Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
zeko
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la zeko »

Brna ide u Grmoščicu ili Novsku
Kovač u Medveščak
Bulka u Đurđenovac
Čota u Zabok

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Brna je zvijezda prelaznog roka, nema kluba u koji ne ide :lol: najbolje da dođe k nama pa da napravimo put od treće do prve lige :lol: :lol: :lol:

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Odlaskom Brne i vjerujem povratkom u Osijek Osijek je napravio odličan potez jer će se prošetati u prvu ligu i iduće godine biti opasan konkurent Medveščaku, Zaprešiću i Mertojaku u borbi za 1. mjesto. Zaprešić možda nije svjestan ali ekipa bez Bogdanovića nije ista ekipa i po meni ovdje završava višegodišnja dominacija Zaprešića. Ne kažem da se neće boriti za prvaka ali više neće biti nepobjedivi kod kuće. Mance, Fridl i Borna su u velikom padu. Meni neočekivanom jer Mance je bio bolji igrač od Vlakevskog i Bolanče, bio odličan u Grmoščici a sada u najzrelijim godinama igra daleko ispod svojih mogućnosti. Isto kao i Fridl. Gašpert ima potencijala ali za sada nije igrač za velike utakmice. Ukoliko se Zaprešić misli vratiti u vrh ova trojica će morati potegnuti ili dovesti nekog kapitalca koji će zamijeniti Brnu. Zamjenom Gašperta za Stoklasa nisu izgubili potencijal za prvaka što su pokazali ali tko će sada zamijeniti Brnu vidjet ćemo.
Osijek sa Brnom, Liovićem, Mušanićem i normalnim Radošem od prošle sezone mogu doma pobijediti sve utakmice. AKO im proigra Tutnjević uz još jedno pojačanje koje u gostima i kući ne pada ispod 590 ili kada bi im npr. došao Bulka onda bi se vratili u one stare slavne dana kada su bili nepobjedivi. Bilo bi lijepo da imamo još jedan moćan klub.
Mertojak pretpostavljam da ostaje isti, priča se da dolazi Benedik. Ako dođe onda će se iduće godine prošetati kroz ligu.
Medveščak? Neću ništa pisati jer službeno prelazni rok nije gotov. Znam da se puno toga priča i da se otprilike znaju neki novi igrači ali osim Mertojaka i možda Zaprešića ne vidim tko bi nam mogao parirati iduće godine kod kuće ali ni vani. Ovu sezonu ekipa je odigrala odlično, bilo je par kikseva zbog promjene pravila ali o nama neka drugi pišu. Samo ću ponoviti - Medvjedi se vraćaju!!!
Žao mi je da Grmoščica propada, ne znam tko će im igrati. Klubovi im odlaze sa kuglane i klub je u najvećoj krizi od kada ja znam za njih a znam ih jako dugo.
U nikada težoj financijskoj situaciji prva liga bi mogla biti zanimljivija, prelazni rok je pred nama. Bit će tu još svega.

Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

kuglackias je napisao/la:
15 lip 2020, 10:02
Odlaskom Brne i vjerujem povratkom u Osijek Osijek je napravio odličan potez jer će se prošetati u prvu ligu i iduće godine biti opasan konkurent Medveščaku, Zaprešiću i Mertojaku u borbi za 1. mjesto. Zaprešić možda nije svjestan ali ekipa bez Bogdanovića nije ista ekipa i po meni ovdje završava višegodišnja dominacija Zaprešića. Ne kažem da se neće boriti za prvaka ali više neće biti nepobjedivi kod kuće. Mance, Fridl i Borna su u velikom padu. Meni neočekivanom jer Mance je bio bolji igrač od Vlakevskog i Bolanče, bio odličan u Grmoščici a sada u najzrelijim godinama igra daleko ispod svojih mogućnosti. Isto kao i Fridl. Gašpert ima potencijala ali za sada nije igrač za velike utakmice. Ukoliko se Zaprešić misli vratiti u vrh ova trojica će morati potegnuti ili dovesti nekog kapitalca koji će zamijeniti Brnu. Zamjenom Gašperta za Stoklasa nisu izgubili potencijal za prvaka što su pokazali ali tko će sada zamijeniti Brnu vidjet ćemo.
Osijek sa Brnom, Liovićem, Mušanićem i normalnim Radošem od prošle sezone mogu doma pobijediti sve utakmice. AKO im proigra Tutnjević uz još jedno pojačanje koje u gostima i kući ne pada ispod 590 ili kada bi im npr. došao Bulka onda bi se vratili u one stare slavne dana kada su bili nepobjedivi. Bilo bi lijepo da imamo još jedan moćan klub.
Mertojak pretpostavljam da ostaje isti, priča se da dolazi Benedik. Ako dođe onda će se iduće godine prošetati kroz ligu.
Medveščak? Neću ništa pisati jer službeno prelazni rok nije gotov. Znam da se puno toga priča i da se otprilike znaju neki novi igrači ali osim Mertojaka i možda Zaprešića ne vidim tko bi nam mogao parirati iduće godine kod kuće ali ni vani. Ovu sezonu ekipa je odigrala odlično, bilo je par kikseva zbog promjene pravila ali o nama neka drugi pišu. Samo ću ponoviti - Medvjedi se vraćaju!!!
Žao mi je da Grmoščica propada, ne znam tko će im igrati. Klubovi im odlaze sa kuglane i klub je u najvećoj krizi od kada ja znam za njih a znam ih jako dugo.
U nikada težoj financijskoj situaciji prva liga bi mogla biti zanimljivija, prelazni rok je pred nama. Bit će tu još svega.

