Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
milos
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la milos » 09 ožu 2009, 21:55

Leku traži FFK (tako nekako, uglavnom ex DIF) za predavača na temu: "Kako postići maksimum uz minimum potrošene energije"? Podteme su: backup stil (bowling), značaj pravilne ishrane i rigorozne dijete kod sportaša i maksimum obećanja uz minimum ispunjenja, a da ti nikada nisi kriv? (ko-predavač Nikola Dragaš). Inače Leko je prototip pojačanja za Medveščak - pravi redovito preko 500, bio bi jedan od mlađih u ekipi, dosta troši za šankom, može piti i jesti do mile volje (na svoj račun) i djeluje kao da bi mogao dovesti jakog sponzora. Priča se da bi vrlo skoro moglo doći do tog transfera, jer je Medveščak za Leku spreman dati Džaju i jednog juniora (Kuljaševića, Milana Uzelca ili Zirduma - ako još kuglaju?)
P.S. Riječ je naravno o jednom jedinom, originalnom Leki - zorislawu.

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 09 ožu 2009, 22:42

Miloše,mislim da Leko ima još jedan predmet na DIF-u,a to je "Stilski pokreti u Kuglanju",sa kako ti to slikovito kažeš ko-predavačem,Milkom Babović.
Naravno,on je jedini uspio objediniti dva stilska pravca,bowlinški i kuglački.Predlažem da mu pomognemo oko imena stila,ali trenutno mi ništa takvoga ne pada na pamet.

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan » 09 ožu 2009, 23:14

milos je napisao/la:Leku traži FFK (tako nekako, uglavnom ex DIF) za predavača na temu: "Kako postići maksimum uz minimum potrošene energije"? Podteme su: backup stil (bowling), značaj pravilne ishrane i rigorozne dijete kod sportaša i maksimum obećanja uz minimum ispunjenja, a da ti nikada nisi kriv? (ko-predavač Nikola Dragaš). Inače Leko je prototip pojačanja za Medveščak - pravi redovito preko 500, bio bi jedan od mlađih u ekipi, dosta troši za šankom, može piti i jesti do mile volje (na svoj račun) i djeluje kao da bi mogao dovesti jakog sponzora. Priča se da bi vrlo skoro moglo doći do tog transfera, jer je Medveščak za Leku spreman dati Džaju i jednog juniora (Kuljaševića, Milana Uzelca ili Zirduma - ako još kuglaju?)
P.S. Riječ je naravno o jednom jedinom, originalnom Leki - zorislawu.
Da potvrdim istinitost priče od Miloša,baš sam u subotu pričao s Dragašem i pitao me da li želim otići jer ne treniram i igram loše,a on bi rado vidio Leku u svojim redovima.. Naravno ja sam odmah pristao radi dobrobiti kluba i ukoliko se ove godine spase od ispadanja u što ne sumnjam, sljedeće godine će konkurirati za Europu..
Leko majstore, moraš samo pojačati trening na dva puta tjedno i mjesto u ekipi je zagantirano.. :D :D
Naravno odšteta će biti plaćena Zabokiju..

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 10 ožu 2009, 06:34

možete vi pisati što god hoćete ali moju psihu nećete srušiti jer znam i ako loše odigram(naravno slučajno) nikada to nije do mene a što se tiče kilaže, vidim da ni to ne razumijete,u mom petogodišnjem planu uglavnom nabijam masu a zadnja dva i pol tjedna definiram mišiće pa ćemo onda vidjet............

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 10 ožu 2009, 07:13

veliki si prijatelj sa Petrovićem(sada gledam Oglasnik i vas dvojicu,tandem snova) možda si ti skriveni adut iznenađenja za SP za Hrvatsko kuglnje.Očito ti savjeti Petrovića pomažu koliko vidim i tjelesna tj mišićna masa će ti to i omogučiti ,samo Leko ponesi kugle od bovlinga jer ovima nikada nisi polučio rezultate osim stare Grmošćice jer ti je na vlastite oči Petrović bio uzor.Miloše, koliki je postotak od transfera Leke?

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 10 ožu 2009, 19:17

Veliki sam prijatelj s Petrovićem i to ne krijem jedino smo se u zadnje vrijeme malo razišli jer ja smatram da me obavezno morao zvati barem u širi izbor.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 11 ožu 2009, 00:01

zorislaw je napisao/la:Veliki sam prijatelj s Petrovićem i to ne krijem jedino smo se u zadnje vrijeme malo razišli jer ja smatram da me obavezno morao zvati barem u širi izbor.
U kom smislu ono "širi"? :twisted:

dario
Tek protipkao

Post Postao/la dario » 11 ožu 2009, 00:17

Za Leku mora biti dosta širi izbor :lol:

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 11 ožu 2009, 05:59

upravo na taj širi sam i mislio, napokon netko tko razumije situaciju

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 11 ožu 2009, 12:18

čini mi se da opet ovdje ljudi malo brkaju osobe(i nickove) te da se ovi komentari pretežito odnose na DLMa...
correct me if i'm wrong...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite