Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la cezar »

zeljar je napisao/la:Nikola. Smatram da si pošten i korektan čovjek i da ćeš takav ostati. Ali ipak si malo drzak za svoje godine. Samo da ti rečem da što se tiče mladih
kuglača da se mene pita ja bih im dozvolio da igraju i za pet klubova. Za mene je blagdan kada netko mlad postiže zapažene rezultate kao što je izmedju ostalog
i Matija Cindrić. Negdje sam predlagao da se dobna granica za mlade igrače, odnosno dvojnu registraciju podigne na 27 godina.
Prema tome ne možeš reći da sam ja urotnik. Možda i jesam ali onda kada kritiziram rad i vodjenje u regiji Zapad i to ću ostati dok god se nešto na
tu temu ne promjeni na bolje.
Evo vidiš drugi su upoznati da je KK "Medvedgrad" ispao ou 2. lige RC iako sam na tablici vidio da su desetoplasirani. I na kraju jedno pitanje tebi:

Da li bi bilo u redu da je KK "Medvedgrad" ostao u 2. ligi da Matija nastupi i za njih i za KK"Klek". Je li to urota.
Zar misliš da NK u KSKŽ ne zna da je Medvedgrad u trećoj ligi.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Cezare, izvinjavam se. Kada sam gledao tablicu 2. lige RC vidio sam da je Medvedgrad na 10. mjestu i na osnovu toga sam zaključio da ne
ispada iz 2. lige.
lohić
Tek protipkao

Post Postao/la lohić »

Gdje su prijelazi na stranici HKS-a ?
Meni se čini da je 14.7. bio jučer ili ?
Koga se to čeka ? Možda regiju jug ?
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

moramo pričekati zadar da završi sa prelascima . isto je svake godine
mikac drži sve pod kontrolom
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak »

Pa objavljeno je jučer. Di je problem. Za većinu se znalo i davno prije...
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

kegelmaniak je napisao/la:Pa objavljeno je jučer. Di je problem. Za većinu se znalo i davno prije...
Po meni je problem od 18 zapisnika nemamo dva ista po izgledu. Zar nitko u HKS-u ne može napraviti unificirani obrazac da to nečemu liči. A najviše me smetaju nebuloze u pravu nastupa jedni pišu 30.06. (kao zadnji dan prijelaznog roka) drugi 01.07. a najveći biser je dopis Bjelovarsko-bilogorskog saveza sa datumom 28.06. http://www.kuglanje.hr/files/Zapisnici% ... panije.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Cezare, još veći biser je što KS šibensko-kninske županije uopće nije dostavio Zapisnik o prelascima. Pogledaj. HKS je izvjestio, odnosno dostavio
podatke o prelasku, KK "Šubićevac". Što radi njihov ŽKS samo se može nagadjati.
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Pa uopće nije problem u datumu.Pogledajte tko stoji iza pečata i potpisa.Ovakav javni dokument staviti van treba imati m... i još krivo napisati datum.Jel ti ljudi čitaju pravilnike kada se tako olako sramote ili je to po onoj tko mi što može idemo dalje.
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Baš mi je simpatičan komentar o prelaznom roku naročito o Zapadu.(bez uvrede Cezare).Pa u onakvoj Grmoščici nije mogao igrati, a i Zlobin je ispao iz lige zbog bisera od cifri.I ja sam ponajbolji na Zapadu tako barem mislim.Pametnome dosta.
ivan633
Nevini

Post Postao/la ivan633 »

Mislim da ja vrijeme da ova tema opet bude aktualna.
Ima li što,pričali se,trguje li se???????
Ajmo informacija
Odgovorite