Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
raikkonen23
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la raikkonen23 » 17 ožu 2009, 14:57

branko bogdanovic dolazi u zanatliju

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 17 ožu 2009, 14:59

raikkonen23 je napisao/la:branko bogdanovic dolazi u zanatliju
kolko sam ja načul on je svoj dolazak uvjetoval time da igra sa mnom u paru...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 17 ožu 2009, 15:15

raikkonen23 je napisao/la:branko bogdanovic dolazi u zanatliju
poznato mi prezime, jel on onom brni iz zadra što u rodu?

dario
Tek protipkao

Post Postao/la dario » 17 ožu 2009, 19:45

on je njegov alter ego :lol:

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 18 ožu 2009, 08:22

alan34 je napisao/la:ovo je 100% provjereno (još ne kod notara ovjereno): manev ide u austriju (klagenfurt), mario mušanić u zerbst, pintarič u bamberg, kasumović se vraća u novsku, fučkar i galjanić - zaprešić, nikola uzelac se vraća u zadar, marinović prelazi u poštar, čota - zadar, bogdanović - novska, stoklas - grmoščica, gornik - grmoščica, miroslav kovač - grmoščica (ako se šojat ne vrati!), šarkezi - zaboky, tepša - konikom, ana rukavina i mirjana pavić - zagreb, maja zver - mlaka, šojat - šef-trener radnika iz velike gorice (ako mu propadne povratak među 'zelene'), zoran jagić i betlehem - željezničar čakovec, nikica kučan se vraća u adrianeon, itd. mole se 'doušnici' da jave svako sumnjivo gibanje i promjenu. bit će toga još, ali kao što rekoh, sve ovo je ziherica.
Vrlo lijepo zamišljeno al mislim da ništa od toga :-)))), bar što se ženskih tiče!!!!!Provjereno, ziherica!!!

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 18 ožu 2009, 08:35

Christiano Ronaldo ide u Zaboky (žensku ekipu) ako se plasiraju u prvu ligu.
Dark_M je napisao/la:
alan34 je napisao/la:ovo je 100% provjereno (još ne kod notara ovjereno): manev ide u austriju (klagenfurt), mario mušanić u zerbst, pintarič u bamberg, kasumović se vraća u novsku, fučkar i galjanić - zaprešić, nikola uzelac se vraća u zadar, marinović prelazi u poštar, čota - zadar, bogdanović - novska, stoklas - grmoščica, gornik - grmoščica, miroslav kovač - grmoščica (ako se šojat ne vrati!), šarkezi - zaboky, tepša - konikom, ana rukavina i mirjana pavić - zagreb, maja zver - mlaka, šojat - šef-trener radnika iz velike gorice (ako mu propadne povratak među 'zelene'), zoran jagić i betlehem - željezničar čakovec, nikica kučan se vraća u adrianeon, itd. mole se 'doušnici' da jave svako sumnjivo gibanje i promjenu. bit će toga još, ali kao što rekoh, sve ovo je ziherica.
Vrlo lijepo zamišljeno al mislim da ništa od toga :-)))), bar što se ženskih tiče!!!!!Provjereno, ziherica!!!

Christiano Ronaldo ide u Zaboky (žensku ekipu) ako se plasiraju u prvu ligu ;) ...al mislim da je alan neš čak i pogodio

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 18 ožu 2009, 10:00

ana rukavina i mirjana pavić - zagreb, maja zver - mlaka,

Christiano Ronaldo ide u Zaboky (žensku ekipu) ako se plasiraju u prvu ligu ;) ...al mislim da je alan neš čak i pogodio
A koji se ti klinac Bolanča rugaš i javljaš....od kud ljudima uopće ideje za ovakve stvari, ak Vas nekaj zanima pitajte te osobe pa onda pišite, a ne da bez veze dižete prašinu..jasno!!!

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 18 ožu 2009, 10:34

kada Ronaldo dođe u Zabok na potpis mi ćemo reći
bonaž diaž Crištiano

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 18 ožu 2009, 11:43

koji klinac??....kaj se bojiš cenzure
kak znaš da nije neš pogođeno...možda ti imaš neke "100 postotne" podatke...podijeli

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 18 ožu 2009, 13:26

el'bolanjo je napisao/la:koji klinac??....kaj se bojiš cenzure
kak znaš da nije neš pogođeno...možda ti imaš neke "100 postotne" podatke...podijeli
Pa za muške nemam pojma jel kaj pogođeno ili ne al za ženski dio koji je spomenut u toj priči, to mogu reć da je to 100 % laž!!!Iz prve ruke!!!

Odgovorite