Malo lupetaš, ali bit će više ekipa u borbi za vrh. Zaprešić, Mertojak, Medveščak, ali ja ne bio otpisao ni Grmu ni Bi (ako ima ostanu Kasum i Košutić).

A ostali svi i moji Ličani, borba za goli život. Premda, po ovom stanju sad kak je, Novska i Poštar opet favoriti za ispasti. Osim ako ne dovedu nekog sa strane, a izbor nije velik ni jeftin...

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

kuglackias je napisao/la:
10 lip 2020, 09:06
Ti ne možeš bez gnjusnih objeda i laži? Bezobraznik jedan, ne mogu pisati teže riječi jer bi me izbrisali ali ovakve gnjusne neistine i laži nemaš pravo pisati. Svi koji igraju u Medveščaku su zaposleni sukladno svim zakonskim propisima, nema nikakvih namještanja. To svi znaju pa i ti ali ti si provokator i uživaš u provokacijama ovdje na forumu. Kako se probudiš svaki dan mrziš nekog drugog. Zeko se šali a ti ozbiljno. Daj se opusti, nisam ti ja kriv što vam odlaze igrači, bježe od vas. Tko će vam ostati? Galjo i Fučkar? Metuzalemi. Svu djecu ste rastjerali, politika vam je katastrofa. Tko bi normalan uopće tamo htio igrati. Ne želim biti bezobrazan kao ti i spuštati se na tu razinu i pisati o financijama pogotovo u ovim teškim vremenima gdje smo svi u velikim problemima.
Najviše me interesira sastav Grmoščice za iduću sezonu.
"Svi koji igraju u Medveščaku su zaposleni sukladno ..." :lol:
Baš slučajno?! Sada je Mrkonjić predsjenik ZKS-a, Dragaš prvi čovjek sporta u Zagrebu. Sada će odjednom kao i Mlaka Medveščak imati ekipu za prvaka. Kako prozirno i jadno. Dok je Mikac bio nitko i ništa onda ga nije bilo ni blizu Mlake, kada je preuzeo funkciju predsjednika odmah Mlaka postala dominantna. Lulić dominirao kada je bio predsjednik saveza. Knežević sa Bulkom, Stoklasom, Šarkezijem i ostalima dominirao kao predsjednik saveza taman poslije organizacije svjetskog.
Što se tiče prelazaka, da. U problemima smo. Nažalost ne možemo ponuditi poslove u Holdinzima i slično za mjesto u ekipi pa nismo konkurentni. Nismo u poziciji da se borimo sa svima vama koji pošteno stvarate ekipe. Naš krimen je loša uprava koja je provodila lošu politiku što se tiče odabira igrača gdje je dopustila da nam svi pokupe mlade igrače. Ali ponekada u situaciji kada jači klub nudi bolje uvjete ne možete nikog zadržati.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Kegelmaniac je napisao/la:
08 lip 2020, 12:27
Baš si me nasmijao Zeko, kuglaš kod Dragaša i lagano prcaš. Ne bi malo nakon godina lutanja vratio se i pomogao svom gradu i klubu? U Medveščaku više nečeš imati mjesta, tamo od iduće sezone igraju samo oni koji rade kod Bandića. Gazda zapošljavanjima bez natječaja u gradskim firmama lagano sam otvara vrata uskoku i policiji. Pitanje je samo kada će njemu pokucati na vrata, ljudi ostati bez posla a klub bez glavnog donatora. Zdrava sredina. Mi smo takvi kakvi jesmo, nisam ni ja baš sretan ali barem radimo pošteno i po zakonu.
Galjo, Fučkar i tko ono još?

Glas razuma
Tek protipkao

Nove insajderske info

Matić, Brna i Biloš Os
Fučkar i onaj mali iz Šibenika Zap
Kasumović i Košutić Medveščak
Kovač I Schneider Grma
Vlakevski Vojvodina
Požega i Tvarog Bjelovar
Zrile i Čota Mertojak

Provjereno 5%!

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Taman 5% si i pogodio.

Glas razuma
Tek protipkao

el'bolanjo je napisao/la:
17 lip 2020, 14:32
Taman 5% si i pogodio.

Vidim da isijava ljubomora i sarkazam iz tvog komentara na transfere jer pogadjam manje nego Romano Obilinović u Germaniji 😅😅😅

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Evo ozbiljnijih informacija:
Kasumović Novska
Bogdanović Osijek
Tvarog Zaprešić
Uzelac, Kovač i Kujunđić Medveščak
Vlakevski Mertojak
Galić Osijek
Biloš Osijek