Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
otrov
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la otrov »

Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.
A kapetan treba biti netko sa stažom u klubu! Bit će teško izabrati,ali vjerujem u struku da će odlučiti što je najbolje za ekipu.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

otrov je napisao/la:Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.
A kapetan treba biti netko sa stažom u klubu! Bit će teško izabrati,ali vjerujem u struku da će odlučiti što je najbolje za ekipu.
Znači ni Messi ne dolazi u obzir? :?: :?: :?:
pjetao
Tek protipkao

Post Postao/la pjetao »

Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

pjetao je napisao/la:Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....
Ne, al je baš simpatična... :(
A ko ti brani komentirati bilo koga?
otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

newform1 je napisao/la:
otrov je napisao/la:Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.
Znači ni Messi ne dolazi u obzir? :?: :?: :?:
Pošto se messi nije vidio na terenu nećemo njega :D :lol:
otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

[quote="pjetao"]Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....
Jedan veliki klub kao što je Grmoščica svakakako treba komentirati...i bez ti ljubomornih ispada ;)
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.
pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro »

Dobra analiza,samo mislim da je u odnosu na Mertojak,Zaprešić prejak,uz vrlo kvalitetnu kuglanu. Velike su šanse za osvajanje Svjetskog kupa 2018. u Zaprešiću,samo bi neka nespretnost to spriječila!
Inače nije jasno da sedam osam dana nije bilo niti jedne reakcije na Forumu,da li je to zasićenje,ili svi na godišnjem ili nema se šta za komentirati?? Čudno....
Forum gubi smisao.....
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Neron je napisao/la:Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.
Svi najbolji pobjegli iz Medveščaka, sramota :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , Velebitu došli Šebalj i zadnji čas Perić, jači nego lani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

kulen je napisao/la:
Neron je napisao/la:Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.
Svi najbolji pobjegli iz Medveščaka, sramota :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , Velebitu došli Šebalj i zadnji čas Perić, jači nego lani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ali otišao Bore
Odgovorite