Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
vlastel
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la vlastel » 03 sij 2011, 11:53

ZrntscheZ je napisao/la:Ne bih za sada to nazvao pojacanjem već tek dodatnim upotpunjavanjem kadra. Sada imamo 4-5 igrača koji ravnopravno konkuriraju za 5. i 6. mjesto u momčadi.
To takodjer može biti i kontraproduktivno budući su neki htjeli nas napustiti uslijed zapostavljenosti pa smo ih u zadnji tren, dok su već imali u rukama brisovnice, ipak nagovorili da ostanu.

Pigac se tek treba dokazati kao pojačanje, a za početak mu je najbitnije da si sam poslozi kockice u glavi i prestane živjeti u iluzornom uvjerenju da je on danas isti igrač kao i pred 10-15g, tj. da u današnjim okvirima vrijedi za 600 prosjek.
Kada se pomiri sa objektvnim stanjem i kad promjeni zvjezdano-bezvoljni pristup kojim je u Zeljeznicaru i vlastitim suigračima isel na živce, onda bi mogel biti itekako koristan sa svojih 560.
bravo!!! odlično razmišljanje.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 17 sij 2011, 16:43

imamo i zvijezdu prelaznog roka, navodno je Čedomir Alić, iako je odigrao sve utakmice 2. HKL jug za Liburniju uspio ostvariti prijelaz karijere i pojaviti se na popisu igrača ZNA SE kojeg kluba prekjučer protiv Velebita, molio bih ličke prijatelje da mi potvrde ovu vijest...

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 17 sij 2011, 17:22

ti saša ili si naivan ili nisi upoznat s pravilima hks. koja su naravno rastezljiva, primjenjuju se od slučaja do slučaja i jednaka su za sve, samo što su za neke još jednakija.

LZN
Tek protipkao

Post Postao/la LZN » 17 sij 2011, 22:37

Evo pošto me Saša nije još isbrisao a danas doznao za slučaj Alić malo sam se informirao i saznao neke detalje u Zadru.Nitko kod njih nije na vrijeme registriran u mini roku a registraciju vrši svaki voditelj za svoj klub.Oni ti nemaju županijske pobjednike niti u jednoj discplini jer ih i ne organiziraju a savez postoji samo da bi Lulek mogao biti na skupštini HKS-a.Ovo su ipak neprovjerene informacije dobro bi bilo da se netko javi tko zna više.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 17 sij 2011, 22:43

Bravo LZN volim da si tu.

ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito » 18 sij 2011, 14:52

LZN je napisao/la:Evo pošto me Saša nije još isbrisao a danas doznao za slučaj Alić malo sam se informirao i saznao neke detalje u Zadru.Nitko kod njih nije na vrijeme registriran u mini roku a registraciju vrši svaki voditelj za svoj klub.Oni ti nemaju županijske pobjednike niti u jednoj discplini jer ih i ne organiziraju a savez postoji samo da bi Lulek mogao biti na skupštini HKS-a.Ovo su ipak neprovjerene informacije dobro bi bilo da se netko javi tko zna više.
Točna vam je informacija da nemaju županijske pobjednike nego se dogovore između sebe i pošalju 5-6 igrača na pojedinačno prvenstvo regije jug jer klubovi Donat zaštita i Liburnija nije zainteresirana da njihovi igrači sudjeluju na prvenstvu zbog dodatnih troškova a ove godine su imali pravo na osam igrača iz svoje županije a poslali su (možete vidjeti na:www.kuglanje-knin.blogspot.com)
Pozz!

pjetao
Tek protipkao

Post Postao/la pjetao » 19 sij 2011, 09:47

prema zadnjim informacijama velebit je poslao žalbu na registraciju alića,koji je odigrao sve utakmice u jesenskom djelu za liburniju,ali poznavajući luleka neko će drugi odgovarati ,a ne on,ipak je on trener,igrač,predsjednik svih saveza,izbornik itd

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 12 ožu 2011, 20:18

gox je napisao/la:
gox je napisao/la:Prije sezone se o prelasku Zelića u zadar dosta negativno pisla,pa čak i ja koj ga neznam....ali eto prosjek u ligi 618(mada samo 1.5 nastup) i liga prvaka 1 nastup u gostima 630..............
bravo Filipe..........
614'5 u 2,5 nastupa
Eto, a sad i igrač utakmice sa 660! Bravo Filipe!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 01 tra 2011, 08:17

Evo budući da se bliži kraj prvenstva počinju i priče o novim prijelazima.. Evo što sam ja načuo: Gornik u Medveščak, Bogdanović i Bulka u Konikom, Tometić u Klek ako se plasira.... :mrgreen: :mrgreen:

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 01 tra 2011, 12:24

pajo dogovoril sve sa šljakerima,od iduće sezone igra u tandemu sa tomcatom!

Odgovorite