čudno i ne morate vjerovati ali vidjet ćete kroz izvjesno vrijeme da će biti tako

a ima ljudi koji se sami nude da dođu jer vide o kako se sređenom klubu radi i izazov im igrati 1.HKL...
klub je organizacijski na izrazito visokom nivou, atmosfera unutar kluba i ekipa je familijarna...uglavnom, veoma poželjna okolina za trenirati i igrati
radi se sustavno, sa dugoročnom vizijom i ciljevima...a ne da se pare ulupaju u jednu sezonu pa onda dalje krah...

što se igrača tiče...Stjepan Jagić je igrao prvu ligu sa Grmoščicom i Bjelovarom, Rajmond Pokrivač i Predrag Turk su igrali prvu ligu još pred 10-15g kad je drugi čakovečki klub bio u 1.HKL...
Predrag Turk je 2007.g bio seniorski viceprvak HR...zvali ga Bjelovar i Medveščak da dođe k njima...
od mladih tu je Bojan Plevnjak koji je bio pojedinačni viceprvak HR i jedan od najkonstantnijih igrača lige...
Ivica Punčikar bi uz još malo dodatnog treninga (zbog prirode zaposlenja je ograničen u slobodnom vremenu) bio pravo otkriće za mnoge unutar prve lige...

potencijal je neosporan...spoj iskustva i mladosti...ne sumnjam u njih...bit će osvježenje lige, sigurno neće proći kao Klek...
8.-9. mjesto u prvoj sezoni, a onda s godinama postati stabilan prvoligaš koji će uvijek u sredini ljestvice biti

mislim da ce im trebat jedan kao manev od prose godine da opstanu......a ako se varam onda ok.....
Mesko
Zna gdje su sva slova

Sljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.