Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
heku
Tipka sa dve ruke

Re: Prelazni rok

Post Postao/la heku » 21 lip 2015, 18:01

Poštovani!
Vidiš Zeljar to mi još nikada nije palo na pamet.Morat ću i o tome razmisliti,a sad bok idem na kuglanu da vidim tko je bolji ja ili Stipa.Borba traje do daljnjega.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 21 lip 2015, 22:29

heku je napisao/la:Poštovani!
A kamo ću ja.Što me zezne majka priroda.Da sam žensko ( ne p....)to već jesam ,di bi bio.A možda i ne bi, jer ne mogu toliko savinuti kičmu, da se spustim tako nisko.Ne bi mogao dobiti pusu.
Po novim agendama liberalizma, možeš biti što hoćeš - prema tome, registriraj se za ženski klub i ako te odbiju tuži HKS i državu za diskriminaciju: pravobraniteljica za ravnopravnost spolova će Ti pružiti podršku.

kugla155
Tek protipkao

Post Postao/la kugla155 » 30 lip 2015, 21:05

Skoro pa gotovo.
Ima kakvih novosti???

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 07 srp 2015, 11:12

Što je forumaši nema komentara u svezi prijelaznog roka??????Jedanaest saveza je dostavilo rezultate a dva saveza su nepravilno registrirala šest igrača/ca 1000% provjereno. HKS se prijeti sa sankcijama ( http://www.kuglanje.hr/files/HKS/Dokume ... ni_rok.pdf ) savezima koji ne dostave rezultate na vrijeme. A nigdje ne piše koja će komisija ( komisija za registracije ne postoji u HKS-u) pregledati sve prijelaze i što će biti sa nepravilno registriranim igračima/cama. Biti će veselooooooo
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 srp 2015, 13:32

Koja su to dva? Ak se smije znati... :)
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 07 srp 2015, 14:38

Još nije istekao rok za dostavljanje izvješća ;) čuti će se..............
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 07 srp 2015, 20:52

Svaka od 278 (dvjestosedamdesetosam) tema svela se na jedno te isto...HKS ovo ono bla bla bla......
Ne znam da li to više govori o forumašima ili HKS-u....I think its time to visit the doctor

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 13 srp 2015, 13:43

I prošle godine nakon redovnog prelaznog roka sam postavio isto pitanje koje ću postaviti i sada: Da li ne postoji Kuglački savez šibensko-kninske županije
kada izvješće o prijelazima HKS-u dostavlja KK "Šubićevac" Šibenik. Ako nema ŽKS kako njihov delegat može biti član Skupštine HKS-a i tamo dizati ruku za podobne.
Pretpostavljam da ekipa iz HKS-a prati ovaj forum (Mikac, Mezak, Mesić i Jagić) i da će netko od njih naći vremena da odgovori na moje pitanje.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 16 srp 2015, 11:33

Dva su dana prošla od dostave izvješća o prelaznom roku a KS zadarske županije nije dostavio isto HKS-u. Baš me zanima da li će HKS se držati
svoga obećanja odnosno da li će poništiti prijelaze izvšene u zadarskoj županiji. Mandatne kazne su izrekli klubovima koji su odustali od završnice KUP-a
i nakon toga ih suspendirali.
Medjutim, sumnjam da će kazniti KS zadarske županije a poglavito ako se u kuglanje vratio stari prijatelj Mikca i Mezaka.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 16 srp 2015, 16:06

zeljar je napisao/la:Dva su dana prošla od dostave izvješća o prelaznom roku a KS zadarske županije nije dostavio isto HKS-u. Baš me zanima da li će HKS se držati
svoga obećanja odnosno da li će poništiti prijelaze izvšene u zadarskoj županiji. Mandatne kazne su izrekli klubovima koji su odustali od završnice KUP-a
i nakon toga ih suspendirali.
Medjutim, sumnjam da će kazniti KS zadarske županije a poglavito ako se u kuglanje vratio stari prijatelj Mikca i Mezaka.
Ako nije na stranici, ne znači da nije dostavljeno.

Odgovorite