Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
julio
Raspisani lik

Re: Prelazni rok

Post Postao/la julio » 15 svi 2019, 10:28

cezar , nisam ja to napisao . ja sam pitao dal su te potjerali ili si sam otišao ?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 15 svi 2019, 10:49

Nit sam potjeran nit sam otišao nit sam zainteresiran nikud ići ono se Kegelmaniac sprda sa jednom mojom objavom na facebooku
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 01 lip 2019, 23:20

julio je napisao/la:benedik u zapresic
leko mlivic u đakovo
uzelac nikola u bjelovar
tonković u medveščak
bogdanović u osijek
muše u istru
marinović u šibenik
Nesto si i pogodio, barem Tonkovica..
Ajmo malo ozbiljnih potvrdjenih transfera:
Kovacic i Fritzmann u Zerbst
Vsetecka u St Polten
Hejhal u Bamberg
Kozak i Tomka u Trstenu
Zavarko u Neumarkt
Tonkovic u Medvescak
Gaspert u Zapresic
Stoklas u Staffelstein
Baranj u Vojvodinu
Pozega u Zeljo Cakovec
Cindric u Zadar

A malo i traceva:
Benedik u Staffelstein
Klicaric u Zvezdu
Forstnaric i Strelec u Neukirchen
Muamer Besic u Medvescak
Mihajlovic u Bjelovar

Bulka navodno ostaje jos godinu dana u St Poltenu.
U Podbrezovu gotovo nitko ne zeli doci, navodno stize Calic...

Eto nesto informacija..

Tona
Nevini

Post Postao/la Tona » 03 lip 2019, 17:39

Bogdanović Osijek
Tonković Medveščak
Gašpert Zaprešić
Požega Željo Čk
Mijić Koprivnica
Blažek Medveščak
Čota Šubičevac
Pavić Grmoščica
Šebalj Grmoščica

ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito » 05 lip 2019, 21:58

D.Delić iz Vrlike u Mertojak
I.Tomić i K.Manev iz Šubićevca u Poštar

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 05 lip 2019, 22:51

Ocito vlada blagostanje u Sibeniku

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 06 lip 2019, 08:34

Prema navedenim transferima, prvenstvo ce zavrsiti kao.i ove god. Zapresic prvak. Mertojak drugi. Sredina Osijek. Grma . zadar. A ostali borba za goli prvoligaski zivot. S time ako je mali mijic otisao iz bjelovara i blazek koji je i bio samo polusezonu oni nemaju ni sestoricu za startnu postavu.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 06 lip 2019, 09:46

Zaprešić bez Stoklasa nije isti kao i ove sezone, Gašpert nije pojačanje nego nadopuna ali igrać koji doma ide preko 600 a vani ne griješi i igra iznad 580 jako puno znači svakom klubu. Ako će biti uporan i nastaviti raditi i malo smiriti svoj karakter mogao bi postati odličan kuglač. Delić će biti zakrpa koja nedostaje Mertojaku i mogli bi ugroziti Zaprešić ali pod uvjetom da Zaprešić odigra lošu sezonu a Mertojak odličnu. U tom slučaju će biti izjednačeni jer kvaliteta i iskustvo je na strani Zaprešića dok kod Mertojaka neke stvari nisu čiste pogotovo nakon svjetkosg prvenstva. Ljeto bi moglo i trebalo zavidati rane jer nije dobro kada je kvaliteta samo u jednom klubu nego u više.
Ja bih ispred Grmoščice stavio Osijek jer ako im dolazi Bogdanović oni će sigurno biti jako opasni domaćini svima a pokazali su protiv Zaprešića i Mertojaka prošle godine u gostima da mogu zaprijetiti i velikim klubovima. Grmoščica je kao i Živi Zid, polako ali sigurno ide prema propasti jer politika koju vode "A je to" majstori je katastrofalna. Za dobrot mog voljenog kluba želim da se što brže povuku jer kod njih mladi nemaju šanse. Izdrže sezonu-dvije i onda ih prepuste drugim klubovima. Umjesto da na Gašpertu i Tonkoviću grade budućnost kluba oni grade budućnost na Galjaniću, Fučkaru i Špiljaru pa im klinci odu. Starcima svaka čast, oni još mogu igrati ali tako se ne radi i klub polako ali sigurno propada. Svi nam se smiju da smo klub staraca ali tako je to kada klub vode nesposobnjakovići.
Ostali nepoznanice, vidjet ćemo kako će se odvijati prelazni rok i tko će gdje otići.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 12 lip 2019, 16:44

da imate neograničene financijske mogćnosti kao klub ili trener ili predsjednik kluba--- kojih 8 igrača bi voljeli skupiti u klubu da se prošećete do naslova prvaka??

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 12 lip 2019, 17:14

bubimir je napisao/la:da imate neograničene financijske mogćnosti kao klub ili trener ili predsjednik kluba--- kojih 8 igrača bi voljeli skupiti u klubu da se prošećete do naslova prvaka??
Zavarko, Ernjesi, Bolanca, Manev, Liovic, Bulka, pricuve Vlakevski i Bozicevic (moram i jednog zemljaka imati u klubu).. :mrgreen: :lol:

Odgovorite