Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la devetka987 »

rora999 je napisao/la:OVA GODINA JE PRESUDNA U KARIJERI MLAĐEGA KOŠUTIĆA, JER KADA SE ON RAZMAŠE PUNO
KLUBOVA ĆE ODRIJEŠITI KESU KAKO BI GA DOVELI.
A KADA SE PONUDI MALO VIŠE EURA VIDJETI ĆEMO DALI JE BJELOVAR U KRVI?
isti otac :lol: :lol: :lol: :lol:

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Za KK"Novska" prijelazni rok je završen.Došla su 3 igrača,a otišla 2 igrača.Otišli su:I.Dujmović u Zanatliju(iz Sl.Broda),te Z.Gnezda u Papuk(zbog posla).
Došli su:V.Majerus iz Konikoma,D.Duda iz Ciglenice i D.Bodiš iz Zagrebačke Zanatlije.Istina je da nisu prošli prvi pickovi,ali i ovi igrači će biti vrlo-dobri, ako ne i odlični što će vrijeme pokazati.U svakom slučaju smatram da će biti velika borba između podjednakih 8-igrača za ulazak među 6-najboljih.
Što se igrača koji su otišli tiče ostaje žal za Z.Gnezdom koji je otišao zbog posla u Papuk iz Pakraca pa se iskreno i nadam da će dobiti posao koji su mu obećali,a I.Dujmović je duša od čovjeka ali jednostavono za njegovu kuglačku karijeru možda je i bolje da je promjenio kuglačku sredinu.
Eto toliko od moje malenkosti. 8-)

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Smatram da je forum napredak za kuganje.Isto tako svjedoci ste bili rada KK Bjelovar.
Moramo znati daje Bjelovar mala kuglačka sredina.Isto tako uz pomoć grada i županije niknula je nova šesterostazna kuglana.
U zadnjih 10 godina KK Bjelovar je dao prvake u svim kuglačkim kategorija.Bjelovaru su pristupili:
Z.jagić,S.jagić,Z.Ružman.V:Podvalej i V.MRKONJIĆ
Zadnja izmjena: KAJTA, dana/u 02 srp 2009, 14:40, ukupno mijenjano 1 put.

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

kajta je sanader!

zadnja loža
Nevini

Post Postao/la zadnja loža »

Imaju Kajta i Sanader nešto približno isto , a to je broj kilograma
Razlika je u tome šta Kajtin brod neće potonut, a za Sanaderov nisam siguran.
Svima pozdrav, a posebno mome prijatelju Zorislavu iz Kraljevskog grada Knina.

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

KAJTA je napisao/la:Smatram da je forum napredak za kuganje.Isto tako svjedoci ste bili rada KK Bjelovar.
Moramo znati daje Bjelovar mala kuglačka sredina.Isto tako uz pomoć grada i županije niknula je nova šesterostazna kuglana.
U zadnjih 10 godina KK Bjelovar je dao prvake u svim kuglačkim kategorija.Bjelovaru su pristupili:
Z.jagić,S.jagić,Z.Ružman.V:Podvalej i V.MRKONJIĆ
mislio sam napisati kajti da ne nasjeda na košutićeve fore. sad vidim da je tekst promijenjen od jučer. izgleda da se joža predomislio. hm, hoće li to imati veze s kajtinim javljanjem na forum?

don
Nevini

Post Postao/la don »

Što se događa sa 'bombarderima sa Kvarnera' , točnije Adrianeonom?? :o
Je li moguć takav drastičan raspad momčadi i gotovo sigurna borba za opstanak ovog riječkog kluba
koji je godinama u vrhu hrvatskog kuglanja?

U Rijeci koliko mi je poznato, ispravite me ako griješim, nema pretjerano dobrih mladih igrača
koji bi mogli ponijeti teret kluba u 1.hkl.

No, po informacijama za koje sam čuo, a ne moraju biti točne...da Rijeka ima velika financijska sredstva i u stanju
je financirati zasigurno takvu momčad koja bi mogla biti prvak 1.hkl. Govorim u vezi toga što sam načuo i da
je stipendija u Rijeci uvjerljivo najviša, čak i od stipendije u Zg!

Uistinu, žao mi je što se jedna takva momčad gotovo raspada...govorim, načelno prema vašim izvorima s foruma.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Što je sa Šarkezijem i Jagićem, jesu li prešli ili nisu?

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Krunoslav je napisao/la:Što je sa Šarkezijem i Jagićem, jesu li prešli ili nisu?
Jagića su registrirali za Bjelovar iako postoji odšteta..

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

pise na stranicama zeljeznicara, da su za starog jagica dobili odstetu, zasto nedaju onda za zokija??? Na stranu price o navodnim krivotvorenim potpisima, ak su dali za Stefa, po kojoj logici se libe platiti odstetu za Zokija.

Odgovorite