Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
alan34
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la alan34 »

dum-dum igrač je napisao/la:A Alane koliko vidim u banani si što se copranja tiče tak da fuck off od Bj i copranja o klubu!!!!
ovaj dum-dum se opasno grozi. meni, zorislawu,...već sam se splašil, sav se tresem. jesil' ti onaj naizgled snažni, mesnati i guzati što snažno i bezveze baca? samo drmaj i uspori malo....neće nitko tvoj bjelovar pojesti. niste valjda takva banana.

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Alane 34!
Bjelovar je za tebe gospodski klub.Nemoj nikoga iz njega vrijeđati jer postoje mjesta gdje se to može raspraviti. Ukoliko imaš s kime prepirku ili što slično ne spominji Bjelovar u tom kontekstu više nikada.Ja se neču spuštati ne tvoju razinu ali taj Bjelobar je postigao jako puno vrijednih rezultata a tvoji gdje su.I onda se ljudi zapitaju zašto nam kuglanje ima takav status,jedan od odovora si i ti i slični koji tako gledaju na kuglanje.Pozivam te da dođeš u Bjelovar pa tada izvoli i piši o onome što si vidio ,doživio i tko je KK Bjelovar.

dum-dum igrač
Tek protipkao

Post Postao/la dum-dum igrač »

Gle Alane...ti neuko stvorenje!!!! Zorislawa uopće nisam spomenuo jer ga osobno ne poznajem , a i nisam takva osoba. Samo vraćam ljudima koji diraju mene i moj klub. Ako si takva faca, dodji i stani pored mene ili sa svojom ekipom protiv moje, a ne lupat gluposti samo da ispadneš faca, a u biti ispadaš totalni idiot. Rekao sam ti da doma pametuješ, a ne o mom klubu i činjenica koje stoje. Ja svoje JA imam, a ti sebe zapitaj za svoje, a očito si idiot koji u nedostatku samopouzdanja vrijeđa i omalovažava druge samo da ispadne faca!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

dum-dum igrač je napisao/la:Gle Alane...ti neuko stvorenje!!!! Zorislawa uopće nisam spomenuo jer ga osobno ne poznajem , a i nisam takva osoba. Samo vraćam ljudima koji diraju mene i moj klub. Ako si takva faca, dodji i stani pored mene ili sa svojom ekipom protiv moje, a ne lupat gluposti samo da ispadneš faca, a u biti ispadaš totalni idiot. Rekao sam ti da doma pametuješ, a ne o mom klubu i činjenica koje stoje. Ja svoje JA imam, a ti sebe zapitaj za svoje, a očito si idiot koji u nedostatku samopouzdanja vrijeđa i omalovažava druge samo da ispadne faca!
Mislim da ste malo pretjerali sa neukusom. Ljudi izražavaju svoje mišljenje,pišu o svakakvim prijelazima (većina ih nije istinita). Nitko ne napada ni tebe niti tvoga oca. Sa svojim postovima i načinom izražavanja izazivate zgražanje kod ostalih forumaša.

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

sad vidite kako je bilo manevu

zadnja loža
Nevini

Post Postao/la zadnja loža »

Evo tek sada mogu odgovorit Saši di idem, a
odgovor glasi: Medveščak
Dobro je Nikola napisao da bi forum trebao biti mjesto di bi trebali
komentirati teme i događaje u svrhu unapređivanja kuglačkog sporta, a ne
vrijeđati jedni druge.
Ipak se mi svi dobro znamo ,volimo kuglanje, pa zbilja imamo puno zajedničkih tema o kojima bi mogli razgovarati.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Novska nešto šuti, a bilo je velikih najava...
pola prelaznog roka je već prošlo...ajde guknite koga ste doveli...
i gdje su na kraju Fučkar i svi ostali koje se u pola lige selilo prema napisima..
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

Koiko sam ja skužio Fučkar i Andrej Kovač su u Zaprešiću. U Grmoščicu je došel Bore Juričević, Žan i Uzelac, otišli Kovač, Šarkezi i ja. U novsku koliko sam čuo je došel Duda (iz 2. il 3 lige), a otišel Dujmović. Brodu su došli Kasum, Dujmović i još neki iz Srbije. U Bj je došel Boroš, ja, ružman, za staroga još pojma nemam što su se dogovorili. Za Rijeku sam isto čuo da je otišao Tometić, Bore, Perušić, Vučak. U Zadar došao Manev, neznam što je s Milanovićem. Šarac u Konikom. To je sažetak onog kaj tu pišu i kaj sam čul :D koliko je tu istine pojma nemam, vidli bumo za par dana :lol:

zadnja loža
Nevini

Post Postao/la zadnja loža »

Milanović je potpisao za Zadar još jednu godinu,a Lasić je u Poštaru

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

0013 je napisao/la:Koiko sam ja skužio Fučkar i Andrej Kovač su u Zaprešiću. U Grmoščicu je došel Bore Juričević, Žan i Uzelac, otišli Kovač, Šarkezi i ja. U novsku koliko sam čuo je došel Duda (iz 2. il 3 lige), a otišel Dujmović. Brodu su došli Kasum, Dujmović i još neki iz Srbije. U Bj je došel Boroš, ja, ružman, za staroga još pojma nemam što su se dogovorili. Za Rijeku sam isto čuo da je otišao Tometić, Bore, Perušić, Vučak. U Zadar došao Manev, neznam što je s Milanovićem. Šarac u Konikom. To je sažetak onog kaj tu pišu i kaj sam čul :D koliko je tu istine pojma nemam, vidli bumo za par dana :lol:
Rijeka se raspala znači...
Duda je bil 4.igrač 2.HKL sjever ove godine...igral ranije u 3.ligi za Lipovljane, pa sezonu u Kutini i sad zadnju u Ciglenici

Tko vam je ovaj Boroš?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite